Bakire değilim diye beni istemez.sss

Daha önceki uzun bir ilişkim vardı ve onunla beraber olmustuk ama ayrıldık şimdi sevgilim var ve ben ona bakire olmadıgımı söyleyemiyorum ayrılır diye cok korkuyorum keşke yapmasaydım diyorum ama şimdi keşkeler fayda etmiyor benden ayrılmasından cok korkuyorum napmalıyım söylemeli miyim sizce :(((

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Nasıl bir ifade kullanmam gerektiğini bilmiyorum ama en basit tabiriyle seni sadece "zar" veya "vajina" olarak görüyor olamaz sevgili dediğin kişi...

Eğer öyle bir karaktere sahipse zaten sana vereceği hiçbirşeyi yoktur...

Dolayısıyla senin bakire olup olmamanla değil, onu sevip sevmemenle ilgilenmeli erkek dediğin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• söylemelisin tabiki yol yakınken öğrenmesi en iyisi

0|0
    0|0
  • Birbirinizi iyi tanıdıysanız ve ona güveniyorsan itiraf et. Aksi takdirde onu kandırdıgını düşünecek... İtiraf etmelisin, olacağına varır, bu şekilde sürmez...

0|1
    0|0
  • Yalanla başka bir yalanı örtemezsin...Anlat bence,samimi ol başta kaybedersin ama sonuçta kaybetmezsin...Ya da diktir...

0|0
    0|0
  • bayan arkadaşların sana dürüst olmaman konusunda beyanda bulunmuşlar bence. ama şunu söyleyim bu çıktığın kişi seninle evlenme hayalleri kuruyormu? niyeti yoksa takılmakmı sadece önce bunu öğren ya da niyetini anla. bunun sonucunda gerçeği söylemelisin tepkisi seni gerçekten sevip sevmediğini ortaya çıkarır eğer sevindiğini hissedersen anlaki sen onun için sadece macerasın.

0|0
    0|0
  • Ruhun bakire olsun...

0|0
    0|0
  • ya saçmalama aşk bacak arasının patlak veya sağlam olmasına mı bakar ? tamam eğer evlenirsen ufak tefek cıtırdılar olur böyle şöyle diye o etki yapma kafana takma aşkına odaklan söyle bence eğer kabul ederse eder etmezse aşkına şıç*p tüy dikeyim onun

1|0
    0|0
  • Durumu saklamak bence gerçeği söylemekten çok daha beter.

Ben her ilişikimde sorarım bunu açıkça

Her iki tarafta anlatır .

Bilinmeyen kalmaz.

İşine gelen devam eder.

0|0
    0|0
  • tek bir sey soyleyeyım sana asla söyleme biz erkekler her ne kadar kendımız bekaretımızı koruyamasakta ASLA BEKARETI OLMAYAN KIZLA YOLA CIKMAYIZ.söylesende sana farklı gözle bakabilir bunuda düşüN...

0|0
    0|0
  • söyle kabul eder bence

0|0
    0|0
  • Sevgilini içir içir o kadar sarhoş etki senle birlikte olurken a mından kan geldiğini anlamasın.Sonra sabah ta çırılçıplak vaziyette uyandır onu.Dün gece makine gibiydin de o anlar.Ben bunu yapamam diyemessin çünkü zaten bir kere orp olmuşsun.

0|0
    1|0
  • bir gece yarısı mesaj at ve sonra hattını kır at olay budur

0|0
    0|0
  • söleme bosver muhtemelen oda yapmaya calısıcaktır doktora gittim zarım esnek dersin :))

0|0
    0|0
  • Bence söylemelesin kızabilir ama bunu birlikte olmaya çalıştığın sırada öğrenirse daha çok kızar

0|0
    0|0
  • azar bide o girer

0|0
    0|0
  • ona ne kdr pişman olduğunu söyle belki anlayış gösterir

0|0
    0|0
  • Söyle baklım bir nolacak belki hoş karşılar

0|0
    0|0
  • söylersen bide o üstünden geçer söyleme bence gerçekler acıdır

0|0
    0|0
  • Tıpta onun bir çözümü var fakat sevgiline yalan söylemek zorunda kalacaksın.

0|0
    0|0
  • sormadan söyleme bence. gereksiz olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide söylemelisin.ilerde daha büyük sorun çıkabilir.seni kabul edecekse böyle kabul etsin.

0|1
    0|0
  • yanı korktuguna gore sevgıln bu durumda hoslanmayacak gıbı onunla ilerde bırlıkte olmayacaksan soleme bence ılıskınız evlıllıge dogru gıderse en kotu dıktırırsın ya da o asamaya gelıcek kadar guvenırsenız bırbırınıze sorun olmaz bu olay

0|0
    0|1
  • ya sevgiliyi sallada ailenin yüzüne nasıl bakıyosun

0|1
    0|0
  • Nerde nasıl yapiliyo bilmiyorum ama diktirebilirsin sonrada evlenene kadar rahat durursan kafanda rahat olur haliyle :)

0|0
    0|1
  • söleme sakın ...

0|0
    0|1
Yükleniyor...