Bakire olmadığımı bildiği halde beni kabul etti ve..

2 yıldır bir ilişkim vardı ve erkek arkadasım bakire olmadığımı biliyordu bu şkilde beni kabul etmişti aradan bir sene geçtikten sonra falan ben o ilgilenmiyor diye şikayetçi olmaya basladım tartıstık falan bana dediki benim ilgim sana biriyle birlkte olduğunuu söledin zaman bitti ve bizde birlikte olduk bu yüzden kortum ve ayrılamadım dedi bu laflardan sonra ben yine devam ettim 2 yıl oldu bana yanlış yaptı ayrıldık 6 7 aydır ayrıyız ama yine mesaj atıo barışmak istio ama benim aklıma bana söledikleri gelio bana o zmn ilgisi bitmiş sonuçta neden hala barışmak istiyor göya 6 aydr kimseyle çıkmamış kimseye askım bitanem dememiş bide müzisyenlik yapıyor org çalıyor herseyde çok kararsızm napcam napmam gerek ?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• Daha ne bekliyorsun bu kişiden sevglin olmamışki zaten,tuhaf bir ilşkiironi var burda,hem vazgeçemiyor hemde daha öncesinin hesabını yapıyor o zman bitmiş diyor ne diye devam ediyor o zman bu ne saçmalık ya,insnlar insanlar ile öncelikle insan insana arkadaş olmalı sonrasında Kişisel,sosyal,Kültrel,Duygusal,Düşünsel ve fiziki beğeni boyututları olur insanların kadın ve erkek ilşkilerinde yok önce yapmışssın yapmamışssın bune sığlık nasıl bir saçmalık.Bırakın uğraşmayın kendinizde hasta etmeyin ya hasta insanların yaptıkları söyledikleriyle uğraşarak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tek bir açıklaması var

Bakire değilsin diye

Senle ilişkiye girmek ićin tekrar yazıyo , dönmek istiyo .

Anlayın artık bekaretiniz gittiyse sadece OYUNCAKSINIZ ...

0|2
    0|0
  • 1- Bizim sonumuz ne olacak?

2- Böyle nereye kadar devam edecek?

3- Madem bunu duydugu an bitmişti neden hala seninle beraber?-> Hadi seviyor diyelim, bunu sürekli yüzüne vurmasında ki neden ne?(Aslında cevap belli kendini savunmak için senin kusurunu yüzüne vuruyor susturmak için)

Bu sorulara cevap veremiyorsa adam akıllı ve icraati yoksa herşey ortada bence.

Bunlara net cevabı yok ve icraati yoksa seninle sadece sevgili olmaktan yana, gerisini sen hesap et. Kendine gel biraz ezdirme kendini.

0|0
    0|0
  • Org çalıyorsa barış.

0|0
    0|0
    • org çalıyor neden org çalışıyorsa barışıyım

• yol açık olduğu ıcın... senın gıbı kızlar bunu durustçe soyleyen erkeklerle olmalı. senı ıstıyorum cunku yol açık. gibi.

0|0
    0|0
    • ama bir süre sonra bana evlenmeden yapmayalım artık demişti bütün ailesiyle tanısmıstım oda benim ailemle tanısıştı çok ciddiydik ve hala barısmak istio tekrar

• tercıh senın evet dersen kaybedeceın bırsey yok zaten yol açık bence evet de

• Bence o yanlış insan sana verdiği değeri bakireliğinle ölçüyorsa uzak dur derim... hani derler ya kavgada bile söylenmez bu lafı söyleyen bir erkeğe dönmek en büyük yanlıştır...

0|0
    1|0
  • seni kullanıcaktır... aynı şeyleri yaşıcaksınız, ihtiyaç giderip atıcak seni.. kullanılıp kullanılmamak senin elinde ... kusura bakma..

0|0
    0|0
    • ama yaptı iş buna çok müsait istese hertürlü yapar istediğiyle

• kiminle ne yaptığı seni niye ilgilendiriyo... daha doğrusu başkalarını kullanıp atması seni ne ilgilendiriyo? önemli olan sen kendini kullandırma..

• Ondan sana hayır gelmez

0|0
    0|0
    • oof napcamı bilmiyorum ya bir baskası kabullenmezse diye bütün herseyim sırf bu yüzden herseyi göze almayı düşünüyorum

• Neden kabullenmesin ki , seni seven kabullenir

• Cocuk azdigi zamn sana geliyo anlasana

1|0
    0|0
  • aman uzak dur aklın varsa.

0|0
    0|0
  • şimdi sen bu kadar olayda sonra onunla evlenip çocuk sahib olmayı düşünüyormusun veya inanıyormusun seni sikecek bırakacak mal olma bu kadar

0|0
    0|0
  • çocuk açık konuşmu, şimdi de niyetini biliyorsun ki sen de istiyorsun belli.

karar sana kalmış, aşk meşk bahane sevişmek şahane dersen ara gelsin, yok ben evleneceğim erkeği arıyorum dersen salla gitsin

0|0
    0|0
    • ama yaptı iş buna çok müsait istese hertürlü yapar istediğiyle.

ben bir baskası kabul etmez diekorkuorum

ama derdi o olsa bikeresine bana demişti ara verelim evlenmeden yapmıyalım günh falan demişti

• öle ihtimalde var ama seviorumda korkuorumda bilmiorum

• iş işten geçmiş ama hep diyorum evlenmeden yapılmaz diye

• açık kapıyı bulmuş girip çıkmak derdi...

0|0
    1|1
  • Roman ya da kurt bu adam eminim mk

0|0
    0|0
  • ee abaza olmuş

0|0
    0|0
  • Ufaklık, rahat bırakmıyordur.Ondandır.

0|0
    0|0
  • o seni değil ilişkiye girecek birini arıyoo..eğer bunu kabul edebilirsen devam et

0|0
    0|0

• sevişecek başkasını bulamamış ya da senin gibi sevişeni bulamamış

0|0
    0|0

• Verecek başka birini bulamadığından sana yalakalık yapıyor

0|0
    0|0

• müzisyenlik yapıyor org çalıyor öyle ortamlardada her türlü iinsan oluyor yani

• olsun, adamda iş yoksa ne yapıyor olursa olsun fark etmez

• senle tekrar sevişmek istiyor..

0|0
    0|0

• Seni kullanmak istiyor bu kadar.Basit duruma düşürme kendini.

0|0
    0|0
  • Bar veya meyhane tarzı biryerde klavye çalıyorsa .. ohoo her akşam birtane yapar istese :)

0|0
    0|0
  • seninle yatmak istiyor kusurabakma çok açık bir yorum ama olay bu

0|1
    0|0
  • bakire olmadığın halde seninle yatmak için birlikte olmuş, şimdi ise yoklukta ve tekrar yatmak istiyor hepsi bu yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu sözlerden sonra hala mı düşünüyorsunuz? Tabi ki ayrılacaksınız.

0|2
    0|0
Yükleniyor...