Eski sevgilimin bana verdiği cevap lütfen okuyun uzun..

Eski sevgilimle 1-2 ay önce çok büyük bir kavga edip ayrıldık. 2 hafta falan konuşmadık. 1-2 ayda ilişkiyi zar zor toparladık arada gel gitler oldu sogumalar falan oldu bırbırımızı takmadık falan. 1 hafta once aramız cok ıyıydı yaptıgı hatalardan cok pısmanlık duydugunu soyledı ozur dıledı defalarca bırdaha yapmayacagını soyledı.Bu arada aklımı sürekli kurcalayan şeyi işiydi. Çünkü çalıştığı zamanlar ayrıldığımızda benı hıc takmazdı günler geçerdi hep ben mesaj atardım çalışıyor oyalanacak birşeyi var diye ben aklına gelmıyorum diye düşünüyordum mesaj atacagı zamanlarda özür dileyeceği zamanlarda hep iş çıkışı saatlerınde atardı . İlk zamanlar takmadım ama bu benden özür dileyip yalvarması yanı gecen gun işten kovulmuştu. Bana yalvardı falan barıştık sonra birşeyden dolayı tekrar konusmadık ben küsmüştüm darılmıştım biraz. Telefonda konuşuyorduk bana kolum yoruldu kapatıyorum dedi gerçekten seven insan kolu kopsada konuşmazmı ? Zaten aylardır telefonda konuşmuyorduk farklı şehirlerdeyiz diye görüşemiyoruzda. Herneyse işte işten kovulduğu zaman affetim sonra ayrıldık tekrar falan derken 2 gün konuşmadık. Merak ettim bende günlerce yalvaran pişman olan insan ve bana birdaha kavga ettiğimizde umursamamazlık yapmayacagına soz veren ınsan ertesi gun kavga edıyoruz ve 2 gun mesaj atmıyor arayıp sormuyor. Bende merak ettım baya bir mesaj atayım bı bakayım napıyor diye attım falan geç cevap verıyordu bende neden verdiğini sordum çalışıyorum dedi.. İşe tekrar girmiş meğerse o yüzden takmıyormuş nasıl şok oldum anlatamam. Ona dedim ki zaten en benimle vakit geçirmek için çıkıyorsun işten kovulduğunda günlerce mesaj attın işe girincede beni takmıyosun dedım bana yalan soylemeyecegıne daır cok buyuk yemınler etmıstı o yuzden evet veya hayır dıyemedı dırek konuyu cevırdı cunku evet deseydı omur boyu konusmayacaktım bunu cok ıyı bılıyordu hayır deseydı de yalan soylemıs olucaktı. ilk konuyu degıstırdı bende soru sordum cevap ver diyince bu sefer tekrar konuyu degıstırdı en sonunda dedımkı barışmak için mesaj atmamıştım sadece merak ettiğim için atmıştım ama şimdi pişman oldum attığıma dedim bana dediği tek laf birdaha mesaj atma o zaman dedi inanamadım şok oldum çünkü 1 yıldır çıkıyoruz sözlenicektik hatta :( Amacı ne bunun neden böyle tepki verdi? sanırım işteyken oyalanacagı birşey var diye benı takmıyor ama ben sureklı evdeyım onu özlüyorum mesaj atasım gelıyor 2 gun bıle zor dayandım hatta. Ama bilmiyorum bana demişti ki ayrılığı pek ciddiye almamıştım nasıl olsa barışıyoruz diye. Bu sefer haftalarca mesaj atmasam ona ve o gerçekten bittiğini anlarsa mesaj atarmı ? Atsada asla affetmem zaten ama çok az bile olsa pişman olsun ıstıyorum. Şimdi sormak istediğim şey onun o yaptıklarının amacı ne gercekten vakıt gecırmek ıcınmı konusuyor yoksa işteyken oyalandığı için acısı mı hafifliyor aklına gelmıyorumda?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• İki yönlü konuşcam sana

Birinci yön: Çalışan insanı iş çok meşgul eder. İş stresi, yorgunluk, hergün milletin ağız kokusunu çekmek, yarınki işlerle ilgili planlar yapmak, mesailer, tatiller vs vs derken kişinin hayatı bütünüyle iş oluyor. Eve geldiği vakit tek beklentisi yorgunlugunu atmak oluyor. Bununla beraber canından çok sevdiği insanda olsa bazen istemsiz olarak duygularını yansıtamıyor. Çünkü iş stresi içinde birikmiştir ve istemsiz de olsa kendini soğuk yansıtabiliyor. Şayet böyleyse sen hatalı tutum gösteriyorsun...

İkinci yön: Yine yukarıda dediklerim geçerli fakat yorgun oldugu halde boş an' ı denk geliyorsa hem de sana zaman ayıracak kadar, bunu senle değerlendirmiyorsa oyunla başkasıyla meşgulse sen sadece vakit geçirmekten ibaretsin... Bununla beraber bir anlayış vardır bilirsin ciddi oldugumda az konuşurum nası olsa biliyoz birbirimizi çok sıkmamak gerek belki bu düşüncedede olabilir

Ayrımı iyi yapmak için hayatını iyice öğrenmelisin..

1|0
    1|0
    • cut unu unutmuşsun

• Hakkınızda hayırlısı olsun :)

• inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• sen düşünecek fırsatı olmuyor işteyken vakit geçiyor sen aklına bile gelmyosun yazık valla sana :) mesaj atma ama hattını değiştir kıs salla onu hayır gelmez evlensen bile işte aklına gelmezsin eve geldiğinde ihtiyaç giderir yoruldum der yatar mutlu olmazsın :D

0|0
    0|0
  • ama bunu biz bilemeyiz eğer gerçekte seviyorsa bir şeyler yapardi.

sanki cok s*kimde der gibi davranması hos değil

0|0
    0|0
  • gecmis olsun.

mesaj filan atma hak etmemis bence onu bile.

0|0
    0|0
  • bunu okuyan ağır işsizdir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence sevgı yok oyalanıyo sen takıyonkı bu kadar sankı bulunmaz hınt kuması arama sorma mesaj atma unutmakı kaçan kovalanır gıtme bakalım ustune bıraz unut gerı dönerse senındır dönmezse zaten senın olmamıştır ayrıca o senı uzduğu ıcın sana layık değil bence seven hıc uzermı cıddı olsa ınsan sevdığıne kıyabılırmı değermı su uç günlük dünyada mutsuz olmaya arkadaşım rabbım daha güzel kısmeytler çıkarsın karsına ınsallah

1|0
    0|0
    • tesekkur ederım canım benım senınde :)

• sankı gercekten sana karsı bı ılgısızlıgı var gıbı bu ne umursamazlık hayret bırsey bırak affetme yazma mesaj hatta hattını degıstır sana canı ıstedıgınde ulasmasın.

0|0
    0|0
  • çıkmam lazım diye bu yorumu yapıyorum konuyu merak ettim çünkü soruyu aramamak için yazdım bunları okur okumaz mantıklı bir şey düşünürsem yorum yapacağım

0|0
    0|0
  • işten çıkması sonra tekrar girmesi stres oluşturmuş. bence üsteleme eğer senden soğuduysa zaten ilgilenmez seninle

0|0
    0|0
  • valla okumaya üşenmesem ciddi bir cevap verebilirdim ama ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...