İnsanlar gayleri neden kadınsı gibi bir kalıba sokarlar?

Ülkemizde çokça yaşanan bir durum bu ve neden böyle düşünüyorlar? Bir erkekle birlikte olabilecek olan sadece kadındır ve erkekle birlikte olan erkekte kadınsı bir yapıya sahip olmalıdır mantığı mı acaba bunun sebebi? Bir erkeğin başka bir erkeği erkekçe sevebileceğini anlamak neden zor geliyor? Size göre de her gay, kadınsı bir kişiliğe mi sahiptir? Veya insanı bu düşünceye iten nedir? Lütfen, samimi cevaplar...

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım dediğin gibi yani ''Bir erkekle birlikte olabilecek olan sadece kadındır ve erkekle birlikte olan erkekte kadınsı bir yapıya sahip olmalıdır'' mantığı.Buna mantık demek ne kadar mümkün tartışılır.Benim böyle bir düşüncem yok gayler kadınsı demedim hiç bir zaman bu insanın içinden gelen bir duygu.Olmak istediği gibi olmalarında bir farklılık yok.Kadınsı da değiller bu toplum tarafından uydurulmuş yanlış bir kalıp.Gün içerisinde gayette ''erkek''duran kişilerin tercihleri farklı olabiliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• böyle düşünenler gabile.com a girip en popüler gay listesine bir tıklasınlar , göbekli salakllı has türk erkeği dedikleri adamların cogunun gay oldgunu görsunler bir zahmet. has erkek gibi olup erkeklerden hoslanmaya bir kanıt :)

1|1
    0|0
  • Var öyle nonoş takılanlar, kıvırır, dedikodu yapar, ayollu, cicişli konuşur:D onlara bakıpta böyle düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • bir erkeğin bir erkeği erkekçe sevebilmesi imkansız çünkü bir taraf erkekten çok kadın iç güdüleri ile hareket eder,ya bilmiyorum ama bence hiç hoş bir durum değil allah inşallah böyle birşey yaşatmaz

0|0
    0|0
  • onların öyle olma nedeni kadınsal hormonlarının fazla çalışmasından olmasından kaynaklanıyo

0|0
    0|0
    • Kadınsı hisseden gayler var ama bu ülkede tüm gayler için aynı düşünceye sahip olanlara diyorum ben... Her gay kadınsı değildir ve öyle görmek doğru değildir...

• haklısın orası öyle herkezin ne hissettiğini yaşadığını bilemeyiz

• ben gaylerin kadın gibi aciz ve güçsüz görünenleri sevemediğini düşünüyorum sadece o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tamamen saçma sapan bir olaydır bu.. tanıdığım gayler erkek gibi erkekti hep tek farkla gerçekten kibar çocuklardı..

0|1
    0|0
  • Erkek erkeğe kayıp bunu normale indirgemeye çalışmak anormal değil mi ?

Kaydığın gtün altında taşak var ve bu bana normal gelmiyor.Gelmeyecekte.

Aklım fikrim hep kaymakta :/

Sevme kısmını nasılda atladım bir bilsem.

0|3
    1|2
    • Cevabın bu soruya uymamış aslında... Gay ilişkiden hoşlanmayabilirsin ama bu durumda karşındakininde insan olduğunu düşünüp kendi yoluna devam etmelisin... Ama burada soru farklı... Ve kişiler birbiriyle bir şeyler paylaşmak istiyorsa, buna neden bir kalıp ararlar, ben onu merak ediyorum...

• Gayet uyumlu bir cevap diye düşünüyorum. Ama sen, senin düşündüğün gibi düşünülmesi gerektiğini düşündüğün için bu şekilde yorumluyorsun.

Erkek erkeğe kaymamalı .

Anormalsiniz bunu kabul edersiniz ya da etmezsiniz.

Dna larınız da problem olmalı .

Ayrıca ruj yakışmamış. Siyah denemelisin.

• Bizim spor salonunda var böle karı gibi kıvırtan bir erkek

0|0
    0|1
  • Arkadaş olarak olabilir ama cinsel çekimi eklersen bence normal değil.

0|0
    0|0
  • Hayat hep çify şeyler üzerine kurulmuş.En ufak atomdan tut en büyük canlılara kadar herşey çift ve aynı çift değil.Biri erkek-biri dişi,biri artı-biri eksi,biri bilmem ne-biri bilmem ne.

İki artı kutup bir araya gelirse çekim olmaz denge bozulur,birbirini iterler.

Yani bir erkeğin(+) çekimine ancak bir dişi(-) girebilir. Eğer erkek girmeye çalışırsa ya kendini dişi gibi gösterir girer ya da kararsız ve bozuk bir yapısı vardır.

0|0
    0|0
    • İnsan bu kıyasladıklarından tamamen farklı bir varlık.. Bu dediklerini diğer konular için söyleyebilirsin ancak bunu insana uyarlamak ne kadar doğru olur, bence olmaz... Düşünüyoruz ve hissediyoruz bunda yanlış bir nokta yok bence...

Yükleniyor...