Arkadaşlar büyük bir sorunum var kız olayı dalın içeri düşünceleriniz ve yardımlarınıza ihtiyacım var

arkadaşlar benin sorunum şöyle bir tip dersen var esmer centilmenlik naziklik dersen var beyin var dolu olandan vücut var spor yapıyorum sürekli temizlik bakım çok iyi kızlar bakıyor kaliteli bir spor salonundayı benden büyük bayanlar bile sohbet ediyor abla diyoru onlara ama onlar hiç kardeş evlat gibi bakmyıorlar neyse şimdi konuya dalıyorum ulan bir soğukluk var bende kendimede güvdnin var ama ne biliyim bir sıkılmaca taş gibi kızların ya ından uzaklaşma falan var o lar bana bakınca ben kafamı çeviriyorum geçenlerde bitanesiyle yakınlaştık iyice icraata gelince kalktım gittim alt taraftada sorun yok gay misin dersen değilim tiksindiğim bişey ama o arkadaşlara sahdım var ne benin sorunum 4 ay sonra yurtdışına çıkıcam 6yık orda kalıcam bu sorun devam etmemesini istiyorum nehim var benin böyle ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir de erkeklere yaklaşmayı dene. Sevmiyorum falan diyosun ama bakarsın hoşuna gider bir de nerden bilcen :D

0|0
    0|0
    • yok kalsın çok erkek arkadaşım var ama gözüm oralarına buralarına kaçmadı hiç

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlattıgına gore tıp,karakter vs. vs. her sey varmıs sende. Gay oldugunu bende pek sanmıyorum. Sadece bıraz utangaclık mı var ne_? Kendı kabugunu kıramamak,içinde sıkışmak bıraz zor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • biz bilemeyiz arkadaşım sen bir doktora görün bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...