Diktirilen zar sıcak duşta bozuluyormuş doğru mu?

Kız arkadaşımın arkadaşı bakire değildi kızlık zarını diktirmiş evlendiği gece çocuk bunu sıcak duşa sokmuş ve zar bozulmuş kıza baskı yapınca kız başka biriyle olduğunu anlatmış Şu an boşanıyorlar evleneleli 20 gün oldu çocuk kabullenememiş geceleri felan istifra ediyormuş başka biriyle yattığını kabullenemiyormuş üstelikte seviyordu ama evlenince nolduysa demekki herşey farklıymış..kızlar siz ne düşünüyorsunuz?erkekler sizde yorum yapabilirsiniz?

Güncellemeler:
yanlış anlatım oldu çocuk kalite kontrolü yapmamış ilişkiden önce sıcak duş alınca nasıl olduysa bozulmuş bende ilk kez duydum ve kız ailesine çevresine rezil oldu bence yazık oldu hiç gerek yoktu önceden söylese iyiydi,ben yalan söylemedim kız arkadaşımın arkadaşının başına geldi bu olay ve sadece paylaşıp sormak istedim beni bağlamaz var ya da yok olur ya da olmaz banane sadece boşa düğün yaptılar

güncelleme için sory

0|0
1010

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olay çok doğru bir olay,kızlık zarı ilişkiden 1 ya da 2 önce dikiliyor ve çok hassas olduğu için sıcak suda gevşeme yapıyor doktorlar duş alınmasın diyorlar,kız yuttursaydı yiyecekti neden duşa girmniş anlamadım ama düğündende terledmişlerdir doğal olarak,yazık olmuş ailelerine verilen emeklere,bende 4 sene sevgilimle yattım hergün ve nişanlandım ilki bendim sonu olayım dedim evlenmeye 1 ay kala terketti beni hemde bir hiç yüzünden sonuç ne oldu?bakireyim diyormuş evlenemedide diktirmesede eski nişanlım zorladı ucunu soktu diyecek tabi çocukta yerse yiyecek ama yiyen çok,kendi şahsım adına aşk yaşamış ve nişanlanmış bakire olmayan kızla evlenmem bekar kalırım gene evlenmem çünkü yüzlerce kez sexin hertürlüsünü yaşıyorlar kendimden biliyorum her istediğini yaptığım halde terkedildiğim içinde vicdanım rahat

1|2
    1|0
    • haklısın aşk yaşamış kızlar sexi sayısı yaşıyor sınırsızca

• neden terkettiki kardeş ciddi düşünüyosanız peki ? ortada kalma korkusu falan yokmu neden ayrıdı senden ?

• kardeş ben biçok kızla yatmıştım bakire olmayan hepsi evlendi,bunun ilki ben oldum değişen bişey olmaz oda evlenir bana bile dedi bulurum bir subay astsubay evlenirim onlar için bekaret sorun değil dedi,eskiden yattığım bir hostes vardı oda uzman çavuşla evlenmişti

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• nerden duyuyorsunuz böyle sacma sapan seyleri. her hangi diktirilen bir yerde öyle sicak suda patlamaz, hadi zar cok hassas ince dokulu bisey ama yinede olmaz yani.

1|1
    1|2
  • Vakit kaybından başka bir şey değil. Şu başlığı okumak bile.

2|1
    3|2
  • yazık olmuş. şimdide ' yalancının mumu sıcak duşa kadar ' deyimini oluşturuyorum

3|1
    4|0
  • hikaye bunlar...

2|1
    1|1
    • hikaye olsa boşanmazlardı düğün dernek herşey yalan oldu yazık ya

• kız diktirdikten sonra hiç duş almamış mı... nasıl bir duş almadır ki zar bozulsun böyle birşey olması mantıksız...çamaşırmı bu çeksin küçülsün sıcakta bozulsun...

