Adetlerim düzensiz. Doğum kontrol hapı ne zaman etkisini gösterir?

Kızlar gecen yıl yaklsık 5 6 ay adet olmadım doktora gittim 6 ay kadar dogum kontrol hapı kullandım düzene girdi sonra tekrar aniden bir düzensizlik oldu son 2 aydır hasta olmuyorum tekrar gittim dogum kontrol hapı aldım bugün sizce ne yapmalıyım işe yararmı doktora falan gitmekden sıkıldım çünkü adet olurmuyum ne zaman etkisini gösterir bilen varsa lütfen cevaplasınnn :(

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• doktor ne teşhis koydu ?

0|0
    0|0
    • Polikistikover vardı ama işte tekrar aynı durum var bitkisel bii öneriniz var mısıkıldım aslında hap kullanmakdan

• hap iştah açar sadece kilo yapmaz

hap kullandığın sürece daha dikkatli davranman lazım yemene içmene ve bol bol spor yapman lazım

• Haklısın tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 2

• pko mu var? uzmanıdeğilim, eski sevgilimde vardı ilaç kullanmaktan başka çaren yok. bitkisel denen şeyleri sakın deneme önemli zararlr verebiliyor. bu sefer başka hastalıklarla uğraşma durumunda kalıyosun. ilaçlarını düzenli kullan onlar sana salgılayamadığın hormonları sağlıcak. yanlış hatırlamıyosam progesteron yüzündenmiydi neydi...

geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Hapların etkisini göstermesi 2-3 ay sürer. O zamana kadar sabır. Ve bir de, hapa adetinin ilk günü başlayacaksın.

0|0
    0|0
    • Sorun şu ki adet olmuyorum vede normal günde kullansam ne gibi zararı olur ki etkisini falan göstermez mi

• İnternette baya yorumları okudum cok işe yarıyormuş ilaç kullanmakda istemiyorum cünkü doktor tekrar ilac verecek

• Kaç kişinin üzerinde işe yaramış? Bu kişilerin özellikleri benzer miymiş? Sorunlarının kaynağı aynı mıymış? Yaşadıkları koşullar benzer miymiş? Çok rica ediyorum.. Çevrenden, internetten "bende işe yaradı" diye duyduğun şeylere itibar etme. Sende işe yaramayabilir, hatta yaramaz ve daha kötüleştirebilir herşeyi.

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitsen ne olur aynılarını söylüyorlar hap verip yolluyorlar kullanmaya devam et yapacak bir şey yok .

0|0
    0|0
  • ne güzel işte adet olmuosn nie skıntı ediosnki anlamıorm .. adet olmsan nlcak yani kansermi olucksn sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...