Neden Bu kadar Bozuk bir millet olduk !!!

Arkadaşlar burada ve çevremde yaşananlara bakıyorum artık namuslu bakire kız bulmak zor oldu gibi ben o yüzden evlenmek istemiyorum kimin eli kimin cebinde belli değil...

Arkadaşın biri yazmış namus iki bacak arasımıdır diye burada onu yazan ınsan bılıyorumkı bakıre degildir zamanında bır bok yemısdir şimdi buraya öyle yorum atacakların çoğuda öyle bakire değildir neden böyle bir millet olduk 3 5 sene önce kimse kimsenin suratına bakamazken şimdi birbirini eve atar duruma geldik yazık çok yazık...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• 5 yıldızını verdım.. burda bu konuda cok tartıstım hep aynı laf gerı kfalısın namus olemı olur bıdı bıdı bıdı bıdı.. burda goruyorum kız aşmış bide soruyo fuckbuddym gelcek yemek yapsam yanlıs anlar mı.. aman ne yapsam sevgılım zevk alır tırı vırı... namus sadece 2 bacak arası değil ama o da onemlı.. bu kadar dusmemelı ınsanlar.. ama oncedende dediğim gibi allah onlardan razı olsun sayelerınde eşlerimiz vs hevesını onlarda atıp bizle evliliğe geliyo :)

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende diyorum ki, senin gibilere inşallah bakire kız düşer. Ama bütün sevgilileriyle sevişmiş, sürtünmüş, hertarafını elletmiş okşatmış olan bakire kızlardan. Madem namus bir kızlık zarıyla alakalı; al sana namuslu kız.

0|0
    0|0
  • Yine bu sabah yanlış tarafından kalkmısınız anlaşılan :).Ben size katılmıyorum.

0|0
    0|0
    • Yoo gayet doğru tarafımdan kalktım sen söyle peki bu olanları doğrumu buluyorsun evlenmeden birinin altına yatmak ne kadar doğru

• Güzel bir kahvaltı yaptım merak etme...Sadece bu olanlara akıl mantık erdirmek zor iş ondan diyorum ve sende onlardan birisin galiba

• Sen kendinden sorumlusun ve çocukların varsa onlardan.Kadınlara nefret duyman hayatında bir şeylerin yanlış gittiğini gösteriyor.Hayatta her kadin aynı değildir.Öfkelenmen kızman hiç bir şey değiştirmiçek.Yeni nesilin gencleri tv gördüklerini, nette gördüklerini, medyada gördüklerinden etkilenip ne istediklerini bilmiyorlar.Aile yapıları kırık.Sevgisiz büyüyen bir gençlik aşkı, arzuyu, ilgiyi başka tenlerde aramaya mahkum.Çok geniş bir konu olduğu için burada bunu konuşmamız yanlış.Iyi pazarlar

• kullanmasınlar kullandırtmasınlar kendilerini.

0|0
    0|0
  • evleneceğin kızdan bakirelik testi isteyebilirsin önem veriyorsan

0|0
    1|0
  • sen bakirsen bakıre bırını ıstemek hakkındır.değılsen malesef hakkın oldugnu duşunmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanların İki Bacak Arasında Beslediği

Heveslerini Aşk Diye Kucaklamadığım İçin

Gurur Duyuyorum Kendimle !

Ceremesi Yalnızlıkmış ...

Başım Gözüm Üstüne !

0|1
    0|0
  • Aynen O kadar gevşek bir millet olduk burda asıl suç kızların bence öyle büyük bir riski evlenmeden göze almak çok yanlış

0|0
    0|0
Yükleniyor...