Kzılık zarının dar olması çok korkutuyor.. Cerrahi müdahale ne kadar doğru olur?

aklıma takılıp kızlık zarı için doktor muayenesine gitmiştim doktorun bana vajina girişim çok dar olduğu için kızlık zarımında küçük olduğunu söyledi. ve ileride ilişki sırasında hatrı sayılır bir kanama yaşayacağımıda ekledi hatrı sayılır kanamadan kasıt nedir ya bazıları gelinlikle bile gecenin bir vakti doktor arıyormuş kanaması durmadığı için şimdi nişanlıyım ve bu durumdan korkuyorum evlenmeden önce bununla ilgili cerrahi bir müdahale ne kadar doğru olur sizce yoksa kader bu deyip katlanmak mı gerekiyor?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• doktor doğru söylemiş. bazı kızlarda bu durum oluyor. ilk ilişki sırasında kanama yoğun, çok olabiliyor. bu da tıbbi müdahele gerektiriyor. derhal en yakın hastaneye. tabi bu senin kocana da bağlı. eğer ön sevişme olmadan hemen ilişkiye girerse bu dediğim yine olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sen bu doktorun doktor olduğuna eminmisin ? ne demek hatrı sayılır kan vesaire dalgamı geçiyor bizimle haliyle seninle... 2 ünite kan mı kaybedicen falan sanıyorsun çıkacak 3 damla kan... saçmalamasınlar.

0|0
    0|0
  • Kanama olduğunda dertlenirsin, jinekolog yanılıyorda olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu senin büyük bir avantaj tabi dezavantajıda var ama emın ol daha ıyı senın ıcın. dezavantajı ilk gece de hatta bir kaç ilişkinde zevk almayabılırsın ama alıstıktan sonra o vajına darlıgından dolayı ınanılmaz muthıs bı zevk alcaksın. kolay kolay genıslemez zaten ve de penis kucukmus falan farketmez aynı zevkını alrısın. bide yapmasını bılen bırısıne gelırsen kat kat zevkler alacagına ınanıyorum

0|0
    0|0
  • kendini kasma kanama herkeste oluyor zaten sendeki biraz fazla olcak o kadar öyle çok kanama var die hastaneye gidende olmadı yalandır onlar

0|0
    0|0
  • hatırı sayılır dediyse vücudundaki bütün kan akmayacak herhalde bir şey olmaz müdaheleye gerek yok

0|0
    0|0
  • Böyle bir durum varsa, cerrahi bir müdahale en iyisi.

0|0
    0|0
  • abartmiş olmasın ...

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok ilerde alışırsın sende.

0|0
    0|0
  • üzülme canım takma bunu o anın zevki sana bunu unutturur

0|0
    0|0
  • boş ver kanı , erkeğini ciddi şekilde mutlu edecek bir organa sahipsin mutlu ol,

0|0
    0|0
  • Bence dar olmasi daha iyi ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hatrı sayılır kan gelmemesi ne demek ya bide bunu doktor söylüyo.Sanki içerde baraj var kapakları açınca setleri yıkıcak.

Bide kim gelinlikle doktor arıyo :) gelinliği çıkartmadanmı birlikte oluyolar .

Sen başka bir doktora daha git için rahatlasın ..senin doktorun hayali başkaymış zorla doktor yapmışlar bence.

1|0
    0|0
  • yani demek istediki cok aci cekeceksin kanama herkezde olmazki ya okadar cok

0|0
    0|0
Yükleniyor...