Bayanların ilk gece için; "ya kızlık zarım esnekse" diye korkuları olur mu?

kızların ilk gece için kızlık zarım ya esnek çıkarsa ve kanama olmazsa gibi bir korkuları olurmu. kız arkadaşımın boyle bir korkusu olduğunu söyledi de

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• aşagıdaki gizli beye katılıyorum. bir de bu moda çıktı esnek de esnek kaç kızdan kıçının esnek zarı bir bilginiz var mı?

her haltı yeyip esnek diyenler çoğaldı dikkat et

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kadar saçma bir şey görmedim erkeğinki herkese girip çıkarken iyi sorun kıza gelince mi kötü bence bu konuda fark olmamalı ha ben ilişkiyimi destekliyorum hayır ama milli olanada bozuk olan yakışır

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın bakire olmaya bilir belki.şimdiden esnek falan diye alıştırıyodur ajsldşg

0|0
    0|0
  • Umrumda değil, öyle bir çekincem de yok... Eşiniz size güvenmeli ki eş olabilme payesini edinebilmiş olsun...

0|0
    0|0
  • korkmam cunku karsımdakı onu bılecek kapasıteye sahıp ve bana guvenecek kişi olur kesınlıkle

0|0
    0|0
  • kendini zardan ibaret gören çoğu kızda olur bu korku

0|0
    0|0
    • Haklısın ne zarmış beeee millet zarla kafayı yemiş hiç karaktere insanlığa bakan yok...

• Kan meraklısı bir milletiz, zar esnekse kan gelmez. İftiraya uğrarım korkusu yaşıyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zara,kana kafayı takmış diyorsunuz da şimdi mantıklı düşünmek lazım tamam kızlığı tecavuze uğrar kendi istemi dışı birşey olur bozulur bunu anlarım da onun dışında kendi isteğiyle bozmuşsa kimbilir kimlerle yatmıştır ben enayimiyim onunla evleneyim.

birgün küçüktüm biryerde çalışıyordum patronun babası geldi çay içerek camdan bakıyordu bir ara beni heycanla çağırdı yiğen gel,gell bende gittim efendim dedim şu aşağıdan geçen takım elbiseli keli görüyormusun dedi evet dedim ha ben onun karısıyla çok mikiştim çok afet bir hatundu dedi yani demek istediğim yarın öbürgün bu duruma düşmemek için kızlık önemli bence ama kıza güvenirsin geçmişte olmuştur bir hatası kabullenmek sana kalmış.

0|0
    2|0
    • o enayimi senle evlensin ?

• benim kızlığımda ruhumda yerinde sen merak etme ama bence mantığın yanlış sen bakir değilsen bakirede senin hakkın değil herşey açık ve net erkek nasl bakire olmayan istemiyosa kızda bakir olmayan istemez

• canım benim kimse erkeğe afedersin orspu demiyor ama kadın bir kişiyle de ilişkisi olsun citti evleneceği kişi dahi olsa duyulsun en büyük orspu oluyor burası Türkiye Cumhuriyeti ben burda evlilikten önce ilişkiye giren kızarı rencide etmek ezmek falan değil niyedim sadece düşüncelerimizi paylaşıyoruz yarın öbür gün düşebileceği durumları söyluyoruz bilmem anlatabildimmi

• bu zamanda kız kızlığını başka bir yerde kaybediyor. Evlenince de zarım esnekmiş diyor. Böyle yapan çook var. Böyle bir sorunla karşılaşırsan hemen doktora götür.Milletin kullandığı malın son sahibi senmi olacaksın

2|2
    3|0
Yükleniyor...