Erkeklerin aç gözlülüğü doyumsuzlukları ?

Az önce bir soru okudum burada , ama kaldırılmıs neden kaldırıldı anlamadım . soruda esınden ayrılmak isteyen bır adamın sebeplerı vardı . eşi 152 boyundaymıs ve 40 kıloymus . bır de cocukları varmıs . cok zayıfmıs , esını cocuk gıbı goruyormus , cınsel olarak doymuyormus , ayrılmak ıstıyormus . cok sınırlendım acıkcası . bu nasıl bır bencıllıktır anlayamıyorum , esını alırken bılmıyormuydu o boyda ve kıloda oldugunu ? bılıyordu . sonradan ne oluyor bu begenmemezlıkler ? ne oluyorda doyumsuzlasıyorsunuz ? böyle aç gözlü zihniyetler yüzünden hep mutsuz kadınları görüyorum çok uzuluyorum ben . çevremde böyle o kadar cok kadın var ki , hepsi kocalarına guzel gorulmek için estetik merkezlerinden cıkmıyorlar . o kadar estetık yaptırıyorlar ama yine mutsuz yine mutsuz bakıslar . o ozguven eksıklıklerı gozlerının ıcıne yansımıs oluyorlar . cunku bu kadınlar doyurulmuyor ve mutsuzlar .her zaman kendılerını eksık gıbı goruyorlar , bunu yapanda boyle dangalak herıfler . bunları yapan herıfler acaba ; bırer tom cruise , brad pitt mi ? tabıkıde hayır ! neden cinsellik dendiğinde sadece erkeği mutlu etmek olarak algılanıyor ? cınsellık sadece erkegın mı ıhtıyacı ? bu bencıllık neden ? neden kadını da mutlu etmek istenılmıyor ? bır erkek boyle esim olsun söyle esim olsun derken , bir kadın bunu neden diyemıyor ? bir kadının da belki yatak partnerı olarak hayal ettiği kısı ; genıs omuzlu , uzun boylu ucgen vucutlu bır erkek . Bızım butun Turk erkeklerı boyle mı ? hayır ! Ama neden kadınlar esım sevgılım boyle degıl yatakta mutlu degılım dıye ayrılmak ıstemıyor ? Bu bencıllıge uyuz oluyorum !

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu yüzden evlenmiyorum ya iki gün sonra bu gün beğendiğim kadını ya beğenmezsem diye çok güzel bir konuya değinmişsin ama genelde bu durumun tersi yaşanır ideal kiloda bir kadınla evlenirsin iki gün sonra kadın kilo alır birdiğin şişman olur sonra ondan soğuyabilirsin bu bir derece ama kısa boylu ve düşük kilolu biriyle evlenite sonra yine kısasın diye surat yapmak çelişkili ve bencillik tabi ne yani uzamasını mı bekliyordun böylelerine yüklü tazminatı ve nafakayı dayaması lazım hakimin o zaman aklı başına gelir

1|0
    0|0
    • kesinlikle çok haklısın . bu şıkayetı olan adamında tipi ınsanda merak uyandırmıyor degıl , ama tahmın de edebılıyorum o sıfatsız tıpını )

• Biliyorum böyle pokemonları ama kadınlardada var suç güzel güzel kadınlar kendileri için herşeyi yapacak erkekler varken gidip bu suratsız pis pis huyları ve karakterleri olan şişirilmiş erkekleri bulup onlara yüz veriyorlar anlayamadım gitti sırf para için ya da çenesi için bunlar çekilmez ya evlat olsa eve sokulmaz sevilmez bunlar

• cok dogru

Erkekler Ne Diyor 17

• türk toplumunun erkeği yüceltmesi işte.aynı haklara kadınlarımızda sahip.s.ktirsin gitsin nereye gidiyorsa