• 2 gün önce dikiliyormuş bende bilmiyorum

• en ıyı cevap seçtığın arkadasın 1-2ay once dıkım yapılıyo demıs.yanlıs bılıyo en geç 2-3gün önce yapılır bu işlem çunku aşırı bı hareketde yırtılabılır tekrar.duşu ben ılk defa duyuyorum

0|0
    0|0
    • bidaha oku istersen 1 ya da 2 önce yazmış bende gün demek istemiştir

• olabılır çok dıkkatetmedım

• hımm

• Oha yaa nasil görmüş öyle bozulduğunu ? Dustayken nasıl oluyor anlamadim? Bence sacma sapan bsey..kizda gerçeği söyleseydi ilk baştan keske. Yazik olmuş. Bence zamanla asarlardi bu durumu cok acele ediyorlar. Hemen kesip atmasalardi madem seviyor.

0|0
    0|1
    • çocuk diyomuşki başka penisin girdiğini kabullenemem midem almıyor diyormuş

• Konu ben değilim.

• bilmem savunma mekanizmazı yaptında

• Aynen bir yıl öncesinde diktirenler hiç duş almıyorlarmış evlenene kadar kokarca style.

3|0
    0|0
  • Anlattığınız şey tıbben mümkün değil.Ayrıca gerçek olsaydı da birbirine bu kadar riyakar olan bir çiftin boşanma kararı alması yerinde olurdu.Biri diktiriyor diğeri de kalite kontrol yapıyor pff

3|1
    1|2
  • arkadaşım jinekolog, sıcak suya gerek yok, diktirilenlerde perdemsi bir görüntü olmaz diyor. bakire olanlarda bu görüntü olurmuş. o kadında ayıp etmiş kandırarak kocasını, layığını bulmuş.

1|2
    1|0
  • sıcak duşta mı ? sıcak duşu vajinasına soktuysa mümkündür :)

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi olmuş o kıza mk onun bunun altına yat sonra bakieyim diye diktir oh ne lan bu halımı sök dik sök dik : ) ama malesef böyle kızlar çok valla ortada kalsınlar hiç acımam

2|3
    7|0
  • kızın kız olmaması sorun degıl,kızın bunu saklaması ve karsısındakını mal yerıne koymasıdır muhım olan,allahın sopası boyle işte...

kızlık zarı dıkımı gerdekten 2-3 gun once yapılmalı dye bılıyorum bende,daha oncesı boyle patlayıverıyormuş

0|0
    0|0
  • Buhar ile dikilen zarın kendini belli ettiğini daha önce duymuştum. Damat bunu geline yaptığına göre zaten bunu daha öncesinden biliyormuş.

1|0
    1|0
  • o erkeğe hak veriyorum ayrılmasına çünkü eşler arasında yalan olmamalı gerçekler söylenmeli.

oysa ki kız baştan söylese bakire olmadina o erkek kabullenirdi çünkü seven erkek olsun kız olsun ona doğruyu söyledi için şükür etmeli bu yüzden diyorum zaten kızlar bakire değilse erkekler de bakır değilse gerçeği söylemeli ki sonradan böyle durumlara düşmesinler.

0|0
    1|0
  • bende aynısını yaparım rezil eder ve boşanırdım

0|1
    1|0
  • Duştan kasıt küvetin içine sıcak suyu doldurup oturunca yani. Üstünden akan su değil... Ben de duydum bunu... Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem...

0|0
    0|0
  • Hayır. Öyle bir şey olmaz. Ama diktirilen zar--doğal zar da--çok çeşitli şekillerde bozulabilir.

1|1
    1|0
  • İlk defa duydum panpa

0|0
    1|0
  • Böyle kızlar var mıkardeşim yazık ya :( bizden uzak olsunlar peki o kız kimle birlikte olmuş o bllimi kızlığını kim bozmuş ?

0|2
    3|0
    • bikez yaptım demiş sadece ucu girdi demiş ama çocuk yememiş

• hep zaten ucu giriyo körmü solmasın ucunu !

Yükleniyor...