Bakire değilim, ilk gece kabusu yaşıyorum.

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi anlatayım. Ben daha önce bakireyken nişanlıydım, zorla nişanlandırılmıştım, onu sevmiyordum sadece ondan ayrılmıyım diye onunla ilişki yaşadım ve kanamam olmuştu baya, sonra onu sevmedim ve aileme olan nefretimden dolayı 2 erkekle daha birlikte oldum, sadece hırsımdan dolayı.

O nişanlımdan ayrıldım tabi. Ama çok pişmanım evlenmeden önce birliktelik yaşadığım için bunun için çok pişmanım ve çok tövbe ediyorum, ama şimdi tecrübesi olan arkadaşlarımdan yardım istemek zorundayım.

İlk geceyi nasıl atlatabilirim? Kan gelmesi lazım, eğer kan gelmezse bu benim için bi sorun olmuş olucak, bi çok kız bu yönden sorumlu bazıları tevacüze, bazıları kendi isteği ile bazıları ise çok pişmandır yaptığı hata için. Erkeğin başka kızla yatıp yatmaması benim için o kadar önemli değil öncelikle benim için benim gerçekten pişman olmam önemlidir. Benim gerdek gecesinde kanamam olmalı. Adet döneminde yapamam, ameliyatta yapmam kızlık zarını diktirebilmek için.

Ama farklı yöntemler kullanan ve gerçekten tecrübesi olan ve bu sorunu atlatan arkadaşlarımdan çok ama çok rica ediyorum deneyimlerini yazsınlar ve bana yardımcı olun. Bana tavsiyeleriniz çok önemli lütfen yardımcı olun.

Güncellemeler:
(mad girl), sana tek bişey diyim büyük lokma ye büyük konuşma, seninde basına gelebilir tabi bi kızsan veya çocuğun başına büyük konuşmamanı gerçekten öneriyorum. insanları anlamadığını cevabından çok iyi anlıyorum.

1|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şu anki durumunuz o kadar korkulacak bi durum değil seni alacak seninle evlenecek insan seni gerçekten sevecek bi insan demektir yaşınız kaç bilmiyorum ama bu olay benimde başımdan geçti bir kızla tanışmıştım üçüncü gün kız arkadaşım bana böyle birşey yaşadığını ve hatta kürtaj olduğunu anlattı ama onu gerçekten sevdiğim için bunu takmadım ha şimdi nasıl diyeceksiniz ayrıldık ama burada sorun şuydu kızın ikili oynamasıydı hem benimle hem eski sevgilisiyle gizli kapaklı işler yapmasıydı... sizin durumunuz çok farklı olaylar isteminiz dışında gelişmiş bence seni seven insan bunları olumlu karşılar... boşuna kendinizi üzmenize bile deymez bi ömür boyu bunun acısıyla yaşıyacağınıza bi kere söyleyin rahat edin derim eğer gerçekten seven birini bulursanız zaten o her halinizle kabul eder emin olun...

1|0