Prezervatif kullandığı halde hamile kalan var mı?

Arkadaşlar soru sapıkca bir soru değildir o yüzden düzgün cevaplar verirseniz sevinirim. Evliyim. Prezervatif yöntemiyle korunuyoruz. Yalnız reglim bu ay 6 gün kadar gecikti. Gebelik belirtilerinden de kasık ağrısı ve tuvalete çıkma durumu mevcut Şu an için. İçinizde prezervatif kullandığı halde hamile kalan veya prezervatif kullanıpta tanıdığı hamilelik yaşayan gören duyan varmı?Bilgi verirseniz sevinirim. Gebelik testi için beklesem mi birkaç gün daha?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir gebelikten korunma yöntemi yüzde yüz korunma sağlamaz. prezarvatifte de gebe kalma olasılığı ( diğer faktörler gebeliğe uygun olması halinde) %3-4 bildiğim kadarıyla.

Bu da hiç ufak sayılmayacak bir orandır.

Yani teorik olarak evet mümkündür.

Öte yandan %96-97 gebe kalmazsınız ki bu çok daha ciddi bir orandır.

Piyango size çıkmışmıdır ? bu sorunun cevabını eczaneden alacağınız basit bir gebelik testi ile öğrenebilirsiniz.

Not: 6 gün regl gecikmeside yaşanabilecek bir durumdur yani gebe olduğunuzu göstermez.

Not : Öte yandan vücut gebe olduğu halde regl dönemlerinde kasılmalar gibi belirtileri gösterebilir.

0|0
    0|0
    • öte yandan hamile dahi olsan 1 2 ay daha adet görenler de vardır.

• Evet. Bence testi yapıp kafayı rahatlatmakta yarar var.

Erkekler Ne Diyor 18

• Prezervatifsiz ilişkide bile kolay kolay çocuk olmuyor. Eğer onu kullandığınız halde çocuk olduysa gidip bir de piyango alın derim bu yılbaşı için :)

1|1
    0|0
  • Test için bekle bir iki gün daha.Prezervatif yırtılmış olabilir mi hiç dikkatini çekti mi?Öyle durumlarda risk oluyor çünkü.

0|0
    0|0
  • beklemesende olur

0|0
    0|0
  • gaz maskesi ile çiçek koklamadığımdan hiç bir fikrim yok...

0|0
    0|1
  • son ilişkinin üzerinden 10 gün bekle sonra eczaneden bir test al yap veya hastanede kantesti yaptırırsan en kesin sonuç olur

0|0
    0|0
  • İlla kalanlar oldu, prezervatiften taşması veya prezervatifin delinmiş olmasından ötürü...

Dikkatli olma gerekiyor efenim, mutluluklar.

cut.

0|0
    0|0
  • Olabilir , en iyi korunma yontemi olmasina ragmen bazen gebelik olusur

0|0
    0|0
  • prezervatifi takmadan önce penis çıplak olarak girdimi ?

1|0
    0|0
    • eşimle sürekli birlikte olduğumuz için öyle girdiği de old direk prezervatifle girdiği de.

• normal penis çıplak olarak vajinan girip boşalma öncesi prezervatif takıp girmeye devam ederse penis vajinanın sıvısı ile ıslak olduğundan prezervatif penisi tam anlamı ile kavramaz ve eşin boşaldığı anda gidip gelme esnasında meni penisle prezervatif arasından geri kayarak vajinan boşalır, sen fark etmeyebilirsin ama o vajinandan çıktığı anda bakmadınızmı ?

• sanmıyorum hamile olacağını belki üşütmüşsünüdr ya da ilaç falan kulandıysan onalrda geciktire bilir

0|0
    0|0
  • % 1 ihtimal var hamile kalmak için. bu konuda videolar var. onları izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hamilesin hadi geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • hamile kalsam üzülmem ki o yüzden problem değil.

• Ben kullandığımda bir sorun yaşamamıştım ama sorun olabilir bence bir kaç gün bekleme test al.

0|0
    0|0
  • %100 koruma sağlamaz yazıyo zaten paketinde

0|0
    0|0
  • prezarvatif kullansan bile delik olur bu nedenle hamile kalabilirsin

0|0
    0|0
  • hayır ben hiç duymadım ama hayatımdada prezatvatif 1 defa kullanmışımdır bence ten tene dokunmalı özellikle o an içindeyken.sence bu daha iyi degilmi?ve neden sen korunmuyorsun

0|0
    1|0
    • neden ben korunayım? Vücudumda tüylenmeler olsun kilo alayım ve hormonlarım bozulsun diye mi?

• sayın gızlı soruyu soran arkadasımızın belırtıgı gıbı kadınların korunma yontemlerı bellı bı zaman sonra saglıgı bozuo kafanıza gore konusmasanız

• ah birde erkeklere bunu anlatabilsek.

• bir kaç kişiden böyle korunmalarına rağmen hamilelik olayı duydum tamamen kalitesine bağlı bazı markalar kolay yırtıla biliyor ya da penisi iyi sarmadığı için çıkabiliyor buda sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Bazen surtunmeden.dolayi yadaimalattan dolayi patlak delik olabiliyo, bir arkadasinin sevgilisi bundan dolayi hamile kalmisti. Sen cocuk istemiyosun simdikik sanirim

1|0
    0|0
  • yırtık ya da patlak varsa kalabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kıııııııııız 1 ay olmuş yazalı yeni gördüm hamilemsin ya söyle çatlarım şimdi ben :D

0|0
    0|0
  • delinmiştir anlamamışsındır vea eşin isityorsa iğneyle delmiştir bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Valla hiç kullanmadk biz ama eczaneden aldğn test tam sonuç vermez. En iisi kan testi yaptr. Umarm istediğin bir sonuç olur.

0|0
    0|0
  • prezervatif le korunma %100 etkili bir yöntem değil imalat hatası olabilir ya da eşin takarken uç kısmını yırttırmış olabilir birkaçgün daha bekle ve tes yap bence

0|0
    0|0
  • sadece prezervatifin yırtıldığı durumda öyle bir ihtimal var yırtılmış olsa fark ederdi zaten eşin.

prezervatiften önce biraz girip çıktıysa zevk suyu ihtimali var ama çok düşük bir ihtimal...

6 gün rötar olası bir şeydir. aşağı yukarı herkste bir kaç gün erken ya da geç olur.

hadi hamilesin diyelim bir, bir buçuk aylık hamile olursun o da kasık ağrısı falan yapmaz. wc ye sık gitme daha ilerleyen zamanlarda ortaya çıkan bir durum.

bulantı, baş dönmesi, gögüslerde dolgunluk hissi en erken hissedilen belirtilerdir.

gebeysen şaye 6 günde testte çıkar zaten yaptır bir an önce ama bence değilsin

0|0
    0|0
  • prezervatıf sakat bence .sonucta çıplak sevısıyosun,erkekten zevk suyu gelıyo ve o anda prezervatıf yok( yanı bız en azından ılıskıye gırmeden hemn once takıyoruz.)sevısme esnasında cınsel organlar bırbırıne degıyo zevk suyununda sperm ıcerdıgını dusunucek olursak prezervatıf kullanırken de hamıle kalınabılır.ayrıca kac kez hamılelık testı yaptıysam her seferınde dogru sonuc cıktı

0|0
    0|0
    • prezervatifle mi hamile kaldın?

• ben kalmadım ama arkadasım prezervatıfle hamıle kaldı

Yükleniyor...