Erkek arkadaşım gay mi?

Sevgilimle ayrıydık ve önceden de tanıdığım bir arkadaşı bir gün benimle konuşmak istedi. Eski sevgilimin aslında beni sevdiğini ama tercihlerinin değiştiğini kalbinin beni ama vücudunun erkekleri istediğini o yüzden de dengesiz davrandığını anlattı.

Gerçekten de kararsız gibi. Mevsim değişikliklerinde böyle geçici durumların olabileceğini anlattı. Sizce gerçek olabilir mi?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yuh amma keklemisler seni :D mevsim degisikliginde tercihi degismis puhahahahahah... sakin inanma abarti, bir kere adam gay olmussa kalbi malbi bir kadini istemez :) kalbi de baska taraflari da erkege yonelir. orada var zaten sacmalik ki bir de mevsim gecislerinde olurmus orasi ayri sacmalik...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence olamaz mevsimlerin vücuddaki hormonları bu kadar radikal etkileyebileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • çocuk bence kendine çekmek ondan soğutmak istemiş seni..

0|0
    0|0
  • ya gay ya kek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :D erkek arkadsını yan yatır düzelir bence :Pp

Yok kzimm ya böyle bişey ya sen bizi kekliyosun ya da o erkek arkadaşının arkadaşı olan çocuk seni kekliyor ya da o erkek arkadının arkadaşı sana yazılıyo

0|2
    0|0
  • Böyle saçmalık mı olur mevsim değişikliği ile tercih değişikliğimi olurmuş :)

Kışın ısınmak için seninle olur yazın serinlemek için erkeklerle :)

0|0
    0|0
  • ya seni kendinden uzaklaştırdığında emin olmak istiyor, ya da henüz eş cinsel olduğu gerçeğini kabullenemediğinden kadınlarla birlikte olmaya zorluyor kendini. gay arkadaşlarımın hemen hepsinin ergenlik döneminde en az bir kızla çıkmayı denediğini biliyorum. şu anda sana çok ters veya olağanüstü bir durum gibi gelebilir ama inan değil, sadece bir geçiş döneminde.

ha mevsim dönümü işine gelince... muhtemelen senin kaldıramayacağını ve işi büyüteceğini düşündü ki, böylesine gerçekliği olmayan bir şey söyleme ihtiyacı hissetti. çocuğu haklı çıkarma, olan biteni büyütme derim ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...