Evlenmek istediğim kız bakire olmadığını söyledi, bakir biri illa bakire biriyle mi evlenmeli?

ilk ciddi ilişkim asosyal içinekapanık birisi olduğum için kızlar konusunda çok tecrubesizim 1 yıldır çıkıyoruz çok muhafazakar biri gibi davrandı bana, cinsellik konusunu konuşmak bile çok zordu kendisiyle. örtünmeyi düşündüğünü falan söylemişti bu yıl uni. bitti ve askere gidicem ona artık evlenmek istedimi söyledim. ve bana bakire olmadını çok pişman oldunu falan söyledi. çok öfkelendim pişman değilsin ajite etme boşa dedim. evet pişman değilim, sende birni bulsaydın yapardın erkek değilmisinz elinizin kiri, belkide bir fahişeyle yatmışsındır dedi, nekadar sürdü dedim. aylarca beraber kalmışlar aynı evde. şimdi istesem benimle yatarmıydın dedim hayır o bir hataydı dedi. bunu seni daha az sevdiğime yorma dedi. bende tamam düşünmem lazım Şu an kafam allak bullak oldu dedim

Kız arkadaşımı çok seviyorum, çok iyi anlaşıyoruz ama şimdi düşünmeden edemiyorum ben oturma odamda masturbasyon yaparken bu kız başka bir erkeği rahatlatmakla meşguldü. bir yandanda. başka biriyle çıksam gene farklı olmiyacak onlarda parkda orda burda iyişmekle meşguldu sonuçta haklı bir fırsatını bulsaydım bende bakir kalmazdım. işte ama gururuna dokunuyor insanın ya aklımı sıyırıcam uyuyamıyorm

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Bence gerçekten seviyorsan kızın geçmişini yargılama. Gerçek sevginin önüne ne geçebilir ki? Bakirelik mi? Bakire olup her haltı yiyenler ne olucak? Hem pişmanım da diyor, sana cinsel yönden bir eğilimi olmaması pişman oluşunun bir göstergesi. 1 yıl da az buz bir zaman değil az çok tanımışsındır. Ve şunu unutma, sen odanda mastürbasyon yaparken o başkasını rahatlattığında henüz seni tanımıyordu. Bence bir şansı hakediyor. En azından dürüst, seni kandırıp diktirmeyi de tercih edebilirdi yürekli kızmış.

1|2
    0|1
    • teşekkür ederim, bende buyuzden seviyorum onu ama erkeklik gururuma yediremiyorum. belki birçok kızla beraber olan biri olsaydım daha az takardım diyorum

• anlaşıldı neyse

• ne anladın amk kızın tarafını tuttum diye bakire olmadığım kaldı pesss! yazık senin gibi namusu 2 damla kanda arayanlara sen o kızı haketmiyorsun bence de ayrıl sana değil o kızcağıza yazık. belki daha önceki sevgilisi bile senden daha iyidir en azından senin gibi gerikafalı değildir.

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 gun sonra yasadiklarini kizin yuzune vurucaksan bu takintidan kurtulmucaksan ayril.ama yok ben oyle kabul ederim diyosan birakma hic.gecmiste yasadiklarindan dolayi yargilayamazsin

1|0
    0|0
  • Yil olmus 2013 bakire kiz bulmak gùç:).. Allah islah etsin.. Kinamiyorum sadece nefsi mudafa diliyorum

0|1
    0|0
  • gerçek aşk varsa insanın gözü hiç bir şey görmez aşk tabiri caizse insanı körleştitebiliyor gerçekten bir aşk sevgi yoksa bekaret gibi takıntılara takılı kalır

0|0
    0|0
    • ilk defa birini seviyorum gerçek aşkmı sahtemi bilmiyorum

• zamanla aşıkmısın öğrenirsin yemeden içmeden kesilirsin sürekli o kişiyi düşünürsün sesini duymadan uyuyamazsın v.b

• bi kız vardı aynı sınıftan kendinden büyük evli 5 cocuklu adamla beraberdi bir sene falan. e tabi adamın amaç belli. aylarca anal oral takidilar ama kızın zar bozuk değil. ilerde evleneceği zaman da bakireyim diyecek. sen düşün yani

1|1
    0|0
  • bu senin zihnini yorup seni açmaza sürükleyecekse ve tüm hayatın boyunca ona her dokunduğunda aklına gelecekse ayrıl...

ama yok zamanla bu psikolojiye alışırım diyorsan da sen bilirsin...

başka biri farklı da olabilir beş parmağın beşi de bir değil...

