Bu söylediklerimin aksini iddia edecek olan var mı?

Sorulara bakıyorum

Bakire olmadığımı bildiği halde kabul etti ilişkiye girdik ayrıldı

Ben söylemiştim bakire olmadığımı ayrıldı geri geldi ilişkiye girdik ayrıldı

APTAL MISINIZ abi ya

Anneniz küçük ken size demedi mi ;

Kızım sen öyle bişe taşıyosun ki , erkekler onun peşinde , onu almak için söylemediği yalan kalmicak

Aşığım

Seviyorum

Evlenmek istiyorum

Gibi biton yalan söylicek , sakın inanma demedimi

Tek çözümü senle ilişkiye girmeden evlenirse anlarsın yalan olmadığını demedi mi abi

BEKARETİN GİTTİYSE OYUNCAKSIN ABİ

Bekaretim yok ama beni seviyo

Bırak lan bu işleri , seni değil oğlum vajinanı seviyo

BEYGİRİN EŞŞE GİBİ BAS BAS BAĞRIYOZ VERMEYİN VERMEYİN

Nolur evlenmeden vermeyin kimseye , seven seviyosa ilişkiye girmeden evlenmeyi bekler .

Bu söylediklerim yorumlansın diye değil sadece okunup ders alınsın diye yazdım

Ama soru olmazsa kalkar

Tüm bu söylediklerimin aksini inkar etcek olan var mı ?

Güncellemeler:
Son Güncellemem Ve Son Cevabım Yorumlara .

Ne acıdır ki hala suçlayanlar var

bak kardeş bekaretin gittimi eyvallah yaptın b i hata ama her sevgiline VERME işte .

söyle bakire olmadığını , ilişki isterse evlenince de , giderse bilki sevmemiştir . Kalırsa zaten evlenirsiniz .

HALA MEVZU NUN ZAR OLDUĞUNU SANAN ARKADAŞLAR

mevzu zar değil , zar dediğin nedir ki et parçası doku parçası

Bekaret te mevzu zar değil , içeri giren 16 , 17 cm .

0|0
25|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu soru üstüne hala " çok seviyordum bekaretim gitti zorla aldı" diye soru soran zekiler olmaz umarım.

yoksa dediğin gibi hepsini beygirin eşşekleri tepsin sdfdsdfdsdfdsdds

2|8
    5|0
    • Allahını seversen bayanların yaptığı yorumları oku . Zarı olmayanlar nasıl da ben burdayım diye bağrıyo ve hala kendi bildiklerini okuyolar . sanki siz suçlusunuz diyorum .

İşte Bu Yüzden Her Zaman Yazdıklarımı G . T ünüzle Değil Gözünüzle Okuyun Derim .

Teşekkürüm Desin .

• Ben sana teşekkür ederim bırak kendi b...larında boğulsunlar çok da umrumdaydı ya

ayrıca sende haklısın

Kızlar Ne Diyor 24

• mahremiyet eşle yaşanmalı dediğimde aldığım eksi sayılarının haddi hesabı yok. Artı Kezban yakıştırmasının da... Evlenmeden nikah olmadan eşle yaşananları sevgili ile yaşanmasını doğru bulmuyorum. Hem dini hem ahlaki referansları baz alırsak. Teşekkürler sorunuz için.

Mahrem eşle yaşanır soy adımız değişmeden fizyolojimizin de değişmemesi gerektiğine inananlardanım.

3|11
    6|1
  • 5 yıldızını verdim :)

1|5
    3|1
  • seven sevıyorsa evlenmeyı bekler; katılıyorum.

Ancak her sey zardaysa; erkekte nıye yok? Yoksa namus sadece kıza mı?

Ya da tecavuze ugramıs bır kız, namussuz ve sızın tabırınızle oyuncak mı?

Bu yonlerden, bakıs acınız yanlıs bence.

Kı aynı sekılde; bekaretını korumamıs bır erkegı de ben ıstemem; sadece kızda olmaz bekaret.

5|3
    1|1
    • bekaret konusunda çok haklısın kardeşim. bu işin erkek-kız diye ayrımı olmaz. erkekte bakir olacak. ilişki yaşamayacak. ama bu birazda halkımızın mantığında kaynaklanıyor: erkek dediğin herşeyi yapar mantığı var.

• Dıger bır deyısle sevgılınız sızı seks objesı olarak gormesın ıstıyorsanız, bırlıkte olmayın evlenene kadar demıssın...

Kısılerın kendı tercıhı ancak; annenız uyarmadıysa da ben de soyleyeyım.

Bazı kız arkadaslarımı goruyorum; cocuk selam canım yazınca, bana kesın asık dıye havaya gırıyorlar.

Senı sevdıgım ıcın bırlıkte olmak ıstıyorum, yapsak ne olur yakında evlenırız zaten ıslerı yoluna koyalım ya da yesılcam da oldugu gıbı, benden ıkı parca elbıseyle mı koruyacaksın kendını, ne geregı var gıbı sozlere kanmayın, buyuyun bıraz.

