Kızlık zarımı elliyebilir miyim?

Ellesem bozulur mu yavaşça böyle yumuşacık bir şekilde elleyebilir miyim?

Güncellemeler:
Neden ellemek istiyorum çünkü insanların hayatını karartan kendi benliklerinden çok zarına önem verilen bir ülkede yaşıyoruz doğal olarak bu et parçası bile sayılmayan şeyi merak ediyorum

1|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Macera arama, insanın başına ne gelirse meraktan geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• oksa hafif hafi :)

1|0
    0|0
  • kaç kişi elledi acaba:)))

1|0
    0|0
  • erkekler için önemli bu iş aslında sıfır km arabanın koltuğuna ilk osuruk gibi birşey ve kadınlar eşlerine saklamalı kendilerini erkelerde kendilerini eşlerine saklamalı kanımca tabi önemseyen olur önemsemeyen olur bence zarı sağlam olup götü patlaklara ne demeli o da deldirmiş bir yerde ellenmemiş manasına gelmezmi?

1|0
    0|0
  • deneme belki bozulur flan

1|0
    0|0
  • toplum baskısını boşver seni bacak aranla değerlendirenle de işin olmasın,senin hayatın senin bedenin senin kararın senin arzuların senin isteklerin boşver toplumu seni sevecek adam seni bacak aranla değil zekanla karakterinle sever zaten hem adı üstünde zaten cinsel yaşam milete ne senin yaşamından

0|0
    0|1
  • Valla tehlikeli sularda yüzüyorsun gibi geliyor bana... Seni ateşleyen bızırdır,zarla ne işin var mübarek ?

0|0
    0|0
  • evet elleyebilirsin? nerden icab etti bu istek? zarı elleyince bişi olmuyo söyliyim. klitoris ile oynamalısın :))

0|0
    0|0
  • benliği namuslu olanın apış arasındaki zar mevcutur yandan laf çarpmasak acaba .

0|0
    0|0
  • Başına iş açması seni rahatsız etmiyorsa,bir muzla yırt gitsin :)))

0|0
    0|0
  • ellersin ama farkedemezsin bilesin içimi dışımı

0|0
    0|0
  • yapma elinde kalmasın

0|0
    0|0
  • Elleyemezsin anca bakabilirsin tabi onuda becerebilirsen... hem bakıp napıcaksın ki...

0|0
    0|0
  • fikir olarak haklısın ama sanmıyorum ki elleyesin..

0|0
    0|0
  • ellemeye dene bakalım bı

0|0
    0|0
  • hanımefendı dokundugunuzu hıssetmenızz cok

0|0
    0|0
  • ben kız olsaydım kesinlikle merak edip incelerdim, dikkatli bir şekilde

0|0
    0|0
  • elleyince mutlu olucakmısın peki heralde kalınlığını tartıyorsun