1|1
    0|0
    • çok sıkıldım gerçekten. aşabilirmiyim bilmiyorum bana mesaj attı. seni öyle mutlu edicemki yanlız olduğun bütün zamanları unutturcam söz vs yazmış

• offf lanet olsun

• bir kaç gün sakin biçimde düşün.hayatındaki yerini, sonrasını, öncesini...Doğru cevabı Rabbim kalbine ilham etsin.hakkında hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 17

• erkek için dana zor bakir kalmak erkek 9 aklıyla bir nefsine sahip çıkamaz kadın 1 aklıyla 9 nefsine sahip çıkar burda tersi olmuş ama sen namasulu birini istiyosun seninle ilkleri yaşayacak birini istiyosun onunlaa evlenseniz bile bir gün aklından geçer senin acaba o yattığı kişiden mi daha çok zevk aldı yoksa senden mi işte sorun burda olacak araver kıza askere git gel hele bisen olmadı ailen bulur sana bitane ya da sen bulursun kendine.Bide hataydı diyo nasıl hata labu ilerisini hiç mi düşünmemiş zinala bu bildiğin Allahın huzurunda ne cevap verecek ki

0|0
    0|0
  • evlenemessin onunla birader boşa düşünme her fırsatta akılına gelicek hayatın boyunca bakire bir kız bul

0|0
    0|0
    • Arkadaşımda aynı şeyi söyledi hatta "ben bakir değilim biliyosun bikaç kaşarla ve fahişeyle birlikte oldum genede patlak bir kızla evlenmezdim" dedi.

• evet şimdi bazıları dicekki sen olsan sende yapardın tamam yapardında erkekle bayan bir değilki bana göre böyle tabi bayanların üstünde toplam baskısıda var zaten diyolarki bu devirde bakireliğe bakmıyo millet onlarda iyi mide varsa ne diyeyim sana diceğim şu hayatın boyunca bunu biliceksin kaldırırım diyosan tamam belkide kimseyle evlenemediği için seni buldu sende içime kapanık biriyim diyosun zaten kendini atcak biri gibi görüyorda olabilir bence bakire kız bul

• dostum sana bir dost tavsiyesi.sen kızı bırak.başından def et gitsin.senden önce elin adamına bekaretini veren ve o adamla aylarca aynı evde karı koca gibi yaşayan bir kız senle evlendikten sonra da seni aldatır,boynuzlar.kız arkadaşın ilkin pişmanım hataydı diyor.sonra da sen üsteleyince evet pişman değilim diyor.utanmadan bunu söylüyor.ve yediği halta seni de ortak ederek senin bakir halini rencide ediyor. (''sende birini bulsaydın yapardın erkek değil misiniz elinizin kiri, belkide bir fahişeyle yatmışsındır'') diyor...sen elin adamıyla aylarca yat eee sonra sana gelince namus abidesi kesiliyor.boşver.dünyada karı mı yok kız mı yok.yaşın küçükse bekle acele etme.askerde başçavuşun meşhur bir sözü vardı.(''arkadaşlar 3 işte acele etmeyiniz.biri alışverişte,biri trafikte biride evlilikte'') ileride karşına daha iyi birisi çıkar inşallah...evlenince gururuna yediremezsin.dokunur sana...yazık etme kendine.böyle kızlardan adama hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • Hatun da yani, hem suçlu hem güçlü. Ne demek yahu evet pişman değilim sen olsan sen de yapardın demek ? Fesuphanallah.

2|1
    1|0
    • yalanmı hacı, kızın teki vercekte biz yok kalsın diyeceğiz.

• Bu yaşıma kadar gel sana vereyim diyen belki 50 60 tane kız oldu. Bir tanesiyle bile yatmadım. Evlenene kadar da yatmayacağım. Nasıl ?

• helal olsun nedim

• Sen kızı seviyorsun, muhtemelen o da seni seviyordur.Ama öncelikle aklında şu psikolojiyi çıkarman lazım "ben oturma odamda masturbasyon yaparken bu kız başka bir erkeği rahatlatmakla meşguldü" bu iş olacaksa böyle olmaz.Kız pişman değilim demiş ama o savunma iç güdüsüyle öylesine ağızdan çıkmış bir laf sonuçta yoksa seninle de çoktan ilişkiye girmiş olurdu.Her neyse madem seviyorsun evlenmek istiyorsun.Tüm hayatı boyunca yaptığı birkaç aylık hata yüzünden sevdiğin kızı harcamamalısın.Seviyorsan eğer unutmayıda bileceksin aklına getirmemeyi de.Son olarak şunu söyleyim evlendikten sonra falan her tartışmada kızın yüzüne vuracaksan bunu hiç olmaması daha iyi.

0|0
    0|0
  • Akil vermek bana duşmez ama seni kendi vererek cevaplayayim. Sevdiğin aylarca kari nikahsiz koca hayati yaşamiş ve bundanda pişmanlik duymuyor. Kaç kurtul...

