Bakire değilim, ilk gece kabusu yaşıyorum.

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimi anlatayım. Ben daha önce bakireyken nişanlıydım, zorla nişanlandırılmıştım, onu sevmiyordum sadece ondan... Daha Fazla

Güncellemeler:
(mad girl), sana tek bişey diyim büyük lokma ye büyük konuşma, seninde basına gelebilir tabi bi kızsan veya çocuğun başına büyük konuşmamanı gerçekten öneriyorum. insanları anlamadığını cevabından çok iyi anlıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şu anki durumunuz o kadar korkulacak bi durum değil seni alacak seninle evlenecek insan seni gerçekten sevecek bi insan demektir yaşınız kaç bilmiyorum ama bu olay benimde başımdan geçti bir kızla tanışmıştım üçüncü gün kız arkadaşım bana böyle birşey yaşadığını ve hatta kürtaj olduğunu anlattı ama onu gerçekten sevdiğim için bunu takmadım ha şimdi nasıl diyeceksiniz ayrıldık ama burada sorun şuydu kızın ikili oynamasıydı hem benimle hem eski sevgilisiyle gizli kapaklı işler yapmasıydı... sizin durumunuz çok farklı olaylar isteminiz dışında gelişmiş bence seni seven insan bunları olumlu karşılar... boşuna kendinizi üzmenize bile deymez bi ömür boyu bunun acısıyla yaşıyacağınıza bi kere söyleyin rahat edin derim eğer gerçekten seven birini bulursanız zaten o her halinizle kabul eder emin olun...