Sizde nasıl oldu durum?

ilk 5-6 ilişkimde cok agrı oluyordu, doktora gittim, kızlık zarı acılmamıs zedelenmiş dedi. 1 ay gecti artık eskisi kadar acımıyor, kızlık zarı tamamen acıldıgından mı dersiniz?

Doktor esnek degil demişti, ama normal zar da kaç ilişkiden sonra acılır ki?

Aklım cok karısık... Sizde nasıl oldu durum?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• partnerinin penis boyu çok yetersiz ayrıca yüksek ihtimalle hem o işi bilmiyor ve deneyimsiz hemde sen onu yeterince arzulamıyorsun aksi taktirde ağrı olmazdı...

0|0
    0|0
    • biliyor, deneyimli. dedigim gibi artık agrı yok zaten. kızlık zarıyla mı ilgili bu onu ögrenmekk istiyorum

• hayır yüksek ihtimalle penis boyuyla alakalı...ama ilk cinsel ilişkilerde ağrı yaşamanın sebebi demin bahsettiğim nedenden yüksek ihtimalle..

Erkekler Ne Diyor 7

• bu zar soruları kendini aştı hergün bir 5 kişi kesin aynı ve benzeri soru soruyor

0|0
    0|0
  • normal zar ilk ilişkide açılır. illa bilmek için kız olmaya gerek yok ilk ilişkiye tanık olması yeterli sanırım.

0|0
    0|0
  • Bence kızlık zarının yanı sıra, ilk ilişkilerde korku ve heyecandan yeterince ıslanıp ıslanmadığın da önemli. Bu nedenle de acıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • ne kızlık zarıymış be :)

0|0
    0|0
  • olabilir doktora git gene

0|0
    0|0
    • bu sebepten tekrar gitmek istemiyorum

• Zevk alıyomusun çoooook ?

0|0
    0|0
  • eger istek olsaydı ve erkek arkadaşın işini iyi yapsaydı hem zevk alırdın hem agrı olmaz dı

yanı artık zar biraz daha genişlediği için alışmiştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet açılmış artık tamamen rahat ol. zardan kurtulmuşsun tatlım

0|0
    0|0
    • aslında kurtulmak istemiyordum keske esnek olsaydı :S

• Bir ay boyunca uğraştınız daha bide açılmasa iyiydi diyorsun olacağı belliymiş.

• alide06 çok doğru demişsin bir mantık hatası var ama çözemedim :)

Yükleniyor...