1|0
    0|0
  • Son cümlelerinden başlamak istiyorum evladım kadınlar bu hakkı erkekler gibi kendilerinde saklı tutarlar bunu dışa vurmamaları erkeklerinde vurmayacağı manasına gelmez. Dediğine göre bir erkek Tom Cruise veya Johnny Deep olamadıktan sonra kesinlikle iyisini talep edemez. Bu denli faşist bir fikir olabilir mi? Sen iyisini istemiyorsun buna hakkın olduğu halde erkek istiyince aç gözlü ve bencil oluyor çok ilginç açıkcası. Misal veriyorum ben seni beğendim evlendim. Zaman geçtikten sonra seni beğenmeyebilirim, başkasını tercih edebilirim. Yazılı kağıda imza atmıyorum ki şu saatten sonra senden başkasını beğenmeyeceğim senden başkasını arzulamayacağım diye. Tercihler, ideolojiler, inanışlar bunlar değişebilir dinamiklerdir. Bugün hoşuna giden yarın hoşuna gitmeyebilir. Bugün bmw'yi beğenirsin bir ay sonra wolkswagen alırsın bmw diyemez ki hani beni, satın almıştın nedir bu aç gözlülüğün değil mi? Bu kadar olağan bir duruma bu denli bir çemkiriş fazla kaçmış açıkcası. Lütfen kasmayın b u kadar saygılar...

0|0
    4|0
    • oncelikle evladım diye baslamışsın cumlene ama en fazla ablan olurum senın. neyse sorun o da değil ,işte soru da bahsettiğim erkege bir orneksın . ne demek yaa , sen bir tom cruıse olamazsın ama en iyisini isteme gbi bır hakkın olabiliyor oyle mı ? komıksın sadece :) son olarak ; madem kendine güvenmıyorsun , madem dengesizsin evlenmeyeceksın o zaman arkadaşım . bugun begenırım yarın begenmem diye bır mantıkla imza atılmıyor .

• Zeka fukaraları sizi :)

• sen hala burada mısın :D bıraz sosyalles bee

• O kadın şayet evlendikten sonra böyle zayıfladıysa bu adamın kabahati. Kadınına bakmayıp sefillik rezillik çektiriyorsa kadın ne etsin ki?

Hadi evlenirken böyleydi bu adam çok akıllı oldugu için evlendi bu kadınla heralde. Şimdi mi şeyine dank etmiş böyle olacağı...

Böyle insanlar tiksinç geliyor bana, kadın erkek farketmiyor, karşındakini tüket tüket sonra beni tatmin etmiyor eskisi gibi değil de, kusura bakma tüketmiceksin o zaman...

Ama işte insanoğlu nankördür... ne dense boş...

1|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama erkeklerini doyuramayan kadınlarda hiç mi suç yok? O adam evlenirken de o kadınla evlendi ve böyle kendini çok yakışıklı sanan doyumsuz erkekler olabilir ama yıllarca doğru düzgün sevişemeyen çiftler de yok mu? Kusura bakma ama doğru düzgün fantazi yapan kadın mı var ülkemizde link 'e bak kaç kadın böyle kıyafetler giyiyor ve eşini tam olarak tatmin edebiliyor. Ben de sana kızdım bütün suçu erkeklere atıyorsun evet böyle iki yüzlü erkekler olabilir ama erkeğini doyurmayı bilmeyen çekinen utanan ve yıllarca böyle olan kadınlar mevcut.

Evet o kadının zayıf olması bir kusur değil ama belki de eşini tam olarak tatmin edemedi cinselliği yaşatamadı link Şimdi bunu giyip karşına çıksa ve aklını başından alana kadar çılgınlar gibi sevişse o adam dışarı bakar mıydı? Soru o, eğer yine dışarı bakarsa zaten defolsun gitsin ama kadınlar bunu yapsa erkeklerin %99'u karısından başka kadın görmez

0|0
    0|0
    • ama sız benım sorumu anlamamıssınız ki . kadınlar neden estetık merkezlerınden cıkmıyor ? boyle herıfler yuzunden ? kendılerı ıcın mı gıdıyorlar oralarını buralarını sısrıtyorlar ? tabıkı de hayır ! hep erkek ıcın bır yerlerını yaptırma kaygısı yasayan nedense kadın , ben bır erkekte gormedım boyle kaygılar . onunde balkon gobegıyle kafasında sacsız halıyle yanında manken gıbı kadın tasıyan oyle cok cıft gordum kı , ama sorarsan o adam yıne sıkayetcıdır , ama soyle onunde kı balkona bır bakmaz .

• O kadar çok nedenli soru var ki bunlara bir sürü ekleyebilirim halen. Biraz düşününce cevaplarda ortaya çıkıyor aslında çok derin bir konu uzun uzun sohbet edilebilecek bir soru hatta. Sanırım boyle bir soru arıyodum bende soru için teşekkürler. Sohbete hazır mısın ?

1|0
    0|0
    • tabi buyrun .

