Kocam bana küstü. Ne yapsam?

oral yaparken yutmamı istedi bende o anda onu öpmek istedim, midesi bulandı ve küstü bana:( anlasın istedim nasıl bir şeymiş ne yapıcağım ben ya?

Erkeksi bir şey değil bu, bir erkek bunu ağzına alır mı, gay miyim, yumuşak mıyım ben diyor.

ne diyeceğimi şaşırdım. fikirlerinize ihtiyacım var.

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Her ne kadar içinden çıkılmaz gibi görülse de eşinin sana yaptığı dayatmayı sen de ona yapmışsın... Eşinin meniyi yutmanı istemesi onun açısından ne kadar normal ise, senin de onunla o halde öpüşmek istemen o kadar normal...

Eşini, kendi menisinden rahatsız olacağını düşünmediğini söyleyerek yumuşatabilirsin... Tabi bir daha ağzına boşalmasına dahi izin vermeyeceğini söyleyerek...

0|1
    0|0
    • o an şaşırdı güldü hatta ama sonra küstü nedense.

• Uzatmadan tatlıya bağlayın biran önce...

• ağzını yıkayıp duruyor:) komiğime de gidiyor ya :))

Erkekler Ne Diyor 20

• insan karısının yüzüne veya ağzına boşalırmı hiç ne bicim istek bunlar :D

1|0
    0|0
  • Ne sen onun spermlerini yut, ne de o senin suyunu içsin.

3|0
    0|0
  • bence kabalık etmiş. hem kadına içireceksin. hem de kadından tiksineceksin. ne güzel!

4|0
    0|1
    • benden değil kendi şeyinden tiksindi.

• oda o an güldü şaşırdı, hiç bir şey demedi. Sonra küstü nedense.

• yutmanı istiyordu ve sen yutmadın mı?

• Bence de tamamıyla haklısın.. Biraz soğuk davranınca anlaması lazım ama belli olmaz tabi.. Anlayışlı adam bulmak zor..

1|0
    0|0
  • iyi bile küsmüş ben olsam boşarım :(

0|0
    0|0
    • neden ama?

• ne lezi ya. midemi bulandırdın.

• bak görüdnmü eşinin midesi bulanınca laf söliyince şaşırdım diyorsun aynı şeyler onun kafasında da geçti

fazla kurcalama derim özür dile kendimi kaybetmişim de tatlıya bağlanır bir kaç zamana :)

• bence güzelce anlat konuyu anlayacaktır, senin yaptıklarının bir coğunu başka kadınlarının yapmadığını anlat anlar , en kötü *verme ona gelsin o yaltaklansın sana

0|0
    0|0
  • ben fikirlerimi soylemesem olur mu?

0|0
    0|0
  • Sen ilk bir kendi sıvını yalamayı dene.

0|0
    0|0
  • şimdi arkadaşım oral yapmak başka yutmak başka herkes yutamaz sen haklısın bun eşin anlaması Lazım evet bazı bayanlar seviyor hoşuna gidiyor ve isteyerek ağzına boşalıyor onun için herkes bir değil sen haklısın konunda eşininde bunun anlayacak

0|0
    0|0
  • Googleye deepthroat yaz ve onu izle, alış sonra kocana uygula çok hosuna gidicektir.

0|0
    0|0
  • eşin biraz saçmalamış bence sana yutturmak istiyor kendisinin midesi bulanıyor neden acaba

0|0
    0|0
  • ne bicim kocan var ne varki bunda canım

0|0
    0|0
  • Adalet duygusu yüksek bir kadınsın, yaptığın adaletli ama pek çok erkek bu kadarını kaldıramaz.

0|0
    0|0
    • ne var sence bunda bu kadar kızacak. Ne düşünür ki erkek?

• Empati yapman için sana yapmak istemediğin bir şeyi yaptırdılarsa onu gözönüne getirebilirsin.

• Benim yutmamı istemişti, nasıl bir şey olduğunu görsün istedim .

• kız bana oral yaparken öpüşürüm o ayrı bişi. ama menimi yutmam lan o ne.

0|0
    0|0
  • yau kocan agzına bosalıyor da ayıp degılde opunce mı sen laf edıyor senı duusnmıyorda cok bencılmıs ya yapmasın sana ya da yada saygı duysun opsun

0|0
    0|0
  • malesef bir Öküzle evlisin...

1|0
    0|0
  • Sende yapmak istemiyorsan zorla değil bu işler kocan kafa yapısını değiştirsin. Cinsellikte utanacaksa yapmasın o zaman bazı şeyleri sende istemiyorsan.

1|0
    0|0
  • kendime layık görmediğim hiçbirşeyi karıma yapmam onun vajinasını yalıyorsam spermlerimi ağzına almasını isterim ya da yutmasını istiyorsam ağzındayken onunla öpüşmemi istemesi gayet normal

1|0
    0|0
  • Adam haklı.

0|0
    5|0
    • neden?

• Bende iğrenirdim sonuçta kendi aletini öpmüş gibi olursun.

• kocan tetrbiyesizlik yapıyor peki o senin suyunu içiyormu ?

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk olarak yutmayı istiyormuydum zorla yaptırdıysa onunda zor bir şey olduğunu görmesigerek

0|0
    0|0
  • Dağdan inme bir ayıymış kocan. Kocanın yaptığı çok bencilce

1|0
    0|0
  • bunun için mi küstünüz ? ne kocan koca ne de sen kadınsın kusura bakma

0|0
    0|0
    • sen çok kadınsın o halde içinden negatiflik akıyor sadece .

• yargılamak hele ki ne koca nede kadın demek pardon pozitif yaklaşım mı? için ne kadar negatifmiş.

• koca ve kadın. karı koca olma hali farkındaysan ? yaptığınız karşılıklı zulüm. devam edin

• Öpmüyorsa bir daha yapma istese de.akıllıya bak ya hem sana yutturacak hem de kendisi tiksinecek.

1|0
    1|0
    • böyle tepki vereceğini bilemedim ki.

• Attığına eeminm uyduryn o kadar belliki

2|0
    1|0
    • sen emin ol o halde , inanmadığın soruya cevap verme zahmetine girme.

• cevap wermedm ki zaten

• yazdığın tek harf bile cevaptır .

• sen kendi suyunu yalarmısın adama neden böyle şey yaptın ben eşinin yerinde olsam dahada çok küserdim

3|1
    4|0
    • kötü bir amacım yoktu.

• sapıklıgın bayrakçısı pembe erkek

• beni erkegim hahah güldürme beni ben yapmayacagım şeyi eşime yaptırmam ben kendi şeyimden tiskinirim fakat kocamınkini severim sen geliba kendi spermlerini azına alabiliyorsun ilginç.

• adam tam öküz aleyselam

sktr et onu

4|1
    2|0
    • erkek adam alır mıymış kendi şeysini.

• ya tamamda seni yutmaya ne zorluyor

hayvansal fantaziye bak. insan eşine saygı duyar

maden yutmak istemiyosun seni anlamalı

yuh diyorum sadece

• zorladığını yazmadım.

Yükleniyor...