Nesnel seksüellik diye bir şeyden haberiniz var mı?

Nat geo da bir bölümde verdiler. Bir adam woswos arabasına aşık. öpüyor, okşuyor, garajda bazen onunla yatıyor.. Başka bi kadın ise berlin duvarına aşık. Onun işi daha zor. O herkesin içinde duvarı öpüp okşayamıyor bile. Bu yüzden duvarın bir minyatürünü yaptırmış. Geceleri ona sarılıp uyuyor. Hatta onunla cinsellik yaşıyor.

Hiç böyle bişey duydunuz mu, haberiniz var mı? içiniziden böyle eğilimi olan var mı?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• çok saçma odun ya da demirmiyiz biz.. insanız..

duygu düşünüş artı nefis ve irademiz var.. bir insan arabayla yatıp onla sevişiyorsa bilki ruh derinliklerinde tatmin olmadığı yada olamadığı bi çok şey olabilir

ya da bi sorunu olabilir..

farklı bakış açısıyla konunun derinliğine inmek gerek..

umarım düzelir..

sevgiler...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle bir eğilimim yok ama Nip Tuck dizisinde yeni kanepelere ilgisi olan adam vardı...

0|1
    0|0
  • Hiç duymadım bilmiyorum. Her ne kadar öpüp koklamasamda boxerıma hep dayıyormuşum meğer. Çok ilginç.

0|0
    0|0
  • woswosa bişey diyemicem ama kadın sürttüre sürttüre duvarın sıvasını dökmüş olmalı :)))

0|0
    0|0
  • allah korusun. manyak mıdır nedir elizabeth yapsın daha iyi

0|0
    0|0
  • allah kurtarsın, ne diyeyim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok ilginçmiş bu. bende vosvosa karşı aynı duygular içerisindeym. ama bunun nesnel seksüellik diye adlandırıldığını ilk kez duyuyorum. tabi sevmek aşık olmak öpmek okşamak vs tamamda cinsellik yaşama boyutunda diil benmki tabi. o konuda karşı cinsi yeğlerim.D

0|0
    0|0
Yükleniyor...