1|3
    0|0
    • nolur sus anlatma artık hem cinslerin moralimi katletti . yazık ben iyilikleri için dedim onlar gene G . T lerinden anladı . ne halleri varsa görsünler . iyi geceler .

• hemcınslerım nıye karsı cıktı bılemem. Belkı katılmadıkları seyller vardır ya da ıslerıne gelmemıstır.

Ancak uslubunuz bıraz sert. Iyı geceler.

• kadınlar bir erkekle aşk yaşadığında genelde ciddi şeyler düşünür yok sex olsun gezip tozayım değil. işte bu sureç te akılda seyyehate çıktığından erkeğin sözüne kanıp değerli varlığını kaybediyorlar,eee sonra ne mi oluyo adam olan sahip çıkıyor adam olmayan o.pu yapıyor

3|3
    0|1
    • ben diyorum Ankara sen diyon ben haklıyım hala . hadi b i sal ya .

• iyi oku ikimizde aynı şeyden bahsediyoruz sadece sen süsleyip sunuyorsun veren zaten veriyor vermeyende aşk sanıp kanıyor ne yapsınlar sevmesinlermi ya da sevdiğine inanmasınlarmı eee nasıl olacak bu iş sakıın deme ben hiç yapmadım böye

• aynen katılıyorum sana kişi seviyorsa evlenmeyi bekler bu arada öküzün biri bekaretini vermedende senin hayatını zehir zıkkım edebilir en iyisi çok yüz vermicen şu erkek milletine :)

0|2
    2|0
  • Aksi iddia eden olamaz bence.

0|1
    0|0
  • cinsellik tr de hala bir tabu olmasaydi da insanlar cikarsiz birbirini sevebilselerdi daha saglikli iliskiler kurabilselerdi

2|3
    3|2
    • bu işin tabusu tapusu mu var . senin tabu dediğin mevzu namus

sorun da zar değil zaten , giren 16 17 cm .

• zari falan kastetmedim eger cinsellik uzerine bu kadar baski olmasa bu böyle bir problem.olur muydu demeye getiriyorum

• Iyi hos demissin de o sekilde evlenip mutlu hayat kuranlarda var.

Demekki kazin ayagi bir sekilde de erkeğe bakıyor. Ahlak kavrami her iki cinsiyet içinde gecerli olsun.olayin birden fazlasını kendine hak gören daha cok erkekler.

1|1
    0|1
  • gel ulan alnından öpcem seni!

0|1
    0|0
    • alnın dan öpcem diyen kızın profil fotosuna bak

lanet olsun sizin gibilere ya

• ah sağol beni düşündüğün için sitede sadece bazı sorulara cevap veriyorum kmseylede mesajlaşmaya arkadaş edinmeye niyetim yok senle vakit kaybetmeye hiç , istediğini düşün seni geriliğinle baş başa bırakıyorum bay

• insanlara doğru yolu göstermek her daim zordur . sen devam et . bys

• Çok doğru , sonuna kadar katılıyorum bunu yazan elleriniz dert görmesin

0|0
    0|0
  • Kendimden gurur duydum.. huhuu.

0|0
    0|0
  • Alttaki sunepeyi biri adam etsin

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısınn

0|2
    0|0
    • Teşekkürüm Desin . eğer linki verdiğim üye isen dilerim zerre de olsa bişeyler anlatabilmişimdir .

• aynenn :) neyse iyi akşamlar :)

• iyi akşamlar kib aeo :>)

• Sen demek ki kadınları oyuncak olarak görüyorsun.

Kadın dedıgın bakıre olsun veya olmasın bır ınsandır. mal degıl.

Sana tepkı gosterenede ''zar ucmus'', dıye yorum yapmanda senın kadınlara verdıgın degerı ve zıhnıyetını cok bellı edıyor. Zaten su profıl resmıne bak. Aklı basında bırısı bole bı avatar yapmazdı hıc. :))

2|0
    0|1
  • bazı aptallar için geçerli bu.

0|1
    0|0
  • Yanlış analama ama çok büyük konuşuyorsun.

1|0
    0|1
  • Sırf beni ben olduğum için seven birisiyle evlenmek için bir Türkle evlenmeyeceğim çünkü zar bürümüş beyinlerinizi gerisi önemsiz safa fiso.Bakire ya da değil diye ayıran erkeklerin kaçı bakir acaba?

5|0
    1|6
  • Bu mantık yüzünden kızlar kendilerini mal gibi görüp diktiriyorlar işte.

5|0
    1|1
    • al işte zihniyete bak.

• Evleneceğiniz insanı bekaretine göre seçmek bana göre ahmaklık.Bir insanın sevdiğiyle beraber olması neden hep kadının aleyhine görülür bende bunu anlamıyorum.Ya da şöyle söyleyeyim bekaretiniz gittiyse oyuncaksınız diyorsun bunu neden erkeklere yönelik de söyelmiyorsun ? Namus sadece kadında mı oluyor senin mantığına göre.Çok şükür ki bu zihniyette biriyle evlenmedim.

