Öpüşmenin kadınlarda etkisi nedir?

arkadaşlar bir çoğumuzun başına gelen bir olaydır..sevgilinizle öpüşürsünüz sarılırsının deli gibi dudaklarını vakumlar titreyene kadar kız arkadaşınızla aynı şekilde zaman geçirirsiniz..bunun kadınlarda nasıl bir etki yarattığını merak ediyorum.. kızlar soruma cevap verirmisiniz özelden yazabilirsiniz bu biz erkeklerin genelinde var olan bir sorundur...bayanlar cevaplasın..

biz erkeklerde sertleşme meydana gelir boşalmayız bizde de ufak akıntılar meydana gelir ama boşalma olmadığı için ertesi gün kasıklarda ağrı meydana gelir veya sondan sonraki gün siz bayanlarda etkisi nedir ?

• Herhangi bir etkisi olmuyor
    50% (2)100% (2)67% (4)Oy Ver
  • Çok ateşi bir ön sevişmeyse haddinden fazla ıslandığım için kendimi rahatsız hissediyorum
    25% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Vajinaya dokunulmadığı için fazlasıyla kasıp bıraktığım için bir süre sonra canım yanıyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bir şekilde klitoris veya vajinal boşalmanın yollarını ararım
    25% (1)0% (0)16% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
özelde derken gizli yanıt olarak :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok ateşi bir ön sevişmeyse çok fazla ıslanıyorum ve daha fazla istekli oluyorum

0|0
    0|0
    • peki sadece sevişmeyle kaldığında veya bıraktığınızda ?

• yani bıraktığın an herşey normale döner hiç olmamış gibi ?

Erkekler Ne Diyor 1

• yanılmıyorsam DUDAKTA ve GÖĞÜSTE vajinaya giden bir sinir sistemi mevcut o yüzden kadarnlardaki önsevişme gerekiyor olmalı, vajinaya dokunmadan vajinayı ıslatmak DUDAK ve GÖĞÜSTEN geçer

0|0
    0|0
    • bir rahatsızlık hissi oluyr mu bunu merak ediyorum ..

• kızlara sormak lazım

• sordum kızların % 70 feyk hesap olup erkek olduğu için geri kalan kızlarda cevap vermeye tenezzül etmedi.. bu soruyu herkez merak ediyordur..

Yükleniyor...