Hayatimin en rezil anini yasadim

Bugun kuafore genitalimi aldirmaya gittim isimiz bitti ben ayaga kalktim ama altimda bisey yoktu kadin merak etme bu tarafta kimse olmuyo dedi kapiyi acti direk karsi tarafta da ayna vardi adamin biri beni gordu direk bildigin yumruk yemise dondum cikamadim falan odadan ve resmen aklimdan cikmiyor boyle sacimi basimi yolmak istiyorum anlatmasam icim icimi yicek en sonunda ustumu basimi yirticam sanirim ama adamin pedikur yaptiriyor olmasindan gay oldugu sonucunu cikarmak istiyorum olamaz mi ki?

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar abartmana gerek yok, öyle bile olsa yarın ne sen onu, ne de o seni hatırlayacak. Talihsizlik olmuş (... :

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bence kendini kötü hissedecek bir durum yok. Hem adam gay olsa ne farkeder olmasa hani onu hiç mi görmedi ki ? ayrıca utanılacak bir durum bilerek göstermektir senin ki kaza olmuş.rahat olmalısın

1|0
    0|0
  • orda o işin yapılması bile saçma geliyor bana. bacaklarını açmış yatarken birisi orasıyla oynayıp duruyor nasıl rahat olabiliyorsun ki. sen bide üstüne mum dikmişsin

1|0
    1|0
    • Pis pis takilmaktansa duruma katlaniyorsun ayrica gunde onlarca kisiye ayni seyi yapiyorlar oyle dr bisey var, garip gelmiyor yani bir sure sonra

• neyse. ya biliyorum böle söleyince yargılıyorum gibi oluyor ondan tepki alıyorum ama sölediklerim yargılamak için değildi. sadece toplumsal olarak değişim var gibi geliyor. düne kadar terbiyesiz derlerdi erkeklere ama erkekler tarih boyunca bu kadar rahat bir boyuta ulaşmadı gibi geliyor bana o yüzden dedim. din konusuna hiç girmiyorum zaten onada uygun değil. değil de değil işte. erkek ya da kadın açık öyle duramam karşısında doktor bile olsa mümkünse en kısa sürede en az şekilde görür

• Kendine gore haklisin belki, bu da kisiden kisiye gore degisen bir durum o yuzden tartismak anlamsiz

• ben olsam o anda oranın sahibine iyisinde bir yumruk vururdum hani kimse olmuyordu bu tarafta kahpe kızı diye dalardım

1|0
    0|0
  • pedikür yaptıran gay mi oluyor :D gerçi ben normal biri olarak hiç pedikür yaptırmadım ama :D geçmiş olsun ne diyeyim ben olsam oraya bir daha gitmezdim mahremiyet denen birşey yok demekki laubali bir mekan anladığım kadarıyla :)

0|0
    0|0
    • Bi daha gitmem zaten, normalin 3 kati fiyati da soktular sagolsunlar. Ama lanet olsun ki hergun onunden geciyorum.

• ne şanslı adamlar var şu dünya da vay beeeee

0|1
    0|0
  • insallah gay dir... Ayrıca kadın kuaföründe erkeğin işi ne ?...Hoş olmayan bir durum olmuş... :(

0|0
    0|0
  • ozmn analt da sana yardımcı olak

0|0
    0|0
  • Ben olsaydım orayı yıkar savaş alanına çevirirdim.

0|0
    0|0
  • boşversene

0|0
    0|0
  • Ne güzel ya keşke erkekler de de böyle bişey olsa :-)

0|0
    0|0
    • Derken?

• Yani erkeklerde kuaför de oralarini aldırabilseler ne güzel olur ama tabi alan kişinin bayan olmasını tercih ederim hem jiletle almak tan iyidir

• nasıl cıplak mı cıktın odadan anlamadım

0|0
    0|0
    • Hayir adam ben odadayken gordu

• Onu ben de anlamadim pedikur yaptiriyordu belki kuaforun tanidigi falan olabilir

• sen o adam yerine o kapıyı açan kadının saçını yolsaydn

• Kusura bakma ama bu işi yaparken utanmayıp sonra utanman biraz garip bu işi yaptırırkende utanman gerekmez miydi ?

0|0
    0|0
    • ah haklısın tabi bir erkeğin görmesiyle bir kadının görmesi aynı şey çünkü :)

• haha geçmiş olsun ya ama suç kuaföründe nasıl öyle bir şey yaptı bakmadan kontrol etmeden bence kuaförünü değiştir hem erkek merkek de alıyo içeri ne o öyle :)

0|0
    0|0
  • ya aplacım. şu kıl tüy muhabbetini bırakın ya.

0|0
    0|0
    • Etrafta killi kadin olunca soylemediginizi birakmiyosunuz da kil tuy muhabbeti gorunce niye bu kadar rahatsiz oluyosunuz onu anlamiyorum. Eger sevmiyosan okumazsin olur biter yazinin basindan belli zaten konu.

• takılıyom apla

Kızlar Ne Diyor 5

• adamın kadın kuaförunde ne işi varya..

bır kersınde hiç unutmuyorum abımın düğünunde kuafördeyken kuzenlerım bzıı almaya gelmişlerdı kuaföre onalrı kapıdan içerı bıle sokmamışlardı erkkelr içerde baynlar rahatsız olabılr dıye düşün o admaın ağda oadının yakınalrında ne işi var :P

0|0
    0|0
  • Çok kötü olmuş.

0|0
    0|0
  • Ben bikere odada çırılçıplakken, karşı komşumuz salak oğlu çıkmış balkona resmen benim odamı gözetliyordu, aşıktı zaten bana tam oldu.. Psikolojim gerçekten bozulmuştu ya:) Perdeleri kapatma hastalığı başlamıştı artık bende.:) Ne kötü günlrdi, anlıyorum seni. Ama en azından onu bir daha görmek zorunda değilsin. Ben o komşumuzu görmemek için evden çıkmıyordum sen düşün.:D

1|1
    0|0
    • senin durum başka anlamda vahim

• O da dogru bakalim ne zaman ben bu psikolojiden cikabilicem :D

• ben uzun süre etkisinde kaldım ama sonra unuttum gittti, taşındık oradan falan filan. Ama çocuk seneler sonra çıktı geldi sınıfıma bana teklif etti...:) Kurtulamadım.

• bu yaşta daha elden ayaktan düşmeden başka birine genital bölgeni aldırmanı anlamış değilim kendin yapamıyor musun

0|3
    2|0
    • Elden ayaktan dusmekle ne alakasi var tam olarak alinmiyor jiletle almadigin surece agdayla tam alamazsin yani imkansiz

• pedikür yaptryo olması gerçekten ilginç ama sonuçta o adamı bir daha görmceksin kasma kendini salla geç zaten bir anlıktı adamın seni hatırladıgını bile sanmam zaten yüzüne bakmamıştr bile şeyine bakmaktan o yuzden sorun etme bence

1|0
    0|0
    • Aslinda seyime dogru degil de yuzume dogru bakiyodu sanirim yani belki kadin onumde kalmistir da gormemistir falan diye dusunmek istiyorum...

• zaten o bir anlık olmuştur sende farkedince çekilmişsindir o yzden görmemiştir bişey hem görse nolcak adamı her gün görüyomusun salla gec

Yükleniyor...