Bu adamı evliliğe nasıl ikna edebilirim ?

biri var hayatımda . aslında hem var hem yok . net vasıtasıyla tanıştık . sonra arkadaş olduk . başka bir şehirde yaşıyor . yaklaşık 2 seneden beri konuşuyoruz . başlarda ilgiliydi . bir ara geldi benim şehirime ama ben buluşmadım . sonra kavga ettik . bu yaz onu aradım yine konuşmaya başladık . ama sanırım derdi cinsellik biraz bana bunları ima ediyyor . ama ben onla evlenmek istiyorum . şimdi hemen bırak demeyin sakın çünkü bırakmaya hiç niyetim yok . daha önce çok sevdiğim birini bıraktım ve adam gidip bir basit kadınla evlendi . bunu asla bırakmak istemiyorum . benim sözüme gelmesini istiyorum ... ne yapmalıyım kendime aşık etmek için

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibiler yüzünden kızlarda kedi pipisi kadar güvenim kalmadı evlilikten soğudum nerde akşam orda sabah yaşıyorum senin gibi kızlar yüzünden.

Not : Ne kustum be 0_o'

0|1
    0|0
    • salak salak konuşma . seviyorum ben onu . kötü birşey mi evlenmek

• Niye öyle bir insanla evleniyosun nedir bu evlenme çabası kendini yamama çabası. Ondan sonrala kullandı beni eşya gibi :'( dersiniz kendini eşyaya indirgeyende sizsiniz

Not : tiksindiğim modelsin

• hayır öyle olmayacakk biz evlenicez. taktım kafayı

Erkekler Ne Diyor 7

• bu arkadasdan sana koca ol-maz,o-la-maz,baska yerlere bak,bunun derdi belıne spor yaptırmak!

0|0
    0|0
  • Harbiden ilginç :) O nun zaaflarını keşfet, mesela burcu ne O nun onu bil, kişiliğini araştır sonra strateji geliştirirsin :)

0|0
    0|0
    • oğlak burcu

• valla mecbur . bullaşmayacaktı o zaman .. zaten o hoşlanıyor benden senin durum gibi değil

• Valla ben hoşlansam zaten naz caz yapmam :) ama zerre miktar bir şey hissetmedim ne yapabilirim ki :(( ayrıca benim öyle cinsellik niyeti ile yaklaşmak gibi bir düşüncem olamaz, sevmek sevmek sevmek isterim ve devamında evlenmek tabiki.

• Gerçekçi olalım, bu evlilik çok uzak ihtimal gözüküyor. Zaten evlilik bu kadar basit bir şey değil, hele tek taraflı yönlendirme ile hiç olacak şey değil. Bu şartlarda aşık etmen güç.

0|0
    0|0
    • niyee beni beğenior sonuçta

• Kendime de aşık edicem. Öyle zorla aşık etmek neymiş gör bakalım! Sen kaşındın!

• püfff

• niyeti yoksa ikna edemezsin. bence böyle hesapların içine girmeyin. bulunduğunuz yerden herzaman görüşebileceğiniz birini bulup tanıyıp evlenmek daha mantıklı.

0|0
    0|0
    • banane ben onu istiyorum

• her şeyin bir bedeli vardır. sonuçlarını göze alarak sonuna kadar zorla o zaman. ve muhtemelen üzüleceksin. hayat senin istediğin gibi yapabilirsin.

• evlenicezzz biz bunu hissediyorum . ama zorlamam erek . zaten çok güzelim neden böle yapıyor anlamıyorum

• konuş onunla onu kendine bağla gelsin şehrine bulusun gezin dolaşın evlenin . kaybedersen evlat acısı gıbı koyar yasadık.

0|0
    0|0
    • evet .. ben daha önce yaşadım .. biliorum . gurur yaptım sevdiğimden oldum . adam gitti basit bir kadınla evlendi ki kadında duldu düşün .. bu sefer gurur yapmıcam

• adam senin şehrine gelmiş sen treni geçirmişsin ablacım. onu bir daha iknaet gelsin konussun nettende konusun amaadam geldıgı zaman gerı gonderme

• evet işleri yoğun gelemior . bir şekilde ikna edip buraya getirmem lazım

• Yazik ablaciim kendini heba edersin

0|0
    0|0
  • bişey yapamazsın bir süre daha istediğini alamazsa kendilipinden uzaklaşır zaten

0|0
    0|0
    • gidemez bırakmıcam

• söylüyorum ya işte adamın zaten niyeti belli diyosun nesini etkilicen daha

• niyeti değişcek

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 senedir gercekte gormedigin biriyle evlenmek istiyorsun, sen cok safsin veya cirkinsin ne bilim biraz oz guvenin olsun bu ne assagilayici karakter.

0|0
    0|0
    • peh peh çok çirkinim sen adriana limasın sanırım . gayet taş gibiyim .. sadece o bana göre ideal biri . dışarda ölesini bulamam

• Ok o zmn sevis hamile kal evlensin

• olmaz .. o kadar riske giremem

Yükleniyor...