Kapat

Yanlış mı düşünüyorum?

Herkese merhabalar

Uzun çabalarıma rağmen kendimi tam olarak sakinleştiremediğim için buraya yazıp sizin fikirlerinizi de duymak istedim. Öncelikle kendim hakkında bilgi vermek istiyorum. Sekiz yıldır ağırlık kaldıran ve amatör olarak boks yapan biriyim. Boy 189 kilo 90 yaşım ise 21 ve Ankara'da yaşıyorum. Küçüklüğümden beri tarihi kişilere olan hayranlığımdan dolayı hep saçlarımı uzatmak istemişimdir. Saçlarım zaten kolay şekil alan bir cins olmadığı için lise yıllarının sonuna kadar kahküle benzeyen rahatsız edici bir saçla dolaşıyodum.Saçlarımın ön kısımları arka kısımlardan daha kısa kaldığı için toplanacak seviyede gözükmesine karşın toplanmıyor ve ben de uzatmaya başladıktan sonra saçlar önüme düştüğü için taç toka takmak zorunda kaldım. Bu saç uzatma işi ne kadar rahatsız edici olsa da Sayın Hz. Peygamberimiz, İsa Mesih, Atilla, Cengiz Han, Oğuz Kağan ve hatta popüler kültürümüzde çok beğeniyle takip edilen rahmetli Barış Manço ve Cem Karaca gibi isimlerin saçlarının uzun olması beni saçlarımı uzatma isteğimden vaz geçmememi sağladı.

Böyle detaylı bilgiler verince bazı arkadaşlarımız (ne saçmalıyor bu ya gibilerden) dalgaya vurmak falan isteyebilir ama cidden rica ediyorum lütfen samimi ve olgun bir şekilde yapıcı düşüncelerinizi yazın. Sakallarımda da yanak kısmında ufak boşluklar olduğu için hep sinek kaydı traş olup dolaşıyorum. Neyse olayı anlatmadan önce vermem gereken bilgi bu kadardı, şimdi olayı anlatıyorum.

Spordan çıktım caddede yürüyorum zaten antenman yüzünden kafamda çok yerinde değil çünkü vücudum çok yorgun. Kaldırımda bana yakın mesafede orta boylu bir adam kız arkadaşıyla yürüyo ve aynı anda telefonla konuşuyor. Telefonla konuşurken adam saat 2 yönünde gay veya top var gibi bişey dedi. Ben de şöyle bir duydum sonra 50 metre ilerde çocukluk arkadaşımla karşılaştım ayak üstü 5-6 dakka konuştuk. Devam ederken bir anda o çocuğun söylediği söz geldi aklıma saatime baktım adam o lafı dediğinde ben saat 2 yönündeydim. Bir anda çok sinirlendim tabi o lafı yutmuş gibi oldum ( tabi bana dediyse ). Adamı da bulup yüzleşme imkanım yok sonra her geçen dakka ben için için daha da sinirlenmeye başladım. Şimdi keşke o ana dönebilsem de adamla yüzleşebilsem diyorum ve bana dediyse bayıltana kadar yumruklayıp sonra iki kolunu ve bacağını eklem noktalarından kırabilsem. Kendimden tabi ki de şüphem yok ve karşı cinsle de zaten düzenli bir şekilde ilişkiye giriyorum fakat neticede biz bazı değerlerle türk gelenek göreneklerine göre ve çoğunluğu müslüman olan bir ülkede yetişmiş insanlarız. Bu tarz bir şeyin iması bile hele toplum içinde yenilir yutulur cinsten birşey değil. Bu tarz bir durumda sizce sonuçları ağır olacaksa bile karşı tarafla yüzleşip ona öldüresiye saldırmayı düşünmek çok mu yanlış. Ben mi yanlış düşünüyorum? Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Üşenmedim, okudum. Soru kadar uzun bir cevap veremem; böyle şeylere genelde güler geçerim. Tanımadığı birisi hakkında yeterli bir kanıt olmadan yargıya varan bir insan için sinirlerimi bozamam. Söylediği gerçek bile olsa sinirlenmem açıkçası, ona ne? Ben etrafımdakileri bile takmıyorum ki.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• bosver herkezin basina gelebilir böyle seyler kendini bilmezler haddini fazlasiyla asiyor ben bile sinirden gebertmek istiyorum o kisileri yüzlesince nolcak sanki olan yine sana olcak sen daha cok sinirlenceksin gayler hakkinda cok tecrübeli o sahis

0|1
    0|0
  • Sen iyi misin? Kardesim sakinles biraz.

Birisi seni, escinsele benzettigi icin escinsel mi olacaksin?

Hem eşcinsel olmanin nesi var? Allah onlari bu sekile yaratmis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...