Sizce namus kızlık zarından mı ibaret?

yani bilmiyorum ben mi çok ileri görüşlüyüm ama bence öyle değil kızlık zarı sadece rahimi mikroplardan korumak amaçlı birşey yani şimdi herşeyi yapıp sadece vajinadan yapmayan kız namusluda vajinadan yapan kız namussuz mu oluyor anlamıyorum yani ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi burada çok istismar edilen bir konu var;

Madem kızlık önemli değil, gelen girsin, giden girsin hesabı yapanlarda var...

Tamam namus iki bacak arasındaki kimlik değildir. Fakat namus oradan ibaret değildir diye de bu denli yapılırsa bu sefer de o iş "-namus kızlık zarından ibaret değildir" tezini çürütüyor...

Kızlık zarı sadece bir erkeğin karşısındakini tanımanın en kolay yoludur... Fakat elbette oraya bağlı değil, kızlıgım zarar görmesin diye analdan yapıp sonra hiç ilişkiye girmedim diyenlerde mevcut.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• O kız nolursa olsun bekaretini korumak zorunda. Sen evlenmeden önce onla bunla seviş (sevdiğin adamla) evlendikten sonra kocana ne dicen, benim üstümden geçtiler ama sorun değil, ya da çocuklarına ne anlatıcan. Tek aşkının baban olduğunu mu. O çocukların yüzüne bakınca utanmican mi

1|3
    1|0
  • Evet bu açıklamanda haklısın,namus sadece 2 bacak arasından ibaret değildir,düşünsel ve beynen de bu soruyu irdelemek en mantıklısı,fiziken değil ruhen bakirlik ve bakirelik olmalı,

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı namus göstergesi olamaz. Zar, herhangi bir sebepten bozulmuş olabilir. Bitmiş bir evlilik, evlilik vaad edip bozup kaçan bir şerefsiz vs vs... Ama önemli olan yürekle yaşamış olmak... her zaman dediğim gibi. Bir kız vardır el altından herşeyi yapar namuslu derler. biri vardır sevgilisi ile öpüşürken görürler adını çıkarırlar. Bence önemli olan şu: bakire olmayan birisi bana bakire ayağı yapmasın yeter...

0|0
    0|1
  • Çok saçma birşey ve namuslada hiç alakası yok bence namus evlenince başlar artık evlendikten sonra kocandan başkasına bakmazsan senden namuslu yok bence bekar iken ise kızlığı bozdurmak yemin ederim namussuzluk ise ben böyle bir ülkede yaşamaktan çekinirim.

0|0
    1|1
    • O halde genelevden evlenebilirsin sen

• Ne alakası var şimdi genelevdekilerle sevgilinin sen sevgilini onlara mı benzetiyorsun ne basit bir söz söylemişsin.

• Arkadasimin sen demedin mi namus evlenince baslar diye..o zaman git ordan biriyle evlen senden sonra yapmasin..ne derece rahat edecen..

• Asla ama asla namus kızlık zarından ibaret değildir bunu herkes anlayabilmeli ve şöyle bir söz vardır Bedenin bakire olsa ne yazar ruhun ****** olduktan sonra.Önemli olan dürüstlüktür ve geçmişte yaşananları tekrarlamamaktır en azından benim düşüncem bu herkes hata yapabilir.

0|0
    0|1
  • benim bu sorulara bir cevabım var hep aynısını söylüyorum, namus bacak arasından akacak iki damla kan ile ölçülmez.

0|0
    1|1
  • ileri görüşlülük kavramının da içine ettiniz...

1|2
    1|0
  • Bunlar çok derin konular ya. Sabah sabah içinden çikamayiz şimdi :)

0|0
    0|0
  • Değil tabiki, ayrıca dediğiniz gibi maalesef :((

0|0
    0|0
  • Bu ileri görüşlülük değil. Geri görüşlü olmamak sadece.

0|0
    0|0
  • Nerde beyinde mi ğeki namus :)))

1|0
    0|0
  • Çok derin ama bence vajinadan yapmayan ruhsal namusunu,bakireliğini kaybediyor

0|0
    0|0
  • haklısın gerçekten kız bakireyim diyor ama sürekli anal yaptiriyor iki delik arasında ne fark varki

0|0
    0|0
  • hayır kalpte vicdanda

0|0
    0|1
  • hayır yapan da namussuz olmuyor da herkes ona baglıyor işte

0|0
    1|0
  • sex ihtiyaçtır en temellerinden bir tanesi

0|0
    1|1
  • yasak olan bişey nasıl ileri görüşlülük olur ,yapıosun madem bide diğer insanlara laf atmayı bırak ..

1|0
    1|0
  • ileri gorusluyum diyosun yani namusun kizlik zarinda oldugunu dusunenler geri kalmis

ve o gerilerden namus hakkimda cevap bekliyosun?

ileriysen namusu niye bu kadar onemsiyosunki

1|1
    0|0
  • Bu imkansız. kızlık zarına zarar verme ama herşeyi yap sonra bakireyim diye ortalıkta gez. sacma

0|0
    0|0
  • Peki haklısın diyelim farzedelim öyle.Evlendiğinde o kuşağı nasıl takacaksın.Adetler böyle illahi taktırcaklar.Vicdanın sızlamayacak mı ?

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok ileri görüşlüyüm ama mantığım bu demen kabul edilemez bir şey.

namus kızlıkta mıdır hem evet hem hayır.

o zarı taşırken tüm bedenine ve ruhunun namusuna da sahip çıkmak gerekir.

bakireyim anal yaptım, bakireyim sürtünüyorum, bakireyim oral yaptım diyenlerin bekareti sahte namusu kirli ahlakı 0 değil midir?

hem bekaretine hem de bedeninin her zerresine sahip çıkmayı bilen kızlardır gerçek bakireler. gerisi sahte bakire

0|0
    1|0
  • namuslu kız bedenini kendini eşine saklayandır,erkek için de aynısı geçerlidir onu yapana da adam denir.

0|7
    1|0
  • bence tam anlamıyla sadece ondan ibaret değildir...ama en azından evlenene kadar bu zar namus temsalidir..

0|7
    1|0
Yükleniyor...