Yok mu adam gibi bir korunma yöntemi?

ilk gece ve sonrası neyle korunabilirim ?

hap diyorlar geneli hormon bozuyor ve kilo aldırıyormuş düzenli kullanmak gerekiyormuş geç

iğne diyolar yine hormon bozuyor kilo aldırıyor diyolar geç

prezervatif kimse önermiyor hiç bişey anlamıyorsun diyolar

e ne yapalım evlenmiyelim mi biz ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yumurtalıklarını aldır hamile kalma

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ertesi gün hapı var onu dene...En az etkisi olan oymuş...Ya da partnerin korunacak..O daha sağlıklı bence...

1|1
    0|1
  • yumurtlama dönemini öğren onun dışında korunma

1|2
    0|0
  • prezervatifi ilk gece kullanmayın, tabi bakire isen ilk gece için en iyi yöntem hap

1|0
    0|0
    • Bakireyim hap kullanmak istemiyorum iki kilo alınca psikolojim bozuluyor

• zaten zayıfım boyuma göre fiziğimi bozmak istemiyorum erkeklerin kullanbileceği bir yöntem yok mu ya

• prezervatif, ve geri çekilme ama buna kesinlikle güvenme yeni sevişiceğiniz için o senin içindeyken heyecandan anlamaz boşalabilir vajinana

• en temizi dışarı çekme herhangi bir arıza durumunda ertesi gün hapı

1|1
    0|0
  • prezervatif iyide et ete değmeli zevk yok

1|0
    0|0
  • içine boşalırken prezervatif kullan ayrıca dışına boşal oldu bitti

1|0
    1|1
  • 28 günlük adet döngüsünde en fazla 5 gün hamile kalabilirsin 12. - 16. günler arası.. onun dışında korunmana gerek yok.

1|1
    0|0
    • şunu detaylı bir anlatabilirmisiniz acaba

• o nasıl bir mantık la..

• elinin altındaki interneti kullan da araştırma yap biraz

• Evlilikte ilk gece bence korunmaya gerek yok ,yani en azından çocuk olana kadar ondan sonrada spiral taktırırsın rahat rahat sex yaparsınız..

1|0
    0|0
    • benim için çok erken çocuk zamanı değil

• O zaman belirli bir süre hap kullanırsın, bir kaç kullanımda kilo yapacağını düşünmüyorum daha sonraki süreçtede spriral taktırırsın sorun olmaz..

• hap kullanacaksın ilk başlarda mecbur. sonrasında prezervatif candır. kim demişse bir şey hissedemiyorsun diye o da bamyadır ondan öyle diyordur

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İğne yaptırabilirsin ama o da hap gibi hormonların düzeyini değiştiriyor.Takvim yöntemi kullanabilirsin ama bu kesin bir doğum kontrol yöntemi değil daha çok diğerlerine ek olarak yapılacak bir şey.Geri çekilme de aynı şekilde.İlk gece hap ya da iğne kullanabilirsin,sonra prezervatif en çok kullanılan yöntem.Doğumdan sonra tüplerini bağlatabilirsin ya da eşin vazoksemi yaptırabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...