Ne oluyor insanlara!

Bulunduğumuz çağ için sex çağı dediklerini okumuştum bir yerde ve artık buna katılıyorum. Gerek burda olsun gerek realde olsun artık iğrenç denicek boyutta olaylar olmaya başladı. insanlar 1,2 aylık sevgilileriyle ilişkiye giriyor ve sonradan bu neden beni bıraktı diyor burda o kızlar basit kız kategorisine giriyor bence her zaman zor kadınlar daha ilgi çekiciidr neyse demek istediğim bu değildi. Bu tür olaylar gün geçtikçe artıyor bu nedenle aşklar cinsellik üzerine kuruluyor bunu geçelim malüm zina çok günah ve bu aralar bunu yapanlar çok fazla en azından çevremizdekilerini uyarsak böylelikle en azından bir günahtan arınmış oluruz. Belki de geri kafalı diceksiniz ama düşüncelerim bunlar tabi isteynler saygı çerçevesinde eleştirebilir.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hele Şükür Günlerdir her yoruma böyle yazdıgımda neden sadece 3-4 kişi destek veriyor diye isyan ediyordum en sonunda biri benim görüşlerime ortak olup derdini paylaşmış teşekkür ederim öncelikle ben bu konu hakkında bana gore onemli olan ve olması gereken bir kaç şey söylicem ...Öncelikle Erkekler Kadınlarla Neden çıkar Bu devir bu düzen için söylüyorum bozulmuş bu düzen için ben söylim.Artık erkekler gözünde kadınlar butun erkekler demiyorum öyleleri için söylüyorum altını çizerek bu erkekler kadınları Cinsel obje olarak sex ihtiacı olarak görüyor.Önce Yıkama yağlama operasyonu ...Erkek : Aşkım Bitanem seni çok seviyorum hayatım senden baskasına ınan bakmıyorum yemin ederim seni çok seviyorum daha öncede ilişkilerim oldu ama ne biliyim sen başkasın seni kimseyi sevmediğim kadar seviyorum.ne olur beni bırakma bırakırsan tutunamam kötü olurum kendime gelemem .. Bir kac gun sonra yada Bır kac ay sonra.Aşkım biliyormusun ben kımseyle bugune kadar cınsel ılıskıye gırmedım bugune kadar hep sabrettım savastım ama artık dayanamıyorum Benı sevıyormusun .. Kadın:Tabiki seiyorum aşkım . Erkek:beni başkasıyla paylasırmısın .Kadın:Asla sacmalama o ne bıcım söz :erkek o zaman bari izin ver bu ıhtıyacımı goreyım ınan cok kotuyum gecelerı uyuyamıyorum cok fenayım Kadın:Aşkım ızın veremem benden baskasına nasl dokunursun...Neyse erkek ne yapıyo ediyo onu en azından telefonda sexine yapmaya ikna ediyor.Kız garibim saf aşık harbi harbi seviyo ne bilsin erkeği şeytanın teki.Sonra bi baslıyor dymuyo derken her gun ıstıyor alıskanlık halıne getırıyor.Sonra reala cekıp ordada ısını goruyor sonra sıkıldım hadı kızım sana eywallah.. vuruyo tekmeyı ne halın varsa gör ben alacagımı aldım.. Ohh ne güzel dünya.Ya aşk nedir aşk Sevmek bu kadar basitmi Hani bizim Türklüğümüz Namus kavramımız Ben Orta okuldayken aşk nedir bilmezdim Liseye geldiğimde ilk kez aşık oldugumda ilk cıktıgım kızın yuzune bakamazdım heyecandan utanganclıktan aylar sonra elını tutmayı dusundugumde tutsam tokat yermıyım dıye dusunurdum.Sımdı ılk okul cocukları hamıle kalıyor geldıgımız duruma baq.Benim için kadın bir mektup gibidir. daha öncede soyledım yine söylüyorum Bana gelen bir özel bir mektubu baskasının acmasına nasıl ızın vermez kıyametı koparırsam sevdıgım kadında benım ıcın oyledır ben ne zaman ıstersem o zaman acarım o mektubu milletin ortasında dudagından öperek reklam etmem sevdıgımı yarı yolda bırakıp kalbıyle oynamam arkamdan ahını almam.ben sevdiğime kötülük edrsem bunun acısını yasarım bılırım kı bugun ne ekersem onu b ıcerım etme bulma dunyası bunu bılır korkar oyle yasarım hayatımı kımsnın karısına kızına bakmam ki yarında benım karıma kızıma bkmasınlar göz koymasınlar.ben sevdıgıme sahıp cıkarsam sadakatımden odun vermessem asla aldatmassam onu daima mutlu ve huzur sağlıyabilirsem ne mutlu bana işte o zaman ne ilişki sogur nede aşklar soğur demek istediğim aşk sevmek cinsellik değildir aşk sex değildir.Aşkı yaşayan bilir dememişler boşuna.Sakın kendinizi Biz erkeklere inanıp kanmayın

