Neden herşeyin b*kunu cinsellikle çıkartıyoruz?

Mesela bu site.. gayet eğlenceli hoş bir ortam olabilir ama burayı bile karı kız tavlama yerine çevirebiliyoruz. Erkeklerimiz bu konuda neden bu duruma geldi acaba? yani tutupta cinsellik içeren sorular sorup cinsel eğilimli kızları bulupta yazılma hevesi nedir? bu siteden beklentisi ne bu insanların acaba?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• biraz vurdum duymaz olmak lazım sanırım.

neden başkası şimdi birşey diyecek diye okumak istediğim

yerleri okumayayım ki ya da yazmak istediğim cevapları yazmayayım

bir şeyleri bozmaya çalışan insanlar hayatın her bir evresinde olmayacak mı zaten

peki benim kulaklarımı kapatıp dilediğimce yaşamama kim engel olabilir

bu yüzden etrafımda olan biten şeylere olabildiğince sakat kalmak istiyorum

başkasının beklentisi ancak ben o beklentiyi ciddiye alırsam beklenti haline gelebilir

ben yok sayıyorsam ortada bir beklenti olmaz

1|2
    0|0
    • sadece her gittiğim yerde aynı şeylerle karşılaşmaktan sıkıldım. saolun

Kızlar Ne Diyor 3

• karı kız düşürmek ne olacak sosyal becerısı olmayan kızı gorunce nutku tutulup konusamayan salakların mekanı oldu son zamanlarda.

0|1
    0|0
    • kaç gündür dikkatimi çekti sırf bunun için saçma sapan cinsellik soruları var altındaki yorumlar resmen iğrenç ve aşşağılayıcı bu nedir yani...

• Zamanımızı çarçur ediyoruz ya burda hadi olimposa gidelim :D <3

• numara? oha daha neler...

• benım gıbı yap okuma gecc .. ben sadece saglık dıgerlı ve kişilik bölumune bakıyorum :)

0|0
    0|0
    • ya mevzu okuyup okumamak değil.. sorarsın en sevilen pozisyon diye normaldir. ama cevaplayan kızlarada uygulayalımm? sen beceremezsin yardım edeyimmi? göstersene nasıl oluyor? gibi yorumlar cidden gereksiz rezillik

• okumadıgımı ıcın yorumsuzz salla gec kendı capında eglenıyo onlar bastırılmıs duygularını burda ortaya cıkartıyolar

• duygularını kendilrine de bastıramamışlarki millete bastırmaya çalışıyorlar sürekli..

• herkes bir arayış içinde sevgisizlik cinselliğe açlık yaşanmamışlık cahillik hepsi mevcut olduğu için ama yanlış keşke biraz aklımızı aşağı değilde yukarıya çalıştırabilsek daha güzel bir dünya olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onları görünce ölü taklidi yapıyorum hepsinin ailesine baksan kesin çoğunun kız kardeşi ablası vs. vardır onlara yapsalar katil olurlar ama başkaları söz konusu olunca salla gitsin .

1|0
    0|0
  • Onlar sapık sapık, profil resmime bakıp sen de öylesin diyebilirsin ama duvarıma bakabilirsin sorduğum sorulara falan :)

0|1
    0|0
    • profil resminden yargı yok bizde ;)

• :D cumlenın basını okudum ılk sonra fotona baktm bu nasıl celıskı dedım sonra sonunu okuyunca olay aydınladı D:

• pelin hanım mizahi yönden iyi bir fotoğraf olduğu için profil resmimi böyle yaptım :)

• Onlar her zaman nerde ve ne zaman nasıl davranılabileceğini bilmeyen insanlardır .. Hayır ara sıra bakıyorum yani sorulcak sorular vardır, sorulmayacak sorularda. Edepsiz insanlar

0|0
    0|0
    • soru sormak normaldir.. merak eder sorarsın herkez sorabilir.. ama cinsellikle alakalı bir soru ver cevap veren her bayanın altında acayip acayip erkek yorumları..

• Kişi kendinden bilirmiş işi :D valla biz daha orda paylaşım bile yapamıyoruz bu sorunun cevabını sen vermelisin bize :D profil resminde harbiden cevap niteliğinde :D koptum yaa tatlı su kurnazı seniiii :D at b.ku millete di mi hemen :d

0|0
    0|0
    • avatarım homer simpson? şişman kel duygusal ve baya salak ki profilimdeki resimlerime bakarsan aynı modeldeyim? cinsellikle ilgili bölümde yaptığım tek bir paylaşım var onunda cinsellikle nerdeyse alakası yok? verebileceğin en iyi cevabının bu olduğunu sanıyorumki savunduğuna göre sende böyle birisin. teşekkürler.

• :D Ne cevap vermemi bekliyodun ki bir soru mu sordun?

• anşalıldı.. brazzers a devam et sen =)

• Hayatta ucu sexse dokunmayan bişi var mı varsada ben bilmiyorum

0|0
    0|0
    • ucu sekse dokunmayan birşeyin olmaması herşeyi ona bağlamamız gerektiği anlamına gelmez.. bakkaldan ekmek alırken adam soruyomu bize alışın ne kadar diye?

• Bazen gidersin, sırf dönebilmek için. :)

Yükleniyor...