6|1
    2|3
  • Bakire deyilim aslında pişmanda deyilim canım istediği zaman istediğim kişiyle de yaparım ama kandırılmak cidden kotu insan aşık olunca mantıklı dusunemiyo

3|2
    1|3
    • niye mantığınıza ne oluyor? duyguları bazen bir kenara bırakmak gerek.

bu biz erkeklerin yapısında var. her seni seviyorum diyene inanma. tek kullanımlık mendil gibi. kullanıp atarız.

• evlendiğinde bu problem olabilir. bence şimdiden pişman olmalısın

• Im hayr istemiyorum olcağımıda sanmıyorum :) ayrıca sevişmeyi seviyorum kesinlikle pişman olmam

• Aksi iddia edilecek bir şey yok ortada. ama bazı mankafalara yapma kızım etme kızım dediğimde sen çok namuslusun da burda işin ne diyor. Cinsellik kategorisi namussuzlara tahsisli çünkü...

bu saydıkların dışında bir de orasını burasını .çekip yollayanlar var. Yapma kızım nete düşersin." hıh öyle biri değil o taammmmı "diyor.

İnsanların namus ve ahlak anlayışları çok değişti değişmesine de "dost acı söyler" lafından hala kendine bir paye çıkaramamış kızlarımız var.

erkek arkadaşlar veriyor gazı "harikasın, süpersin, tabii sende sevişeceksin" diye... bu zavallı kızlar da cinsellik hakkımız söke söke alırız diye greve gidiyorlar...

Allah akıl fikir ihsan eylesin

2|8
    2|0
  • istisnalar oluyor ama

2|1
    2|0
  • katılıyorum sana ama soru kalkar büyük ihtimalle.

0|5
    3|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben bu meseleye bekaret yönünden değil ahlak yönünden bakıyorum ister dini referans alın ister almayın her yönüyle cinsellik tabu olması gereken herkesle yaşanmaması gereken bir olgu bunu bu şekilde ayağa düşürürseniz sizin için cinselliğin bir kıymeti kalmadığı gibi karşınızda ki içinde sizin bir kıymetinizi kalmıyor doğru bir tespit malesef

2|2
    1|0
    • tesekkurler. Ayrıca lınkını attıgın vıdeo hala ızleyemesem de, aklımda :)

• ellal dezze oğlu :D

0|1
    0|0
  • kardeşim iyi konuşuyon ama boş konuşuyon. bizim insanımız manlamaz. sklmeye alışmış bir kere. yemeden duramıyor.

0|2
    0|0
    • Halkımız bırcok konuda hatalı. Onemlı olan bılınclenıp onların bu hatalarını duzeltmek, yenı nesıle aktarmamak. Erkege her zaman aferın, kıza ıse namussuz dendı.

Islam da namus anlayısı aynıdır kıza da erkege de.

• ama bunu erkekler daha rahat hareket etmek ve istediğini yapabilmek için"erkek dediğin karıya kıza gider, karısını döver. içki içmeyene, karsını dövmeyene ben adam demem" mantığıyla çok karşılaştım. bu konuda hem kız hem erkek aynı ve doğru görüş içinde olması gerekir.

• SWoruda haklısın ama güncelleme de haksız. Sevgilisine bakire değilim evlenmeden yapmam diyecek olana çocuk ne der? Benden evvel bozdurdun akıllandın da bana mı namuslu oluyorsun demez mi?

0|0
    0|0
  • vericiler sessiz kalmış tık yok nerdesiniz

1|1
    1|0
  • Haklı oldugun taraflarda var haksız oldugun taraflarda biladerim:)

0|0
    0|0
  • bak güncellemene katılmıyorum işte , zar namusun bir parçasıdır, kadınlar için cinselik yaşamamak çok kolaydır , yani en kötüsü bile çok rahat sevişebilir..Hem hormonları erkeğe nazaran daha az salgılanır , bir zahmet yapmayıverin , hem şunu hiç anlamam erkekden para isterler , kariyerli olsun isterler , yakısıklı olsun isterler , kaibra olsun aflan filan istekleri hiç bitmez.

biz bişey istyeyince özgürlük olsun hepimiz eşitiz falan , erkek odun olur hepsi hikaye bunların

seks yapmıcaksın , yapcaksanda katlanıcaksın yapmayana bok atmıcaksın .(bu kızlar için)

içimi döktüm ,D:

0|0
    1|0
  • kardeşim çok doğru yazmışsın ama imi ızlar istekli bilerek veriyor kimileri kandırılmayla bozuluyor bizim hem ahlak kurallarımızda hem dinimizce yasak bir konu bu konu kızlar olsun erkekler olsun okadar ciddiye alındığını sanmıyorum kimileri basit senle evlencem bahanesiyle kızlığı alıyor işi bitince sen yoluna ben yoluma hesabı kimi kızlarda saf oldukları için neyse şimdide benim hayatım ne yaparsam yaparım derler.

0|0
    0|0
  • ortak katılıyorum sana , da fayda etmez bunlara .. Gelir buraya yazarlar anca erkekler niye böyle ,şöyle diye .

0|2
    2|0
Yükleniyor...