1|0
    0|0
    • Haklısın. Her aşk demiyorm ama genelde bu şekil

• bende altını çizerek böyleleri için dedim. Her şeyin bi adabı varsa eğer sevmeninde adabı vardır.Sevmesini bilmedikten sonra ne kadar sevmeye calısırsan çalış boş iş.Önce sevdiğini mutlu ediceksin sonra sen zaten o mutlu oldugunda ister istemez sende mutlu oluyorsun insan sevdiği mutlu olsun istemezmi.Sevdiği için mutlugu esirgermi.Biz erkekler mutlulugun Simgesini bozmusuz artık.dediğin gibi bu devir sex devri olmuş aşklar sevgiler ölmüş.

Erkekler Ne Diyor 15

• Yazdıklarına tamamen katılıyorum.. Avrupa'nın bilim tekniğini alacağımıza ahlaksızlıklarını ve serbestliklerini alıyoruz malesef. Bu konuda en büyük sorumlulukta çocuklarına sağlam bir ahlaki öğreti veremeyen ebeveynlerde, diye düşünüyorum. :(

1|1
    0|1
  • Gerçekten takdir ediyorum seni . Artık gerçek aşk diye bir şey kaLmadı . Eskiden çiftLer buLuşma diye bir şey biLmez , eLLerine biLe dokunamazLardı . Şimdi ise ohooo . Kimin eLi kimin neresinde beLLi değiL ... Artık zor buLunur senin gibi düşünen kızLar . Geri kafaLı faLan da değiLsin . Sen bu soruyu sordun diye sakın utanıp çekinme . Sen değiL senin gibi düşünmeyenLer utansın . VesseLam ...

1|1
    0|0
  • Bu işin geri kafalılıkla alakası yok. Tamamen özenti bir gençlik var. Televizyonda gördükleri yabancı filmlerde ki gibi bir hayat istiyorlar.Ailede "aman tek okusunda ne yaparsa yapsın" diyor.Yanlız bu işten herkes menmun.

1|1
    0|0
  • o zaman saygı çerçevesinde eleştireyim madem öyle dedin:) Dediklerinin bir kısmı bana açıkçası yanlış geldi zor kadınlar elbette bir çok erkeğe göre daha çekici gelebilir doğru bir yaklaşım ama bu toplumsal yozlaşmanın bu konuyla alakası olduğunu düşünmüyorum. Özellikle bu gibi platformlarda o gördüğün iğrençlikle cinselliğin üstünün kapanması, yıllarca ayıp,günah vs. diye nitelendirilmesi ve toplumda oluşan açlık yüzünden bu noktaya geldiğimizi düşünüyorum. Şimdi diyeceksin ki eskiden yoktu böyle şeyler, aslında eskiden de vardı ama eskiden internet yoktu televizyon yoktu bunların getirdiği daha özgür platformda bir çok insan ipinden kurtulmuş gibi sağa sola saldırıyor. Aşklar ağırlıklı olarak bu noktaya kurulması dediğin gibi bu işin yaygınlaşmasından değil bilakis cinsel açlık yüzünden olduğunu düşünüyorum ülkemizdeki taciz ve tecavüz vakalarının da bu kadar artması ve çok olması da bence bu cinsel kültürsüzlük ve günümüz kitle iletişim araçlarının yaygın olmasından kaynaklanıyor. Benim görüşüm bu yönde şahsen.

