Markettede prezervatif satılıyor mu?

Eczanelerde prezervatif olduğu bilindik birşey ama marketlerde de oluyor mu?bir arkadaşım markette satılıyo dedi inanasım gelmedi ama acaba gerçekmi?markette de prezervatif satıldığı oluyor mu?:)

Güncellemeler:
bide kutu değilde tane işi satılıyor dedi o gerçekmi peki :))

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• satılıyor markette.

garip bişey söyleyim. Ankara da bir markete girdim içecek bişeyler aldım. kasaya geldim. kasiyer elimdekileri okutuyordu. o ara kasanın üstündeki rafta bişey gördüm. üstünde: "çikolatalı, muzlu" yazıyordu. ne olduğunu anlamadım. ben o rafa bakarken kasiyer bayan da bana bakıyor.

marketten çıkınca anladım ki o prezartifmiş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sen hiç markete gitmedin mi kuzum çeşit çeşit satılıyor. ama tek değil kutuyla tabii ki

0|1
    0|0
    • Gittim ama ben alacaklarımı alıp hemen çıkıyorum etrafa pek bakmıyorum arkadaş öyle dediğinde ilginç geldi :)

• Bütün marketlerde satılıyor.

0|1
    0|0
  • satılıyo hemde her çeşidi var

0|3
    0|0
  • evet satılıyor..

0|1
    0|0
  • Hiç gormedinmi ya kasada oluyo geneldede görmemen cidden saçma:D tane olarak bende görmedim ama kutuyla hep var yani

0|1
    0|0
    • yok görmedim :)kasada oluyorsa görmemem mümkün çünkü aldıklarımı okutturuyorum ve üctetini ödeyip çıkıyorum :)

• Kasada Sira beklerken etrafına bakar bir insan:D

• bende o yok alışverişte önüme bakıyorum sıra bana gelsinde gideyim diye ya da sıra yoksa hemen okutup ücreti ödeyip kaçıyorum :)

• preservatif konusu niye bu kadar ayıp veya abartılı görüyorsunuz, satılmazsa daha iyi olur mu?

0|0
    0|0
    • yok hayır ayıp görmüyorum sonuçta gerekli birşey korunmak için ama açıkcası bilmiyordum markette olduğunu sadece eczanede var biliyordum:)satılması yanlış demiyorum

• oğlum markete hiç girmedin mi yoksa dağ başında mı yaşıyon?

0|2
    0|0
  • bimde bile var ne diyosun hiç mi görmedin bizim bakkaldada var düşün artıık

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bim de bile var :)))

0|1
    0|0
  • Günaydın.

0|1
    0|0
  • Sen nerde yaşıyon oyle :)

0|1
    0|0
    • alışverişi pek sevmediğimden alacaklarımı alıp çabucak çıkıyorum o yüzden etrafa bakmıyorum :)

• nerde yaşiyon yahu ...tane işi satiyolurmuş :D:D karpuz mu alıyon :D

evet satiliyor gratis e gir bak avm lerde farkli yerlerde vardir tane tane satiyorlar 3 lü paketleride var balon yap yap ucur balkondan :d

0|1
    0|0
  • BIM'de var :D her çeşit hemde çok ucuz 7.49 :D

0|2
    0|0
  • playboy un 3 lü paketleri var taneyle satıldıını görmedim hiç..

0|1
    0|0
  • AVM'nin tuvaletinde bile prezervatif makinesi var. Bozuk para atıyorsun 1 veya 2 TL, 1 tane veriyor.

0|1
    0|0
  • evlat şişme karı değil ya şaıracak ne var bunda

1|1
    0|0
  • sen hangi köydesin ? bizim köşe başı kuruyemiş de tekelde bile satılıyor...

0|1
    0|0
  • eskiden sigarayıda tane ile satardı y...şak bakkallar :))

tane ile prezervatif çok komikus

0|1
    0|0
  • keklemiş seni

0|1
    0|0
  • özellikle kasiyer kızlardan alınca yüz şekillerini görmen lazım gülmekten ölüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...