Geç boşalma sorunu nasıl çözülür?

Arkadaşlar bazıları erken boşalmadan yakınırlar benim derdimde geç boşalma 30-40 dk erken boşalamıyorum bazen o kadar yoruluyorumki boşalmadan ilişkiyi bırakıyorum bu durum avantajmı dezavantazmı bilemedim yorumlarınızı bekliyorum ...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattıklarından anlaşılan geç boşalma senin kontolünle değil, boşalma sorunu yaşamandan kaynaklı.

Boşalamıyorsan o zaman artık rahatsızlık boyutunda kabul edilebilir.

Bir ürologa görünmelisin eğer fizyolojik bir sorun yoksa psikolojiktir. İleride ereksiyon problemi yaşamana neden olur, tedavi olmalısın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Erken boşalanları düşününce avantaj olarak gözükse de çoğu zaman dezavantaja dönebiliyor dostum.

Özü itibariyle erken boşalmak da, geç boşalmak da aynı sıkıntı aslında.

İkisinde de psikolojik olarak kendini ayarlayıp boşalmanın kontrolünü eline alabilirsin.

Ne zaman boşalacağını belirleyecek duruma geldiğinde hiçbir sıkıntı yaşamayacaksın, merak etme.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı bence, çünkü anladığım kadarıyla çok da zevk olmuyor ve boşalmayı kontrol edemiyorsun. Muhtemelen yine çok uzun sürece psikolojisini kıramıyorsun. Bence destek al hemen çözülür.

0|0
    0|0
  • Kendini bilmekle alakalı o durum. Benim de kız arkadaşım 30 dk geçmeye başlayınca mızmızlanmaya başlıyodu. Ben de 5 dk ara verip tekrar azdırıyodum sonra devam:)

0|0
    0|0
  • aşk bir otobüs binmesini bilmeli son durak gelmeden inmesini bilmeli en iyisi doktora git sorun yapıyorsan.

0|0
    1|0
  • bence bir doktora görün sıkıntı nerde ögren hacı belki bir sıkıntı olabılir geç boşalmak guzel ama insanı ilerde rahatsız edebılır

0|0
    0|0
  • Prostatı kontrol ettir

0|0
    0|0
  • ben 5 dkda hallet kalk oh mis :D

0|0
    0|0
  • Senin yine iyiymiş hocam...

Ben bak yalan söylüyosun diyenler olucak ama gidicek üroloğa cidden.

4 saat belki 5saate yakın sırtımda terden havuz oluşmuş olsa bile 4,5 saatte falan boşalıyorum. Partner artık ölüyor zevkten yorgunluktan bende anca o zaman yoruluyorum. Hiç yorulmuyorum sadece su içmek için ara veriyorum. Performans ta çok hızlı ama hiç memnun değilim bu durumddan...

0|0
    0|1
    • yok mu 8 saate çıkan ?

Ülen mesai gibi ne o 5 saat çalışma ?

• İşte onu diyorum ya birde beni düşün.. Boşaldığım zaman ama sertleşme oluyor ama eski performansımı 6 saat gösteremiyorum. Ama boşalana kadar fulltime 4 saati geçiyor

Yükleniyor...