Süpelerim var yardım

bir erkegin gay oldugu nsl anlasir ? huylandgm ve bir kac hareketi bu soruyu sormama sebeb biri var.. bilgnz varsa paylasrsanz sevinirm

Güncellemeler:
soru basligma takilmadan cevaplar alirsam musmutlu olucm:)saattn ve benim süper türkcemden kaynaklaniyo
gecen hafta arabasinda erkek tschört buldum onun degildi normal günde giyelecek biseyde degildi pembe siradisi sacma bisey,sordugmda hediye dedi ama pakette degl siz ne düsünrdnz kullanilmis gibiydi :/

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• yakışıklı bir erkek arkadaşınla onun yanına gidin . bir yerde buluşun orada anlarsın. gaymi değilmi . yalnız götüreceğin erkekle o daha önce tanışmamış olsunlar. hatta sen lavobaya falan git yalnız bırak onları. sonra o çocuktan raporu alırsın

1|0
    0|0
    • wow!teşekkür güzel fikir bir kac deisklik yapacm cazip görünüyoşu ancvb

• evet bunu denemelisin. şüpheyle yaşamak iyi değildir. umarım günahını alıyorsundur . haksız çıkarsın dileğim bu

• Açıkçası bunu anlaman zor olabilir...

Arkadaşları yanındaki hareketlerine bak samimiyet ve yakınlık yönünden...

1|0
    0|0
  • bahsettiğin insan Türk mü onu bir soralım önce

1|0
    0|0
    • benim bildgm gay her toplumda var,türk bahseddgm kisi

• labai hareketlerinden dolayı yanlış anlamışta olabilirsin bizim toplumumuzda yaygındır erkekler arasında böyle davranışlar genelde şakalaşmak için yapılır ama ciddi bir durumda yapıyorsa o zaman şüphelen

• Kolay yanında önce kızlardan bahset tabi biraz detaylı cinsellik vs sonra erkeklerden bahset hangisine ilgisi olduğunu anlarsın

1|0
    0|0
  • Allah rızası için, önce sorduğun şu soruda ki yazım hatalarını düzelt.

0|0
    0|0
    • kusura bakma turkiede yasamiyorum hatayi gormezdn gelip cevaplasan sevinirdim

• Bir bayandan çok bir erkeğe bakıyorsa bu açık ve nettir

• Site de çok gay var onlardan birine sor .

0|0
    0|0
  • gay olduğunu iye öğrenmeye çalışıyon

0|0
    0|0
  • Sor gitsin ?

0|0
    0|0
  • anlayamazsın herhlde o ıstemedıkce

0|0
    0|0
  • sana bakmaz senle yatmak istemezse

0|0
    0|0
  • komando olur raporu alırken genel cerrah domaltmıştı bizi anca öyle anlarsın yani:ss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeklere aw gibi bakarsa heraldee .s

0|0
    0|0
  • Elooş senin o çirkin tipini gören kaçar yemin ediyorum. kimbilir nasıl bir eziksindir , kız seni paralarım paralar.

asosyal çirkin kız seni

0|0
    0|0
    • o cirkinlik bence senin icinde,zamaninda iyi agzinin payini almissn hala ugrastigna gore,ama ben seni hatirlayamadim üzgünm ezik sey

• gıt ananı parala zilli

• ucuz kaşar elooş

0|0
    0|0
    • kımın kaşar olduğu belli sürtük ayağını denk al fahişelik yapma sanalda

• kızlara karşı ilgisizse mesela :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...