0|0
    0|0
    • Saygı duyuyorum tabi ki. Bu konuşmam arkadşlar arasındada geçmişti genelde zevkim için yaşarım demiştiler daha önce tatmadım o duyguları bilmiyorum sexdende anlamam ama ben bu dünyada zevkim için yaşarsam öbür tarafta ateşler içinde mutlu olamam :)

• Dini boyutu hakkında zaten yorum yapamam canım :) Söylediğim daha çok kültürel boyutuyla alakalı

• Kültür bu değil işte canım kültür beyinde biter.

• zina çok günah ancak evlendiğim kadınla birlikte olurum sevgiliyle değil bir erkek olarak bana ters evlilik dışı seks tövbeliyim 3 yıldır yapmıyorum katılıyorum sana selyys

1|0
    0|0
    • hani evlenmıcektın.kararların degşmis:)

• selam yani evlenirsem olur başka türlü olmaz tabi evlenirsem ama düşünmüyorum evlenmeyi

• Dünyanın çivisi çıkmış biz ancak başımıza büyük bir olay gelince anlıyoruz.

1|1
    0|0
  • çağdaşlık bu işte. evlenme seks yap. sonra yaşlanmaya yakın evlen.

1|0
    0|0
  • bence çok ileri fikirlisin.

0|0
    0|0
  • Olaay şu ki artık ortamlar eskisi gibi değil . Kızlar rahat yaşıyor . bu işten zevk alıyorlar ve yapıyorlar . artık herşey rus usülüne dönmeye başlıyor

0|0
    0|0
    • Rusyadayken insanlar sokaklarda diledikleri gibi davranırdı. arkadşm türkiye için hiç böyle değil felan diyordu ama burdakiler sapan altından su yürütüyr.

• Neymiş rus usulü çok merak ettim?

• utanmadan çekinmeden heryerde zevk peşinde

• benciliz ,açgözlüyüz,günlük heyecanlardan zevk alıyoruz ,

0|1
    0|0
  • kıyamet yaklaşıyooo!

0|0
    0|0
  • olay şu ; kız çocuğu sever ,çocuk kızdan ister ,kız verir sonra kocaya kaçar :))

0|0
    0|0
  • cinselliği aşamadığımız için türkiyeyiz

0|0
    0|2
  • Allahıma şükür,kaşarlarla hiç işim olmadı olmazda,ben sevgilimle cinsel ilişkiye girmedim,o da evlenince diyor,bekliyoruz büyük bir sabır ile ama dışarda görülenle senin yazdıkların eşdeğer gerçekten iğrenç şeyler yaşanıyor :)

1|0
    0|1
  • Bence insanda insana degısıyo bu olaylar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seks iki birbirini seven kisilerin sevgi paylasimidir. seksi ihtiyac haline getirdiler, artik barlar sokagina gittiginizde arka sokaklarda klup tuvaletlerinde bile yapiyorlar. bunda medya ve sosyal hayatinda cok etkisi var seksi ihtiyac gibi gosteriyorlar. beni eger seviyorsa birisi seks yapmadanda bekler evlenene kadar, aldatmadan.

insanlarin kendini bir et parcasi gibi kullandirtmamalari lazim. ozelikle bayanlar. bu kisisel saygisi yok demekktir, kendisine saygi duymayan bir insan oturupta elalemdende saygi beklemesinler. ne isen insanlar sana o sekilde davranir.

1|0
    0|0
    • katılıyorum.