0|0
    0|0
  • hocam o değilde pişman değilim demesi bir kere bir daha olmama olasılığını ortaya çıkarttamaz. Sen işdeyken başkalarıyla eski günlerdeki gibi gününü gün ettiğini düşünsene ? sen kendine yedirebilir misin böyle bişeyi karakter meselesi bu ha yok ben seviyorum diyosan onada saygım var benm başımada gelse muhtemelen senin gibi olurdum arkadaşlarının fikirlerini al bırak burayı sen onlar seni en iyi tanıyanlar sana iyi neyin geleceğini bilirler hadi sana kolay gelsin ben yerinde olmak istemezdim ...

0|0
    1|1
  • KARDEŞ bence önemli bir konu evlilik konusu süt gibidir en ufak leke mide bulandırır.askare gidip hayatı tam öğrenmen yani herkesden uzak daha iyi kararlar verirsin.ayrılık olsun ihanet olsun başlarda çok acı verir.ama ne ilaç ne nasihat fayda etmez sadece zaman her şeyin çaresi.ŞUNUDA UNUTMA BEDENİN BAKİRE OLMASI ÖNEMLİ DEĞİL RUHUN FAHİŞE OLMASIN

0|0
    0|0
  • kanka benden sana tavsiye uzak dur derim. sakın ınanma pişmanım dıyenlere. bu kadar basit degıl hataysa hata dedıgın bir anda olur 1 ay evde beraber yaşamakla olmaz bu hata degıl. pişmanım laflarına ınanma çünkü bir daha aynı fırsat olsa bırdaha yapar. bunlar benım fikrim ve bana ınanmanı tavsıye ederım.hayatın boyunca aklına gelır mutlu huzurlu olamazsın bence.

0|1
    1|0
  • Herkes hata yapabilir ama dikkat et acaba hata mi diye, bu isi zevkine yapan da cok

0|0
    0|0
  • kremsati0 doğrusunu söylemiş

0|0
    0|0
  • sende yap ozaman hersey duzelır buyuzden ayrılma derım sahıp cık he ama bugune kadar sana bunu soylemedıyse kandrdı dıe ayrılcaksan ayrıl herseyde bır hayır vardır bır hata yaptı dıye sen yuzune hatasınnı vurma

0|0
    0|0
  • dostum ben de bakirim ve aylarca aynı evde bir erkekle her gece yatmış biri ile evlenmem.

Gençsin daha, yorma kafanı, sıkma canını

Çünkü demişsin ki

''aylarca beraber kalmışlar aynı evde''

0|0
    0|0
  • İnsan bir hata yapar pişmanım der ama bunun olayı farklı.

Sen git nikahın olmayan biriyle aylarca yat kalk ondan sonra bide pişman değil.Elaleme şapur şupur, sen benle yatsan deyince avcunu yala.O kişiyle yatınca pişman değil sana gelince hata.!Kardeşim sen bilirsin ama bu zamana kadar erkek halinle bakir kalabilmişsen kendin gibi birini bul derim.Ha için kabul ederse evlen tabi kız da açık sözlüymüş.

Nûr suresinin üçüncü ayetinde: “Zina eden bir erkek ancak zina eden veya Allah’a eş koşan bir kadınla evlenebilir. Zina eden bir kadın da ancak zina eden veya Allah’a eş koşan bir erkekle evlenebilir. Evlenmenin bu türlüsü müminlere haram kılınmıştır.” hükmünün yanı sıra, yine bu surenin 5. ayetinde tevbe edip, kendisini düzeltenlerle evliliğe müsaade edilmiştir. Ayet şöyledir:

“Ancak, bunun ardından tevbe edip düzelen kimseler için söz yoktur. Çünkü Allah bağışlayıcıdır, merhametlidir.”

0|1
    0|0
  • senden öncesi için kızı yargılama..

eğer ileride geçmiş sorun olacaksa da bu iş den uzak dur..

sonuçta az veya çok her kız bir şeyler yapıyor..erkeklerde yapıyor..

bana kalırsa anlaşabildiğin bir kızı da kaçırma derim..

0|0
    0|0
  • Bende buna benzer bir durum yaşamıştım.kız senden önce 1 kişi oldu demişti ama sonra ortaya çıktıki 1-2 futbol takımı kadar insan üzerinden geçmiş.o da bana namazdan, niyazdan bahsediyordu.artık gerisini sen düşün..

0|2
    1|0
  • Ne kadar sallarsan salla dona damlar son damla demiş atalarımız.Şu an ona olan sevgin dokunamama özlemın bu dusuncenın önüne geçecek ve bir zaman sonra gerçeği aklına getirdikce kızıda kendinide bitirecek daha kötü sonlara gideceksin.Kriterlerinde yoksa yarana tuz bas ve AYRIL

0|2
    0|0
Yükleniyor...