30 yaşını aşıp hala cinsellik yaşamamış birileri var mıdır acaba?

yani insan nasıl dayanır o yaşa kadar. ben inanmıyorum bir insanın 30 unu geçip de bakir/bakire kaldığına

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

• Sanmıyorum.

3|1
    2|2
    • Neyi sanmıyorsunuz hanfendi?Ben 38 yaşımdayım ve bir kızın elini tutmuş değilim henüz!

• kendi 18 yaşında temiz değil anlaşıldı :d herkeside kendi gibi sanıyor :D

Erkekler Ne Diyor 20

• ölene kadar yaşamayanlar var ha bana sorcak olursan ben dayanamam herşeye tamam ama sexe hayır diyemem :D

0|0
    1|0
  • Evliler de çok iyi cinsellik yaşıyordeğil aslında. Herkes farklı bir seviyede yaşıyor cinselliği. Mastürbasyon da cinsel yaşantıdır ayrıca. Kesin çizgilerle ayırmasak lazım. Evlilik olmamıştır, kimine fırsat olmamıştır, kaygıları vardır yatmamıştır olabilir yani. Bakir/bakire yaşlanıp ölen insanlar bile var

1|0
    0|0
  • Evet var, insanlar şaşırıyor olsalarda hem de çokça var, erkeklerden belki azdır da kızlardan daha çok vardır. Ben de 38 yaşımdayım ve birr kızın elini dahi tutmuş değilim ister inanın ister inanmayın.

2|1
    1|0
    • özel bir nedeni var mı yoksa sadece kısmet mi olmadı?

• Kısmet diyelim ben sevdiğim kadınla yaşamak istiyorum her şeyi, benim sevdiğim ya da istediğim kişiler de beni istemedi ve bu nedenle de bu olay gerçekleşmedi.Allah'ın izniyle de evleninceye kadar da gerçekleşmeyecek.

• wow. iyi dayanmışsın walla

• Olabilir,o gizemli bir durum

0|0
    0|0
  • Sana bunun karı ne? Bu yaşta amacın bakir biri mi bulmak.

0|0
    1|0
    • sana ne

• ya sana ne kardeşim. istediğimi merak ederim. sana mı sorcaz neyi merak edelim diye hallam yaaa.. işgüzar mısın nesin. git sex yap az ona buna bulaşacağına.

• Ben senin gibi abazan değilim ki :)))

• Olur olur yani. Beş parmağın beşi bile farklıyken insanların yaşamları ve seçimleri de çok farklı olabiliyor. :)

0|0
    1|0
  • olan var olmayan var :) olmamı hiç yaaa vardır elbet. Paşam böyle sorular sormayı burada yahu gençler üzülüyor sonra :)

0|0
    1|0
  • benim abim öyle mesala hiç kız arkadaşı yok hiç evlenmedi hiç kimseylede ilişkiye girmedi abimin arkadaşları demişler gel mektebe gidelim diye abimde hastalık vardır ben yapmam evlenmeden dedi düşünün yani :)

2|1
    2|0
  • İnanamazsın ama çok var en azından benim tanıdığım...

0|0
    1|0
  • 33 yasında bir bakıre ile deneyimi yasadım

0|0
    3|0
  • eger varsa.. saygıyla selamlıyorum onları : )

0|0
    0|0
    • bence ağır gerizekalısın.

• Sanmıyorum gibi bir kelimeden yaptığın saçma sapan çıkarıma istinaden bu kanaate vardım.

• hee şu mesele.. bilmem genelde zamane kızları böyle ya.. tutmadıkları kalmıyor.. tutmayanların var olmadıgını düşünüyor.. yanıldım yani öylemi diyorsun ?

• neolmus olamyınca erkeklıkmı oldu yapsan neolur yapmasan neolur pırseymı degıscek

0|0
    0|0
  • duruma göre bazı kızlar kalabiliyor düşünce farkı

0|0
    0|0
  • vardır tabi

0|0
    1|0
  • evet çok var.

0|0
    1|1
  • Bende 33 yasindayim tertemizim

1|3
    0|0
  • bende varım kader işte yapılmaya biliniyor

0|0
    0|0
  • Yalan yok 27 bakir..Bu kadar dayandık 3 sene daha dayanırız sorun değil.:p

1|0
    1|0
  • ben 25 yaşındayım tık yok sen :( _?

dayanır neden dayanmasın ama Allah korkusundan yapmaz yani :/

1|0
    1|0
  • ben bakirim mesela.32 yaşındayım üstelik

2|0
    1|0
    • hadi canım :O

• evlenirken bakire bir kızı istiyorum buna hak sahibi olmak içinde önce kendimize dikkat etmemiz gerekiyor tabiki.

• anladım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben kaldım,hala da kalıyorum.Tatmadığın bir yemeğin lezzetini aramazsın değil mi? Ayrıca, o her haltı yapıp,sonra da kendisine zorla yaptırmışlar gibi ağlayıp zırlayan kızlardan olmaktansa,bunlardan ders alıp bakire kalmak iyidir.

2|9
    2|0
    • Avuntular avuntular avuntular...

• ya ağlayıp zırlayanlar ayrı bir kategori. ama yaşayıp keşke daha önce yapsaydım diyenleri de çok duydum ben. peki bişi sorcam bu bahsettiğiniz neden dışında başka bir nedeniniz var mı yoksa sadece bekaret kaygısı mı?

• Allah korkusu...Başka kaygım var dedim mi? ;) Birgün evlenirsem zaten yaşarım bunu.Eksileyenin derdi ne anlamadım ya,neyse...RedLine07,sen beni ekleyip saçma bir mesaj yazmıştın,burada ne diye yazdın anlamadım? Avuntu olarak görüyorsan,kız kardeşine söyle bol bol yapsın. :D Senin gibi erkek akraba öyle arzulu kızların başına...Ben de henüz o istek yok,olursa da evlenirim.Temiz birini bekliyorum.Tercih benim,kime ne?

Yükleniyor...