• barlar sokağında arka sokaklarda club wc lerinde ilişki yaşayanlara şaşıyorum cidden..cinsellik bu derece düşmemeli..ama diğer taraftan size katılmıyorum seks tabiki de bir ihtiyaç tır.o yüzden ki erkeklerimiz abaza abaza gruplar halinde gezerler sokaklarda,her gördüğü kızın poposuna bakarlar.. Kadınların kendini et parçası gibi kullandırmaması lazım ayrıca bekaretini pazarlamaması da lazım,o zaman da kendini kullandırmış oluyor çünkü

• Ben bu sitede açıkçası din konusunun açılmasına sinirleniyorum..Herkes bi hoca kesildi zaten başımıza,zina olduğunu biliyoruz zaten ama islam da ne vardır kul ile Allah arasına girilmez..İğrenç demişsin ama nedense sende bu sayfadasın e o zaman bu ne demek oluyor sende bu iğrençliğe ortak oluyorsun..yani sen de seks çağına girmişsin bir anlamda..basit kız - zor kız ayrımını bizim gerizekalı bazı şahıslar yapıyor..biz kızlarda erkeklerin bizi bu şekilde sınıflandırmasına izin veriyoruz..Bana sorarsın iğrençlik nedir diye;bence internette eşini aldatan kadın/erkek tir iğrenç olan,kocası işteyken webcam de ona buna soyunandır iğrenç olan ya da ne bileyim iş seyahati diye genç kız arkadaşıyla gününü gün eden adamdır iğrenç..yani bir iki aylık sevgilisi ile ilişkiye giren kız iğrenç olmaz..zinaysa günahı kendine kimse dini öğretmesin bize hele ki böyle bir sitede

0|0
    2|1
  • Bir insan namusu ve şerefi için yaşar. Namusunu hiçe sayan bir insan yaşamasın daha iyi. Benim görüşüm bu yönde. Senin düşüncelerine de katılıyorum.

1|0
    0|0
  • her koyun kendı bacagından asılır kendıne deger vermeyen aılesı sahıp cıkmamıs kızlarda sevgılıden medet ummuyor dogrusu umrumda bıle degıl eskı yenı bılemem ama gunumuz cıkar cagı

1|0
    0|0
  • Geri kafalı diyenlerin neyin kafasını yaşadıklarını merak ediyorum doğrusu.Olması gerekendir bu doğru olandır. haklısın kesinlikle.

0|0
    0|0
  • nikah memuruna evet demeden sevişmeyin diyorsun yani

0|1
    0|0
  • insanların açlıktan, yoksulluktan, soğuktan öldüğü bi ülkede bazı insanların sevişmesinden rahatsız olmak yerine, insanların yaşamasına daha çok çabalamak gerek bence. 20 yaşındaki gençlerin 3-5 çapulcu yüzünden eline silah alıp ölüp gitmesindense sevişmesini tercih ederim. insanların yatak odasına burnunuzu sokmayın. düzelmesi gereken başka şeyler var bu ülkede.

0|0
    0|0
    • Savunucağım en son şeydir belki türkiye elimden geldiğince zaten evsizleğe açlara yardım ediyorum ve yardm edilmesi için kampnyalar bile yapıyorum. Belki şuan sevişmeyi çağdaşlık olarak algılıyorsunuz ama ben dini açıdan bakıyorum. Pişman olmak yerine bu olayı savunanlarda allha bırakıyorum. Sonradan hepimiz çok pişman olucaz katılmak veya katılmamak size kalmış herkes birbirinin düşüncesine saygı duymak zorunda.

• saygım sonsuz. ama yalnızca başkalarını yargılamayıp kendi hayatında bunu uyguladığın sürece. sevişmeyi çağdaşlık olarak algılamadığımı da belirtmeliyim. sevişmek sevişmektir. gereğinden fazla anlam yüklemiyorum. dinine ve inanışına sonuna kadar saygım var. dinine göre ve inandığın şekilde yaşama hakkını sonuna kadar savunurum. senden de benim inandığımla beni başbaşa bırakmanı rica ediyorum. misyonerlikten haz etmem.

• Kesinlikle senin düşüncene saygım sonsuz ama benim amacım sadece benim gibi düşünen insanların yanlış yapan kişileri uyarmak istememdi.

Yükleniyor...