Kaslı erkeklerle ilişki zor mu oluyor?

1.55 boyunda minyon ve bakire olduğumu düşünürsek, kaslı, iri bir erkekle ilişki beni zorlar mı?

0|0
0|26

En İyi Erkek Görüşü

• Tam bu tarife uyan bir p*rno link mutlaka mevcuttur. Bi arat bakalım google da, neden böyle bir yorum yaptım... bakire olduğunu düşünürsek diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hiçbirşey olmaz,Benim boyum 180cm 10 yılönce 155cm boyunda kız arkadaşım oldu,penisimde boyumla doğru orantılı hatta kalın fakat zman içeirisinde alıştı hemde anal alıştıistekli olduktan sonra birazda partnerin sabırlı davrandımı zmanla alışırsın.

0|0
    0|0
  • seni çok mutlu eder.

evirir, çevirir, geee zdirir. ohoooo bence iyi olur senin için.

Zorlanmazsın yav...

0|0
    0|0
  • Bilakis zorlamaz daha çok zevk-ü sefa... Tadı damağında kalır lakinn hatun kişinin bacakları aşırı küçük oldgundan bacak gerektircek hareketlere yeltenilmemelu...

0|0
    0|0
  • hayır bunun kasla alakası yok senin onu ne kadar arzuladığınla ve onun işi ne kadar dildiğiyle alakalı... zaten minyon hatun candır..

0|0
    0|1
  • bende 1.68, 1.69 arasıyım. 5 senedir bodybuilding ve muay thai ile (tayland boksu) uğraşıyorum. Şimdi benimde pek çok kız arkadaşım olmadı ama genelde klavgalarımız hep benim sporu seçmem ile başlamıştır birbirimizi çok sevmiştik ama benim spora çok gitmem onu rahatsız etmişti sevgilim bu arada 1.64 idi

0|0
    0|0
  • :S Komple adam girmeyecek ki ... Ne alaka ..

0|3
    0|0
  • neden zorlasın ki. kaslı olanın şeyi büüyk mü oluyor. yoksa ayı gibi mi ilişkiye giriyor. sadece cılız ve minyonsan seni top gibi elinde oynatır :)

0|0
    0|0
  • Adamin aletine bakar bu , fizigi gibiyse seni zorlar

0|0
    0|0
  • sqer öldürür seni:D cinayet aletini de bulamazlar, kim vurduya gidersin:Pp

0|1
    0|0
  • genelde minyon tipler daha rahat ediyor cinselikte yokmu daha diyenler olabiliyor :)

0|0
    0|0
  • Adamın ruhu kütük değilse zorlanma olmaz.

cut.

0|0
    0|0
  • zamanında kaslı kalçalarıma tırnak geçiren kızlar oldu <3

0|0
    1|3
  • Absürtlemeyin .D .D Kaslı erkek olarak beyan ediyorum.bilakis zorlamaz daha fazla haz alırsınız.tabi benim gibi kaslılardan bahsediyorum asırısını bilemem .D

0|0
    0|0
  • alışın kuvvetli olursa bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir o genç,iri adam nazik davranır belkide kısa bir herif gelir abanırda abanır belli mi olur o :D

0|0
    0|0
  • o vucut ölçüsüne bağlı bişiy değil o adamın şeyinin ölçüsüne ve becerisine bağlı

0|0
    0|0
  • Hayır. Cinsel organının yapısı senin vücut yapına bağlı değildir.

0|0
    0|0
  • profesyonel biri hiçbir zaman kimseyi zorlamaz

0|1
    0|0
  • Asla öyle bir düşüncen olmasın tabi bu partnerinin tecrübesine eşit.

0|0
    0|0
  • kıvama getirebilirse bedenini sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok. hatta daha çok zevk alırsın kondisyonu fazla olduğu için.

0|0
    0|0
  • zor olursa kasısza gel sende :)

0|0
    0|0
  • senin canın çok acır. çok acı çekersin

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme ile cinsel ilişkinin alakası pek yok, vücut geliştirme için kimyasal kullanıyorsa performans berbatda olabilir.

0|0
    0|0
  • Yokk yokk sen uzak dur.. Olurda adamın kol kasları felan biryere girdikten sonra çıkmaz felan.. Sonra ameliyatla bile ayıramazlar adamı.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...