Zarım delik mi esnek mi anlamadım, bilgisi olan bir cevaplayabilir mi?

6. Sınıfın sonunda bir gün iç çamaşırımda kahverengi leke görmüştüm hafif kanlı gibiydi ve annem adet olduğumu söylemişti, düşüp düşmediğini hatırlamıyorum çok uzun zaman geçti üzerinden ama o kanama sadece bir gün sürdü o da leke şeklinde sonra bir daha ki adetimi 1 yıl sonra gördüm. Şimdi ilişkiye girdiğimde kan gelmiyor ama içime biraz fazla girdiğinde kasığımda bir kasılma hissediyorum yani penis tam giremiyor. Bu durum nedir kızlık zarım yırtık mı esnek mi?

Güncellemeler:
Ya bakın benim derdim bakire olup olmamam değil sadece zarım esnek mi değil mi merak ediyorum sadece merak yani

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• eline aynayı al bacaklarını açıp bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Muayene olman en iyisi bunu anlamak için.Esnek olabilir tabi ki.

0|0
    0|0
  • ZarIn falan kalmamIs senin, seksin dibbine vurmussun hala zarIm diyosun :))

0|0
    0|0
  • Penis girdiyse kizliğin duserekmi yoksa penistenmi bozulduğunun bir onemi varmi?

0|0
    0|0
  • esnek çıkma ihtimalin yüksek görünüyor

0|0
    0|0
  • gizli tebrikler doğr yazmışsın

0|0
    0|0
  • sanırım bakıre degılsın artık onsevısme yapmadan ılıskıye gırme

0|0
    0|0
  • kafayı yemiş millet sabah sabah:))

0|0
    0|0
  • bence bakire degilsin eger anlattıgın gibiyse durumm istediğin seks yapa bilirsin artık

0|0
    0|0
  • seks yapıyosun bu kadar . artık nein zarını merak ediyosun ki ? jinekolog sitesimi burası .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen nasılsa ilişkiye girmişsin bakire değilsin. Ama amacın esnekliğinden emin olmak ve biriyle birlikte olmadan önce ona bakire olduğunu söylemek :) e kan gelmeyice de zarım esnekmiş ondan kan gelmedi dersen başın ağrımaz :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...