Kafam çok karışık, bu karmaşayı beraber çözelim!

Şimdii sevgilimle ilk ilişkimde kan gelmedi yani bakire olduğum halde. Araştırdım her zaman gelmeyebiliyormuş bu vajinaya göre sulanmaya göre değişiyormuş. Tamam dedim olabilir. Dün konuşuyoruz erkek arkadaşımla,her defasında acıyor yani ve tamamen içine girmiyor çünkü dayanamıyorum. Ne kadar sulansa bile acıyor. Ya bu durum anormal mi benim deliğim mi küçük? Bizde düşündük ki acaba esnek zara mı sahibim?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• esnek olabilir, sen içine girmesine engel oluyorsan sende vajinismus olabilir

0|0
    0|0
    • Acıya dayanamıyorum

• Valla şimdiye kadar genişlemesi lazım değil miydi

• giriş esnasında genişler, bir kere girildiğinde ondan sonra hep geniş olur demedim.

Erkekler Ne Diyor 14

• fazla kasma kendini

0|0
    0|0
  • Anormallik yok. Devam edin. Fazla sıkma kasma. Koaly değil yıllardır parmak bile girmemiş deliğe, semsert bir şey girecek. Evde de antremanlar yap ama bir takım aparatlarla.

0|0
    0|0
  • Deliğinde değilde adamın kamışı keser sapı gibiyse acıması normal bide ilk yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ne kadardır çıkıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • 5 sene

• Kişisine göre hacı o

• Ya sen bu konuda bilgili birine benziyorsun genel olarak ne kadar zaman geçmeli. Çevreme bakıyorum herkes parkta ya da ormanda filan işi götürüyor hatta kız arkadaşını evine götürüp yatanda da var ama benim hiç sevgilim yok anlamam böyle şeylerden bir az bilgilendirir misin ya.

Senin sorunu yarın haydar dümene sorayım mı.

• sadece bir cevabı olur kızlık zarın esnektir belki ondandır başka açıklaması olamaz yok efendim fazla ıslanmadı die vs olmaz öyle şey bide gözden kaçırmış olamaz mısın kanamayı

0|0
    0|0
  • aynen esneksin, sana büyük penis şart, yoksa o zar yılrtılmaz :)

0|0
    0|0
  • Canın acıyorsa,zarar verme kendine..

0|0
    0|0
  • esnek zar olabilir aslında böyle şeyler sık sık görülebiliyor.Ama bir internette araştır..

0|0
    0|0
  • deliğin küçük canım genişlemesi lazım az

0|0
    0|0
  • zarın esnek ve kasma kendini ama bence öncesinde yalattır kendini gevşersin

0|0
    0|0
  • Zarın esnek ;) kafana baska seyler takılmasın

0|0
    0|0
    • Sevinsem mi üzülsem mi gene kafam karıstı la

• Girdi ama ben cıyaklıyorum :D

• özelden ayzarmısn bana incelıklerı anlatım soyle sevgılıne o zaman daha kolay olur ısınz

• Bir zar türü var septalı diye ona sahipsen acır o bölge.

0|0
    0|0
    • Ya şimdi aklıma geldi arkadan ilişkiye girerken bazen öne de kaymıştı penis ilk gece sonra peçeteye sildiğimde kan geldi ama içeri tam girmediği için bişey olmaz diye düşündüm of kafam çok karıştı ya

• Çook. Ama deliğim küçük araştırdım ondan yani

• Bence delikten olmayabilir esner sonuçta.Septalı zarsa eğer zarın.O zor bozulan bir zar.Muayenede belli olur ancak.

• illa pattlattıracaksın kararlısın yani

0|0
    0|0
    • amann gecenin bir vakti düştük şeyinin peşine

• ben iki sevgilinin arasına girmek istemem. karmaşayı beraber çözün en iyisi...

0|0
    0|0
    • Valla bulamadık be paşam

• Büyüksün ya

• belki vajinismus da olabilir. doktor teşhisi kesin. geçmiş olsun...

Kızlar Ne Diyor 5

• Zarı geçtim vajinismus da olabilirsin dikkat et.

0|0
    0|0
  • Yerde yaparsaniz daha rahat girer illa yirtilsin dersen tabi

0|0
    0|0
    • Esnekse zarım doğumda zaten yırtılır benim derdim o değil küfür etmek istemiyorum artık

• bende bakireydim evlendim eşimle yaptım kan gelmedi 2 3 gün dedik gelmedi acıyorduda eşim esnek falan dedi öyle kapandı olay ama kavga ettigimizde sen bakire degildin beni kandırdın diyo bir ara kendimden şüpe ettim bir daha yapmayın eger ciddi düşünüyorsa dr git rapor al derim

0|0
    0|0
    • Bu durumda eşin içine detayli bakip incelese goremezmi zarini, zaten 3 cm kadar derinde. Nezaman evlendiniz, zar hala yirtilmadimi

• Doktor bile zor görüyor saçmalama

• görmeden bir şey diyemeyiz :D

0|0
    0|0
  • illa bozdurcan allah akıl fıkır versin

3|0
    0|1
    • Bozdurmasın da n'apsın. Örümcek mi bağlasın, küf mü tutsun? Allah iyiliğini versin...

• zar esnek dıye bokunu cıkarmak zorundamısın cehennemede odun lazım devam et

Yükleniyor...