Ailem ondan ayrılmamı istiyor. Ne yapmam lazım?

İyi akşamlar arkadaşlar

İlk gördüğümden beri etkilendiğim kızla 1 ay sonra ilişkimiz başladı.O da bana karşı boş değilmiş,ilişki birden cinselliğe kayıp çok hızlı ilerledi yaklaşık 1 ay önce de onun bakire olmadığını anladım sorduğumda ise ' annem bizden habersiz bir adamla evlendi kızdım sinirlendim ve arkadaşımın arabasında içtik, uyandığımda ise çamaşırlarım dağılmıştı iç çamaşırımda da kan vardı.'dedi.Buna rağmen onu sevdiğim için ondan söz istedim ve ilişkimize devam ettik.Onunla ilişkiye de girdim.İstediğim söz bir daha içkiyi ağzına bile sürmemesi,benden hiçbir şey gizlememesi, ilk fırsatta ailesini ve geçmişini silmesi ve okuyup bir meslek sahibi olmasıydı.Bunları sadece kendim için değil ailemin onu daha kolay kabul etmesi için de istedim.Ailem onunla ilişkim olduğunu anlamaya başladı ve her fırsatta beni sıkıştırıp seni sileriz yüzüne bile bakmayız diyorlar.Korkuyorum ve her ne kadar pişman olsam da ondan ayrılamam ben onunla evlenmek istediğim için bu haltları yedim.Hayatımda bir ilişkim olsun onunla da evleneyim derken bütün hayalim yıkıldı.Geçen hafta bana mesaj attı elinde bira şişesi ailemle içiyordu.Ben ona anlaşmamızı bozduğunu söyledim o önce içi boştu dedi sonra dikkatle baktığımda içinde olduğunu gördüm yine sorduğumdaysa içmedim dedi.Artık ona güvenemiyorum ama yine de seviyorum.Sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin.Bir hal çare bulalım arkadaşlar.Ona bakarak bunları düşündükçe ona ihanet ettiğimi düşünüp ömründen ömür yiyorum :(

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Güven yoksa hicbir sey olmaz, evlenemezsin. Güveniyorsan ama ailen gecmisi icin Kabul etmediginden ayrilirsan haksizlik etmis olursun.

0|1
    0|0
    • Artık güvenemiyorum ne derse temkinli yaklaşıyorum ama bitirmek o kadar kolay olsa bitirirsem eminim en büyük zararı o görecek sonuçta ilişkiye girdik ruhsal yıpranmanın dışında birçok erkek ondan faydalanıp bir çırpıda silmeye çalışacak.Emin olabilsem başına kötü bir şey gelmeyeceğine bir dakika daha sürdürmezdim.

• Ah o an vücuda söz geçse de yapmasak beyin resmen kontrolden çıkıyor bir süre sonra pişmanım.O beni seviyor bazen ailemin onu istemediğini söyleyince anında gözyaşlarına boğuluyor ama ona bunu da söylemem gerek diye düşünüyorum gizlersem daha kötü olur.

• Üzüldüm kizin adina.. Evet söylemelisin..

Kızlar Ne Diyor 5

• Güven gittiği anda arkasından sevgi de yol alıyor ne yazık ki.. Daha gençsin yüreğine kulak verdiğin gibi mantığını da dinle ailenin elbet bir bildiği vardır otur onlarla da konuş.. Kendine zaman tanı ve şunu unutma bazı şeyler geri gelmiyo zaman gibi, hayat gibi ve sadece sevmek yetmiyo bazen sen ve beni biz yapmak için.. Allah kolaylık versin kardeşim!

0|0
    0|0
  • Ailen istiyorsa artık yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Sen çok fedakatlık etmiş çok çok anlayış göstermişsin.Fakat o sana verdiği sözleri çiğnemiş.Üzme kendini derim..Umarım hatasını anlar,kıymetini bilir seni kaybetmeden önce.

0|0
    0|0
    • Ona ilişkimiz başladığında ilk dediğim şeylerden biri 'Eğer kurtaracaksam genelevden biriyle bile evlenebilirim'demiştim. O halde beni birkaç kez hayalkırıklığına uğrattı sözlerimi dinlemeyerek :(.Yine de bitirmek zor geliyor.Onun halini de düşünüyorum bundan sonra kötü bir yola girerse diye kendimi o zaman çok suçlarım. ;(

• sen çok fazlasını yapmışsın zaten umarım anlarr

• unutursun zamanla UNUTURSUN bence o kızı kesin UNUTT başka da bir demiyorum yani

0|0
    0|0
  • kzın geçmşni annen nerden blio. aptallık yapıp annene bşe sölemedn inş

0|0
    0|0
    • hayır ailem onun geçmişi hakkında hiçbir şey bilmiyor.Ama bana paracıl biri olduğunu geleceğimi karartacağını söylüyor.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...