Bakirelikle bazi duyumlar...erkek icin hangi boyutta?

Selam KS Ailesi nasılsınız ?

KS de sorulan soruları incelerken bir soruya takıldım..yeni evli kızın eşi kız çok rahat davrandı diye tokat atmış ve küfürler yağdırmış eşine adam tabi nekadar adam denirsr böylelerine...kız inledi rahat diye adam dövmüş eşini gerdek gecesi...gelelim sorumuza bende ilk gecemde iftira gibi bişey yaşadım, eşim kan gelmedi dedi kız değilmişin sen dedi kan ilk gece gelmedi ven içime sokmak istemedim kocamı ve kastım tüm kaslarımı o zorluyo gevşesene rahatla 5 dk iş diyo ama ben bırakmıyom kendimi...2çi gün geldi kan eşime izin verdim oda kaçmayım diye kalçamdam tutmuştu birden girdi çok acı hissetim... Erkekler nasıl ve neden emin oluyorlar bir kızın bakire oldundan ? Sizlerin hikayelerini merak etim eşim kız el falan değmediyse ona dokundunda titrer senden kaçmak ister dedi bu doğrumu ne kadar doğru tsk şimdiden

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kasmısın kendini tabi ön sevişme yok bişey yok ıslanmamışnda yeteri kadar o yüzden acımıştır eşin biraz hoyratça davranmış ahını almış neyse daha toy oldugunuz için evet titreme bir korku bir kaçma falan olabilir tabi bu erkek içinde böyle vajinanın yerini zor bulma elin ayağın karışması erken boşalma ilk oldugunun göstergesi yavaş yavaş birbirinizin vücudunu tanıdıkça mükkemmel sevişmeyi öğreneceksiniz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cinselligi hep yalnis yerlerden ogrenmis bir toplumun fiyasko sonu bunlar simdiki gencler biraz faha rahat ama onlarda bohunu cikartti isin sonucmu hala yetersiz cinsel bilgiler sonucu travmatik olaylar

0|1
    0|0
  • kızlık bozmak kolay bir iş degildir esini incitmeden ve zevk vererek yapacaksın ama bu ulkede o kadar ne desem okuzmu hayvanmı çokk

0|1
    0|0
  • ba bla ba ba ba

0|0
    1|0
  • Karşıdaki renk verirse anlaşılır. Başka türlü kimse anlayamaz. Titreme olayına gelince de her kız titreyebilir. Karşısındakinin onu ne kadar heyecanlandırdığına bağlı.

0|1
    0|0
  • vajınanın yapısı değişiyor cinselliği çok yaşamış kadınlarda

0|0
    0|0
  • ben onu bunu bilmem gerçekten ciddi bir birliktelik yaşadıysan ilk geceden kan gelir adam gibi ilişlkiye giriryorsanız nasıl sende ikinci gün geldi ilk gün bişey yapmadınız o zaman eşinin düşünceside doğru

0|0
    0|0
    • Ilk gun izin vermedim bana dokunmasina oda olsun istedi o gece sonra kiz olduma inandi hic kimseyle opusmemistim bile bisey bilmiyon dedi ben ogretecem demek dedi optunde

• o zaman oldu ilk gün bişey yaşamadıgınız izin vermediğin için 2.gün kanaman oldu peki şimdiye kadar neler öğrendinn özelden yaz istersn

• yaşın doğrumu

0|0
    0|0
    • Evet ben evleneli cok oldu 18 yil gecti ama esiyin seni o an kiz degilsin demesi cok onur gurur kirici kac yil gecmis olmasina ragmen unutamiyom hala...sen orada ona teslim edilmis halde yatarken oyle demesi cok aci

• valla onda değil sende hata var bence sana güvenmiyorsa evlenmicek ve eğer sende bu duruma katlanmıcaktın o akşam kız olduğuma inanmıyorsan ayrılalım dicektin

• he doğru anasını satım:D

1|0
    1|0
  • karışık bir durum bence

0|0
    0|0
  • neler olmuyor ki buda olmasın

0|0
    0|0
  • Paldır küldür yaptıysa ayıp

0|0
    0|0
  • 5 dakka sürdü okumam.. evet erkek anlar kız olup olmadını ama saf bir erkek anlamaz bazı uyanık kızlar adetli gününde birlikte olurlar kan gelsin diye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben bunu hep merak etmiştim aslında bir de zarın esnek olma durumu var? zar esnekse haliyle kan gelmeecektir, bu durumda erkek anlayabilir mi bunu? mesela yakın bir arkadaşımın annesinin zarı doğumda yırtılmış ancak

0|0
    0|0
  • aleyküm selam iyiyiz siz nasılsınız ?

1|0
    2|0
  • sacma bence yanı aynı heyecanı yasayıp yıne tıtreyebılr kız bu ölcüt sayılamaz..

0|1
    0|1
Yükleniyor...