Sevgilim bakire değilim diye ayrıldı. Şimdi ne yapmalıyım?

merhaba benım söyle bır sorunum var . 4 yıldır bırını sevıyorum . ilk sene cıktık sonra ayrıldık 2 bucuk 3 sene hıc konusmadık.bekledım ama gelmedı o konusmadıgımız zamanlrda sevglılerm oldu ama kalbım hep ondaydı ve o zmanlar cıktıgım bırı tarafndan kötu bır olay yaşadım :( sonra o sevdıgım kısıyle yenıden konusup cıkmaya basladık ve bır gun ona yasadıgım o kotu gunu anlattım ayrıldı bnden daha snra yenıden dondu senı cok sevıyorum her turlu kabulumsun dıye aradan 4 ay gecınce bır gun beraber olduk hamıle kaldım onun ailesı ögrendı ama ben korktugumdan aldırdım cok pşmanım ama :( neyse bunca olanlar sonrasında sevgılım yemın ettı benı bırakmıcagına daır ama bır hafta önce ayrıldı benden nedenıde daha önce yasadıgım o kotu gundu .. kabul edemıyorum dedı .ama bu kadar cok bu konuyu onemsıyor olsaydı neden bana dokundu dıye dusunuyorum . erkek olara sıze soruyorum bu kadar kolay nasıl ayrılır nasıl cekp gıder bır ınsan ? ben ne yapmalıyım smdı unutmalı mıyım ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• sorumluluk almak istememiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hepte kötü birşey yaşadım diyorsunuz. birşeyi yaşıyorsanız arkasında durun bu kadar saçma sapan laf olabilirmi arkadaş.. bu yüzden ayrıldıysa dönmez herkesin kabullenmesini bekleme başka yollara bak sen

0|0
    1|0
  • sen istemesen böyle bir olay olmazdı bence ona o fırsatı sen vermişsin çocukta bıraz haklı bence ama tabı o hıç kimseyle birlikte olmadıysa

0|0
    0|0
  • yemin etme modası geçti bilmiyomusun

0|0
    0|0
  • bu kizlarimiz neden bukadar salak...

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep cv..

0|0
    0|0
  • bırak gitsin o ilişkiden artık bişey olmaz önüne bak bence

0|0
    0|0
  • evlilik dışı ilişkilere neden bir son vermiyorsun

0|0
    0|0
  • Daha once de ayni soruyu sormustun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• vallahi 15 sene evli kalmış 6 sene kimseyle birlikte olmadığı için tekrar bakire kalan bir hatun biliyorum seneler sonraki birlikteliğinde acı çekti. Adamcağızın kadınla hala birlikte olmasında çektiği acıları ful etken. Neyse herşey bir yana takmayın böyle şeyleri kendinizi suçlu duruma düşürmeyin iyi ki seni bıraktı! helali hoş olsun

0|0
    0|0
  • bugün bende sevgilime bakire olmadığımı söyledimm.. kandırıldım yoksa bile bile öyle bişeyi yaparmıydım ilişkiye girer miydim :(

0|0
    0|0
  • Sevgilin çok iticiymiş.

Bakire olduğu için ayrılan sevgililer çekici.

0|0
    0|2
  • Aynı soruyu dün de sormuştun.

Bakire olmadığını söylediğin için seni kullanmış.

1|0
    0|0
  • Yorum atmamak istedim ama gerçekler acıdır o gerizekalı seni kullanmış sanırım zevkini almıs bırakmıs gercekten bunu yazarken cok uzuldum ama gerçek bu! :(

0|0
    0|0
  • bu soruyu her gün yeniden mi soruyorsun ?

1|0
    0|0
Yükleniyor...