Bu konuda bayanlar kendilerini anlatabilir mi?

KS de öğrendim ki kızlarda gayet biz erkekler kadar lezbiyen p*rnosu videoları izliyorlar.yalnız anlamadığım birşey var mesela ben bir erkek olarak gay p*rnosu izleyemem izlemem hoşuma gitmez.kadın vücuduna ilgi duyduğumuz için.şimdi normal şartlarda bir kızda erkek vücuduna ilgi duyuyor ama lezbiyen videosu izleyebiliyor.yani şimdi onu izleyip tahrik oluyorsa başka bir kızla o tahrik olduğu anda kazara birlikte olabilir mi hayır heteroseksüelse nasıl oluyor bu kafamda deli sorular teşekkürler :D

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kadın vucudu estetiktir güzeldir. bende sırf bu güzelliği görmek için izlerim. lez değilim ne ruhumda ne bedenimde öyle bir his yok.

normal kadın erkek p*rnoları çok kaba ve sert lez p*rnolarında kadın bedenine verilen değer daha fazla. hareketler daha nazik. ve tüm ilgi vajinada.

doya doya oral istedğinde canım özellikle lez p*rnosu izliyorum.

hoşuma giden yanı da bu işte

1|1
    0|0
    • peki cevap vermeye de bilirsin ama o anda bir kız arkadaşın sana oral yapmak istese?

• ben yine tam anlayamadım ama sağol :)

• anlamayacak bir şey yok. orda ilgli duyduğum şey aslında kıza yapılan oral. çünkü kzılar daha güzel yapıyor:) ama bana yapılsın istmem

Kızlar Ne Diyor 2

• şahsen ben de lezbiyen p*rnosu izlemem. ama gay p*rnoları mahveder beni

0|0
    0|0
    • işte bayan olduğundan iki erkek vücudu falan normal :D

• Var ya sırf seks yapmak için evlenicem :D

1|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...