Güvendiğinizde bakire olmadığını öğrenirseniz devam eder misiniz ?

erkekler bir kızla çıkyorsunuz ciddi düşünüyorsunuz konuşuyorsunuz falan zamanla güveniyorsunuz iyi bir kız olduğunu görüyorsunuz birbirinize güvendikten sonra kız biriyle birlkte oldugunu söylese bunu kabullenirmisiniz ?

0|0
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu birbirinie güvenme süresi ne kadar? 5-10 günlükken söylerse, böyle böyle kabul edersen deyip herşeyi açıklarsa eyvallah derim. Ama aradan geçer 6 ay 1 sene 2 sene neyse o zaman söylerse basarım götüne tekmeyi... Bakire olmadığı için değil, benden sakladığı için koyarım götüne tekmeyi...

0|1
    0|0
    • yine aradan bir ay falan gecer sölemem için ama şuan ki aklım olsa hiç böle bişe olmazdı önmli olan insan yaptı hatanın farkına varıp bidaha yapmamak

Erkekler Ne Diyor 21

• Kabul etmem dünya görüşüme,hayallerime ve fikirlerime ters

0|3
    0|0
    • ama şuan ki aklım olsaydı hayatta öyle bir hata yapmazdım önemli olan insan yaptığı hatayı anlayıp bidaha yapmaması değilmidir. ama ya gercekten seversen güvenirsende mi kabul etmezdin

• Kendimi biliyorum güvensemde kabul etmezdim aşık olsamda kabul etmezdim aşıkmdan ölüyo olsamda kabul etmezdim büyük konuşmak istemiyorum allah öyle bişeyi bana reva görmesin

• ben güven dolu yaşarım.Belkide hayatımdaki en önemli detay güven konusu.Karşımdaki varlık bana güvenilirliğini ispatlar ise ince bir zarın hiçbir önemi yoktur. Zaten olaya çift taraflı baktığımız zaman ne dişiler var bekareti var ancak penis değmemiş yeri kalmamış... Güven herşeyden önemli

0|0
    0|0
  • asla kabul etmem denedim edemedim eski kız arkdaşım 1 sene sonra dedi bana bu sırada elime türlü fırsat geçtiysede yapmadım...neyse söyledi olur hayatım böle şeyler sıkıntı yapmaa dedim ama 2 ay dayanamadım...soru soruyordum çok acıdımı kan geldi mi dye...baktım kıza da ızdırap olmaya başladım sevdiğim halde bıraktım gitti...yapamadım midem kaldırmadı...

0|1
    0|0
  • Dürüstlüğü için takdir ederim, teşekkür ederim, onu öyle kabul ederim ve ayrılırım. Ayıbını da gizlerim tabiki.

Tercih meselesi evlenen de olur evlenmeyen de.

0|0
    0|0
  • Benden önce kiminle ne yaptığı beni ilgilendirmez önemli olan birliktelik yaşarken ki durum her iki tarafta birbirine sadık olmalı ve güvenmeli

0|0
    0|0
  • Kabul ederdim çünkü zevk insana her şey yaptırır oda bun yapmış normal bence. Benim sevgilim illa bakire olacak yoksa ben ona sevgilim demem diye birşey söylemezdim.

0|0
    0|0
  • Çok zor .

0|0
    0|0
    • ama şuan ki aklım olsaydı hayatta öyle bir hata yapmazdım önemli olan insan yaptığı hatayı anlayıp bidaha yapmaması değilmidir çok güvensen sevsende mi ?

• Önemli olan tabi hatasını anlaması ama önemli olan bide 16 17 cm olan var , onu neremize sokalım nasıl sindirip hazmedelim ?

• Burada kabul ederim diyen erkeklerin %80 i klawyeden boyle yaziyor

Yarın evlenecek olsalar bakire ararlar

0|0
    0|0
    • ama şuan ki aklım olsaydı hayatta öyle bir hata yapmazdım önemli olan insan yaptığı hatayı anlayıp bidaha yapmaması değilmidir

• Erkekler böyle demiyorlar işte o kız artık gözlerinde başka oluveriyor .

Burada defalarca yazdım evlenmeden yapmayın kuracağınız yuvayı düşünün diye ama sonra işte hep pişmalıklar yazılıyor .

Sonra eşleri evlenince her fırsatta yüzüne vuruyor.

Neden erkeklerin artık geç yaşlarda evlendiklerini anlıyor musun şimdi ...

• O erkekte onceden briyle olmussa kbullenmesi lazim ama ben kimseyle brlkte olmadıgım icin tabiki kabulenmem

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz. ama önemli olan daha önceden ben bakireyim deyip sonradan bakire çıkmamasıdır.

0|0
    0|0
  • bunu başta söylerse kabul edebilirim ama ilk başta bakireyim deyip sonralarda değilim derse kapının önüne korum

0|0
    0|0
    • ama şuan ki aklım olsaydı hayatta öyle bir hata yapmazdım önemli olan insan yaptığı hatayı anlayıp bidaha yapmaması değilmidir

• daha bir ilişkiye baslamadım kimseyle olmuyoda bunu düşünmekten olur mu kabul eder mi diye düşünmekten çıkamıorum kimseyle

• bilemem ben kabul edebilridim belki ama bazıları kabul etmez

• bir kızı bekaretine göre yargılamayı mantıklı bulmuyorum...

ama gecmısınde hangi amacla sex yaptıgı onemli...

0|0
    0|0

• zevk ıcın yaptıysan ve sureklı olarak yaptıysan bence zor affedılesı bır hata

ama sevdıgın ınsanla ona guvendıgın ıcın o zevkı yasadıysan ve bır defaya mahsussa affedılesı bır durum

• Ben kabul etmem

0|0
    0|0
  • ben kabullenmistim bu durumu

0|0
    0|0
    • ee sonra noldu ayrıldın mı

• kabul ederim.

0|0
    0|0
  • belkide senle birlikteyken yattı başkasının altına...sende vur geç bence..

0|0
    1|0

• Bide derler ya güveniodum , çok seviodum ,1 kere yaptım falan bahaneler bulmazlarmı ya .ulan bizim hormonlarımız sizden daha fazla salgılanıor , yazık size neyse cvabım kesinlikle HAYIR

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal evet..

özelliklede kendisinin söylemesi olumlu bir durum..

daha çok karakterli, dürüst ve düzgün birisi olmasına bakarım..

0|0
    0|0

• evet oda doğru..

bir musibet bin nasihatten iyidir derler..bu ders belkide ömrü boyunca kadını evine bağlıyacak...

• Birkaç yıllık beraberlikte yüze yakın ilişki yaşadığını varsayarsak mümkün değil :)

0|0
    0|0
  • bende bakire olmadigim icin buyuk ihtimal kabullenirim

ama benim cok yakin tanidiklarimdam birisiyle yattiysa kabullenemem

ha bide basta yok ben cinsellige sicak bakmiyorum felan diye sanki bakireymis gibi davranirsa kabul etmem herhalde :D

0|0
    0|0
  • tanışmadan önce kesin bakiredir bu diye tanışmıyorum ki hem de bakir olduğum halde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başta bakireyim deyip sonradan kıvırıyorsan olmaz neysen o ol adam olan kabullenir zaten

0|1
    0|1
Yükleniyor...