Boşanmalı mıyım sizce?

merhaba.Eşimle evleneli 1 hafta oldu fakat bakire değilmiş bu beni delirtiyor.Ona hakaretler ediyorum.Onun başkasıyla seviştiğini,Başka birinin altında zevkten haykırdığını düşündükçe deliriyorum.Ben ona evlenene kadar dokunmadım o gece özel olsun diye oysaki bin kere sevişebilirdim onunla. Ne yapmalıyım yardım edin

Güncellemeler:
Sormuştum fakat bakire olmadığını söyledi.Ben ki onun gözlerinin içine bakamazdım utangaçlıktan.Şimdi ona fahişe diyorum.Eve gitmiyorum.Gidersem kötü şeyler olmasından korkuyorum

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Sen bskiremiydin eyer dryildiysen kabullenmelisin ama bakur biridiysen ayrihe bide hic sordunmu bakiremisin diye ya da bakireliye önem verdiyini biliyormuydu. Son soru herkezde kanama olmaz kendiside bakire olmadigini dedimi sonradan yoksa kuruntumu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sen baskasıyla yapmadın zaten sudan cıkmıs ak kasık ! bı kadına hareket hakkı sana kalmamıs karın kızın ahbabın kardesın annen o bu su farketmez kımseye bu tarz ıthamlarda bulunamazsınız cok ayıpladım dogrusu ..

0|0
    0|0
    • yaşadığım çöküntüyü biliyormusun o benim çıktığım tek kişi

• onu seviosan ayrılma yha onlar eskide kalmış senden sonrası olursa kız bence yuvanızı yıkmayın evlenmiş boşanmış bir erkekle bakire kız evlenmez bunuda unutma aynı hesaba denk gelmiş olur

0|0
    0|0
  • onada yazık fazla üstüne gitme olan olmuş artık :(

0|0
    0|0
  • yenimi ögrendin ? ve nezamndan beri birlikteydiniz ?

0|0
    0|0
  • senin gibi erkeklerin Allah belasını versin. Am derdindesin sen, onu sen doğum yapınca, yaşlanınca da vücudu bozuldu diye terk edersin. Hayvansın o kadar. onun kalbini , ruhunu görememişsin. Kadın senin gibi öküze hayatını bağlamış onun için çok üzgünüm. lütfen boşa onu ve insan gibi bir insanla evlensin

0|0
    0|0
  • nasıl ya siz çıkarken sen hiç sormadnmı böle bişi

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle boşanın.Fahişe ne demek yaa bile bile kabul ettin sen neden şimdi böyle yapıyosun ?

0|0
    0|0
  • beraber ken hic sormadinmi yani sevgiliyken bakire oldugunu, bnce emin olman gerekiyordu, sonra evlenseydiniz, am,a bnece iyi dusun olmadi bosan

0|0
    0|0
  • Bu durumu biliyorsan neden kabul ettin.Ayrıca sevdiğin kadının sen vajinasına mı vurgunsun yoksa yüreğine mi ? Kurtul bu önyargından ha kurtulamıyosan da boşan gitsin,yazık kadına da sana da.

0|0
    0|0
    • Olay sevip sevme değil gizli bunu anlamıyor kızlar, olay sahiplenme duygusu hiç bir erkek sevdiği çocuklarının anası olacak kadının tenine başka birinin dokunmasını istemez fıtratımız böyle bizim .

• Değildir net.

• o zaman evlenmeden yapan her erkekte namussuzdur hım güzel dusunce bunu tuttum Türkiyenin % 75 ını namussuz erkekler olarak adlandırmakta sıkıntı yok o vakıt!

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunu neden sana daha önce söylemediğini söyledi mi ?

0|0
    0|0
  • En azindan bir ali cengiz oyunuyla seni kandirmaya devam etmedi

Hic haberin dahi olmayabilirdi bence seviyorsan devam et bir orta yol bul

İyi niyetli biri bence bir mukafati olmali biraz empati yap biraz da dusun

Seni gercekten cok seviyor olmali :-)

0|0
    0|0
  • bence boşanma

sen bakir miydin ?

o insan değilmi ?

olayı öğren bitmiş bir ilişki ise bence mutlu bile olursun...

namus kafada dostum,belinin altında değil

0|0
    0|0
  • Konuşsana ne olmuş anlatsın sana

0|0
    0|0
  • bakirelik ruhtadır

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvah...

0|0
    0|0
  • ayrıl rahat edemezsin onada zarar verirsin sonunda

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce bakire olmadığını biliyorsan suç senindir

yok eğer bilmiyordun o söylediyse boşanırsın

kim senin duygusuyla oynamaya hakkın yok

kimse seni zorla beraber tutmuyor

boşanırsın

önce bir süre kadından uzak dur 3 hafta sonra güzellikle boşan

yok eğer dayanamayıp cinsel ilişkiye girersen)

evliliği devam ettirmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ovv işin zor dostum bakire olmadığınamı yanacaksın sana yalan söylediğinemi. sizin evlilik başlamadan bitmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...