Ruyamda yaşadım gerçekten olur muydu?

geçenlerde bir ruya gordum ve bu beni bayagı etkiledi ve korkuttuda diyebilir.bir erkekle yattıgımı gordum.bu kişiye ben sırtım donuk onun bana sarılarak penisini battıgını hissettim.sankı ruya gerçekmiş gibi gerçek hayatta gibiymişim gibiydi.bunu gerçketen hissetim ve dedim ki kızlık zarıma zarar vericeksin dedim.eger kendimi çekmeseydim uyanmasaydım acaba gerçekten ilişkiye girmiş olurmuydum şeytan bu olurmuydu bunu merak ettim.

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• yatmadan önce ayetel kursi oku cinler yapabiliyormuş diye duymuştum ben. korkutmak istemem sadece ruyadır büyük ihtimal ama sen oku yine de.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• uyanmasaydın eğer bir iffet vakası daha olacaktı ...

grup takılmışın resmen ...

0|0
    1|0
  • Saçma Rüya sonucta

0|0
    1|0
  • Seni yapmaya çalışan şeytansa benimde yaptıklarım şeytan mıydı hep? Kızım dediğin gibi olsaydı her erkek sevgilisini aldatmış olurdu. Kızlara ihtiyaç olmaz dı gerçek olsaydı her gece farklı bir kız daha mantıklı. Senin popon açık kalmış. İnanma bunlar hurafe.

0|0
    0|0
    • ordakı gerçkemi dedigim gerçeklşirmiydi anlamında.yanı uyanmasaydım

• İyi misin? Kendini Anna Ohn mu sandın?

0|0
    1|0
  • hiç duymadım bunun gerçek olduğunu

0|0
    0|0
  • I see death people. Bize hic denk gelmez böyle şeyler oysa şeytanımız boldur :p

0|0
    0|0
  • Yatmadan besmele çek, bi dahakine bu kadar ucuz atlatamayabilirsin...

0|0
    0|0
  • Bence sen hızlı davran bu duygularını bastırmak için hemen birini bul ve insan dışı şeylerin aranıza girmesine izin verme :D

0|0
    0|0
    • sırf bunu için kendime birini bulmam bulsamda yapmam

• Uyandığında Sulanmışsan uzun zamandır masturbasyon yapmıyosun galiba dolmuşun :)

0|0
    0|0
  • Matrix'de ilişkiye girdiysen gerçekte de girmiş olursun

0|0
    0|0
  • o seytan bendımm :P

0|0
    0|0
  • uyurken 3 harfli bişey girmiş sana :D

0|0
    0|0
  • Fazla gerçekçi görünüyor. Epey etkilenmişsin

0|0
    0|0
    • evet etkilendim korkttumda... o ileriye gidicekken ben uyandım.bunu soruyorum eger uyanmasa idim o iş gerçekleşirmiydi.daha önce duymuştum bu 3 harflılerin yapmış oldugu olayları

• Bende ondan şüphe ettim ama dile getirmek istemedim. Onları aklına getirme. Felak e nas surelerini oku bol bol. Özellikle yatmadan önce

• tamam.teşekkürler

• gerçek olmaz evli deyilsin ve bu tür isteklerini gidermyoiyorsun bilinç altın bu ihtiyacını gideriyor:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Rüyalanmışsın sen .. bişi yok sakin ol ...

1|0
    0|0
  • bu ne be ne diyosun sen :D

1|0
    1|0
    • anlamassın.boşver yorma kafanı

• haha dünde beni şeytan çarptı kalbim küt küttü ve çenem ağrıyodu cinsellikle ilgili rüya görmende şöyle açıklanabilir bu tür rüyalar gryrsn cnsellik dsnyrsun demektr:)

0|0
    0|0
  • 3 harflı yani cin olabılır gercekte var cünki boyle seyler veya ewde baska bır yabncı erkek varmı dıkkat et

0|0
    0|0
    • evde erkek yok.ama bunu cidden yaşadım degdi yani hissettim korktum başka olaylar yaşanıcak diye.bende onun için soruyorum eger uyanmasa idim bu gerçekleşirmiydi.boyle birşey daha once duymuştum gerçeklik payı varmıdır diye merak ettim

• önceden yaşamasan benzetme yapmazsın. yoğun taciz altında kalıyorsan bilinçaltında bu rüyalarına yansıyor olabilir. karabasanlar vardır, bu tarz afakan basan durumlarda fatiha ve ihlas sürelerini okumanız önerilir. Tabii başınız her dara sıkıştığında değil, her zaman ibadet etmek lazım.

link

• @pokeman* inancım sonsuz.şükürler olsun ibadetlerimi yerine getiren biriyim.boyle birşeyide düşünerek yatmadım daha önce lise yıllarımda başkasını ruyamda gordum ilişki içerisinde ve onca seneden sonrada kendimi.şükürler olsun ki uyandım.eger ki uyanmasaydım herşey berbat olabılırdı

@haınsın*evet bilgilerim var.yaşayanlarda olmuş emin olmak için sordum ve bunu bende yaşamış gibi oldum.saolun bilgi verdiginiz içinde

• rüyada beş yerimden bıçaklandığımı da görsem, sabah sapa sağlam uyanabilen bir bünyeye sahibim ben.

sen öyle değil misin yoksa?

0|0
    0|0
  • Sadece bir rüya, korkma.

0|0
    0|0
  • Çok fazla film izleme geçer.

0|0
    0|0
    • yok işim olmaz.ilgilnmem o tur boş işlerle

• güldürdün sagol :D soruya bak yaa :D

0|0
    0|0
  • bilinçaltının oyunu girmiş olmazdın bence uyurken kendini parmaklıyacak halin yok ya? :)

0|0
    0|0
  • şeytan yaparmış derler az kalsın tecavüz edecekmiş şeytan ucuz kurtulmuşsun

0|0
    0|0
    • :)evet rabbım benı uyandırdı

• hayır, sadece bi rüya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...