Kızlık zarı,bebekken mikroplardan korunmamız için yaratılmıstır.Sizde katılıyor musunuz

Bence kesinlikle doğru ve kızlık zarı asla bekaretin ölçülmesi için bir araç gibi kullanılmamalı.Sitede bir erkek gördüm, daha fazla kızla yatmak istiyorum sayıyı arttırmam lazım gibi birşey yazmıs. Bunu yazan kız olsa yapılacak yorumları tahmin bile edemiyorum.Bilgisi olanınız var mı bu konuda? Kızlık zarının gerçek işlevi nedir sizce

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu iki damla kanı ve kızlık zarını o kadar büyütüyorlar ki peki o zaman kızlığı bozulmuş olan ve şeyinden 1 2 damla kan gelen kız evde kalsın hiç evlenmesin hatta intihar etsin ya böyle bir şey olur mu namus o kadar ucuz mu vücudunuzdan 1 2 damla kan gitti diye namustamı gitti e gitti tabi sence gitmedi mi diyeceksiniz şimdi namus dediğiniz şey beyinde ve kalpte biter zevk aldığın şeyi yapmak namussuzluksa o zaman yarın doktora gitip kestireyim benimkini ve kızlarda şeylerini kapattırsınlar aman namusum gitmesin diye genelevindeki kadınlara gelince işte onlar namussuzdur çünkü yaptıkları işi açıktan yapıyorlar. Gizleseler bu namuslu olduklarını gösterirdi.

1|0
    0|1
    • genelevdeki kadınlar eğer kendi istekleriyle yapıyorlarsa evet onlar midesiz ama çoğu kadın tecavuz edilerek bu yola mecbur bırakılıyor

• Aynen öyle onlara zaten şerefi olan insan namussuz demez.

Genelevdekiler öfff gerçekten dediğin gibi ya. Ben merak edip gitmiştim ama aklı ve midesi olan gitmez oraya.

Erkekler Ne Diyor 6

• bir turk be müslüman erkegin en cok dikkat ettigi evlenirken kizlik zari hic evlenmemis biri icin.bem ve boyleleri hakediyolar ya gencliginde s.kis s.kis .vidden hakediolar ailesine esine dostuna rezil olmayi. aboo ahmetin aldigi grlin patlak cikmis abooo giyyy;-) bu sayfalarda goruyorum bazi abuk subuk konusan serefsizleri kizlara kizlik zarini önemsiz gibi dusunduruyorlar

onlarin ta*.. senin orf adetin ne nerde yasiyon p.zevenk. den istermisin patlak bir kizla evlenmeyi

benim yasim 23 8 yildir da bir kizi seviyorum ama o beni sevmiyor .olurki bir gun onunla evlilik olusursa evlenirim ama boyleki kiz olmadigini ogrenirsem 8 yola ve ona kocaman bir cizik cekerim.

0|0
    1|0
    • Mal mıyız biz patlak çıkmıs ne demek ?

• %90ı aynı.

• bnce oyle düşünme. bn bu sitedekileri okudukca turkiyede bakire kiz olmadigini dusunmeye baslamistim.yasadiklarin cevren ne dusundugunde cok etkili oluyor

• bazı hayvanlardada kızlık zarı var zaten at , fil vs.. hayvanlardada bekaret olayı mı var yani :D kızlık zarının gerçek işlevi vajinayı mikroplardan korumak

2|0
    0|1
  • İşlevi senin dediğin gibi.Belli bir yaşa kadar vajeni mikroplardan korumak.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının böyle bir işlevi olabilir ama sadece bunun için var olduğunu söylemek sadece olayı saptırmak için bir kılıftır bebekken korumasız oluyor doğru ama büyüyünce adet oluyor kadın ve bakire olunca ya da bakirelik gidince regl dönemiyle daha da artan mikroplardan hasta olmalı yani bekaret gereksiz diyenler herzaman var ve var olacak ben bunu söyleyenleri fırsatçı olarak değerlendiririm.

0|0
    0|0
    • Büyüyünce tuvalet eğitimi aldıgımız için kızlık zarı işlevini yitiriyor.Asıl fırsatçılar ise korunma amaçlı yaratılan birşeye bekaret kılıfını uyduranlardır

• kızlık zarı ergenlikten birkaç yaş önce oluşuyor benim bildiğim.

0|0
    0|1
  • Kusura bakma ama ben de bekarete önem verenlerdenim. Ama bekaretin namus belirtisi olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü şöyle düşünüyorum. Erkeklerde de böyle bir şey olsaydı nasıl olurdu? Şimdi, önüne gelenle yatan erkek, bacısına gelince namus timsali oluyor. Bence iki taraf için de önemli namus. Katılan katılmayan olacaktır. Benim düşüncem...

0|0
    0|0
    • bayanlardan yatmamasını istiyorsanız sizde yatmayın sizin yaptıgınız sadece bencillik

• Ben kendi adıma düşeni yapıyorum zaten. Böyle konuşup da yatmamı mı bekledin. Nasıl her kız yatmıyorsa her erkek de yatmıyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bekareti gösterir. Toplumumuz bu inancta..

0|0
    1|0
    • Toplumumuz bu inancta fakat kesinlikle yanlıs bir inanc bu

• insanların düşüncesini kendime yer ettiricek kadar önemsemiyorum banane ülkemizdeki yobazların savundugu yanlıslardan ?

• Of tamam, bisi demiyorum. Annene sor bunu, ne diyecek.

• nasıl mikroplardan korunmamız için soryy

0|1
    0|0
    • bebekken altımızda bez olur beze bulaşır ve oradan vajinaya geçmesi çok kolaydır

• Allah ilk insanları yaratırken o insanların kızlarında kızlık zarı yok muydu o zaman?

• sana ne ilk insanların kızlık zarından

• bence kimse evlenmeden önce bbiriyle ilşkiye girmesin ... beklesinler ... sonra üzülen yine siz olursunuz . lütfen ama lütfen bunu yapmayın arkadaşlar ... hee banane umrumda değil diyorsanız siz bilirsiniz ama çoğu kız yıpranıyor üzülüor . kullanılıp atılıyor buda piskolojik olaraak üzüyor bayanları . gerek yok ..

0|1
    1|0
    • Tabiki doğru söylüyorsun ama bence yapmak isteyen yapsın fakat herkesle yapmasınlar bu işi. Bu kadar basit bir olay olarak görmüyorum ben cinsel ilişkiyi.Ondan kalkıp ötekiyle ötekinden öbürüne falan gidiyorlar

• ya erkek ? bir kadın olarak böyle konusmanız beni çook şaşırttı

• Hayatin gercekleri var .bu kadar basit degil.ben tavsiye verdim.isteyen istedigini Yapsin.sonra aglamayin

Yükleniyor...