• kadınlar için aşk sevgi cinsellikten önce geliyor bence . bir kadın kocasına aşıksa 200kılo da olsa onu yine begenıyor yıne begenıyor . ama erkekler boyle degıl .

• Aynen öyle. Erkek için cinsellik = dış görünüş

• link :)

0|0
    0|0
  • o soruyu gördüm ama cevap yazmak istemedim. çocuğu olmuş hatuna et gözüyle bakıyor. çocuğu bari seviyordur umarım.

1|0
    0|0
    • soru kaldırılmış, neden kaldırıldı merak ettım dogrusu . oyle erkeklerden tıksınıyorum resmen .

• hemen erkeklere tok atmada tabi burda o adama sorman gerek sen bu kadınla evlenirken Adriana lima gibiydide sonradanmı böle boyu ufaldı zayıfladı çırkınlesti yooo aldığındada böyledi alırken kafan nerdeydi be adam

1|0
    0|0
    • ona da sordum bu soruyu ; gorucu usulu evlenmıs . alırkende zayıfmıs . dogumda kılo alır demısler oyle evlenmıs . zıhnıyetı goruyor musun ?! sırf evlılık olsun dıye yapılan bır evlılık . madem begenmedın ne dıye evlenıyorsun ? neden o kadını mutsuzluga surukluyorsun . kadınları bıraz ıncelersenız geneli kıskanç , fesat ve kuskulu bakıslardalar . hep en güzeli olma yarışındalar ve hep bırbırlerıne rakıpler . sence neden ? tabıkı de boyle zıhnıyetlı erkekler yuzunden . kadınlar cok mutsuz !

• bu sadece sıradan vatandasın sorunu da değil , göz önünde bulunan binlerce ünlünün sorunu . özgüven eksıklıklerı oyle bellı oluyor ki . ornek ; ozlem yıldız . ozlem yıldız tam bır ozguvensız kadın . bunu her yaptırdıgı estetıkle kanıtlıyor . kadın dogalken nasıldı ve sımdı nasıl ? patlayacak bomba gıbı , her yerını sısırtmıs . o dudaklar o kasları gordun mu ? yasadıgı ozguven eksıklıgının sonucları bunlar hep

• özlem daha gençken taa çarkıfelekten hatırla çok gzl bir kızdı simdiki halını gördüm gerçekten mutant gibi olmuş o adamada gelince bu ülkede bu zihniyet zor değişir gerçi bu zihniyet biz Selanikliyiz bizde böyle şeyler olmaz ama braz daha doğuya doğru böyle seyler cok oluyor evliliğin anlamını tam olarak anlamadığımız sürece ne o kadından ne o doğan çocuktan kimseye fayda gelmez tabi en büyük suç adamın evlenmicen arkdas gerektiğinde anana banana resti çekicen

• arada böyle karakter sorunu olanlarda cıkıyor

0|0
    0|0
  • Sümerliler şuan isyan bayragini çekip biz nasil bir hata yaptik diyorlardir.

1|1
    0|0
    • orjinal olmuş

• işine gelmez çunku sen de o bir b*k olmayıp , bunu isterim şunu isterim diyen gruptansın .

• Oha oturup yazdın mı hakkaten bunu? Valla okuyamadım, çok uzun yazmışın gözüm...

0|0
    0|0
  • Çok soru sormuşsun adamı yargılamak bize düşmez.

0|0
    0|0

• ŞERREFSİZ

0|0
    0|1
  • ayıp etmiş şerefsiz, hepimiz şerefsiz diyelim belki içine doğar da gelir

0|0
    0|1
  • bunun sorumlusu sizsiniz güzelim

0|0
    1|0
  • açım ben vajinaaa :D adasdsadsad

0|0
    0|0
  • bende aynısını yazdım sen bu kadını almadan önce gözlerine perde mi inmişti ne olduda beğenmedin yazdım

1|0
    0|0
    • dogum yapınca kılo alır demısler ona . zıhnıyet ortada ıste . aslında yorum bıle yapmaya degecek bırı degıl .

Kızlar Ne Diyor 3

• şekerm cok dogru bır konuya el atmıssın . Bu bahsettıklerınden suruyle var Turkıye de . daha kendılerıne bakmadan eslerını begenmezler bırde .

0|0
    0|0
  • Cok haklisin malesef haklisin

1|0
    0|0
  • Hiç kimseye inanmıyorum artık herkes ayrı bir yalancı olmuş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...