Erkek sevmediği biriyle, sadece bakire diye evlenir mi?

sevmediği biriyle kız bakire diye evlenirmi bir erkek

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• bizim erkek milleti ikiye ayırır kızları evlenilecek eğlenilecek diye her boku yemek isterler yerlerde iş evliliğe gelince anasının bulduğu bir kızla sırf bakire diye evlenir ama el değmemiş zannettiklerinin çoğuda başkasının eğlendiği olurya işte allahın tokadı da o oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• zaten eninde sonunda onlara kalmıyormuyuz :)

0|0
    0|0
  • Şahsen evlenmem. Bakire olması zaten uğraş sebebidir. Ya da aşık olmalıyım ve yine bildiğim gibi tadına bakıp almalıyım, bu da bencillik olur. Seçim şansı onundur. En başından her konuda konuşulup anlaşıldıktan sonra birşeyler yaşanırsa daha sağlıklı olur. Bu kadar gereksiz bir konu olan bekaretin sürekli bir kavram olarak çiftlerin önüne sürülmeside mide bulandırıcıdır.

1|0
    3|1
  • Sevdiğim bakire olmayan düzgün dürüst biriyle evlenmeyi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Erkek sevmediği bir kızla evlenebilir fakat bunun nedeni bakire olması değildir. Kendi evini kurmak ve çocuk içindir.

0|0
    0|0
  • dumur oldum

0|0
    0|0
  • evlene bilir sevmez ama huyu suyu güzeldir evinin hanımı olur zamanla sever fikri ayrıca bakire daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • evlenmezz illa hoşlanması ve yanına yakışması lazım

0|0
    0|0
  • Neden bu iki maddeyi birbiriyle eşleştirdin ki?

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam bakire diye onunla evlenmem seviyorsam ama bakire değilsede evlenmem böyle bişey işte

0|0
    0|0
  • o şekilde programlanmış erkekler vardır.

0|0
    0|0
  • Ben sevmedğim bir kızla ne olursa olsun evlenmem, çünkü evlenmeye mecburiyet gözüyle bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • Örümcek beyinliyse evet :-/

1|0
    1|0
  • sevmediğim bir kızla neden evleniyim ya ztn evlılıge karşı biri olarak hemde :/sevdiğim kızla evlenirdim.

0|0
    0|0
  • evet evlenir...

0|0
    1|0
  • sevmediğini nerdençıkarıyorsun ki.. bakire olman seni çok değerli kılar.. buda sevme sebebidir.

0|0
    0|0
  • sevdiği bir kızla bakire diye evlenmez içi atmaz çünkü sevmiyorsa

0|0
    0|0
  • hayır evlenmezzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • Sevmek Öenmli

0|0
    0|0
  • evlenmez erkek sevdikten sonra kız bakire olmasa bile evlenir

0|0
    0|0
  • hayır evlenmez bakierlik sorun olmaz bence sevdginde

0|0
    0|0
  • çok saçma soru insan sevmediği kızla bakire diye evlenmez ama sevdiği kızın bakire olup olmamasını da yargılamaz :)

0|0
    0|0
  • Hayır evlenmem hoşlanıcağım bir bakire bulurum.

0|0
    0|0
  • aklımın ucundan geçirmem...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence öyle taze diyee :D

0|1
    0|1
  • bu soruyu sordurtan zihnin ben...

0|0
    0|0
  • bekaret tek başına yetmez sevmek de gerek

0|1
    0|0
  • gerızekalı ve mal olanlar kendı cevresınden olmayan ailesının tanıstırdıgı bı bakıreyle evlenır tabı gecmısınıde bılmez belkı begenmedıgı elestırdıgı kız arkadasından daha çok tecrubelıdır ama bunu düşünemez oh olur beter olsunlar.çevremde bızzat örnegı var bakıre ıyı namuslu dıye secılmıs bı hatun kıme sakso çektiğinin listesını çıkaramazsın tabı herseyı herkes bılemez ilaHi adalet

1|1
    0|1
Yükleniyor...