Bakire olmak suç oldu

erkek arkadaşımla sözlenmeyi düşünüyorduk ilişkimiz boyunca illallah getirdi tam cinsellik yoktu ne beni bırakıyordu nede gizlediği telefonundan annesi evlenmemizi çok istiyordu telini niye gizliyorsun diye sorduğumda evlenince böyle olmayacak birlikte olmadıkya ondan ben birşey yapmıyorum diyor ee neyapıyor ozaman yok olmayacak diyip ayrıldım 2 ay sonra değiştim birdaha olmayacak söz dedi onlar benim elimin kiri biz evlenicez 2 ay sonra telini karıştırdım kızlarla mesajlarını gördüm söyledim ve dün ayrıldık

soru baslığına gelince nedir bu çektiğim erkeklerden soğuttu bundan sonra hepböylemi olacak neyapalım mı öelimmi evde kalacam belliki:)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Her erkek böyle degil ki.

bu kişiden baska kac kişi sana böyle davrandı?

erkeklerden cekmek nedir ya?

dogru erkegi bul çekme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pek anlamadım yazmandan dolayı ancak sanırım anlatmak istediğin cinsel ilişkiye girmediğin için erkeklerin seni aldattığı ? Bunu düşünüyorsan, i fck him... Boşver. Gitsinler ellerine tecavüz etsinler. Nah bulurlar senin gibi insanı :)

1|0
    0|0
  • Aldatmış...Herkes bir kere aldatılmalı bence...Gerçi sana ters etki yapmış :D

0|1
    0|0
  • Erkeğin de namusu vardır, bence.

1|0
    0|0
  • Ne evde kalıcan ya.

Şurtaya bu topici açman bile erkekleri sana çeker.

VE mesajlar cevaplar alacaksın.

0|0
    0|0
  • S*ttir et gitsin...

0|0
    0|0
  • olmaz seni seven sana değer veren biri çıkarsa olmaz

0|0
    0|0
  • Anlaşıldı siteyi terk etme zamani gelmiş.

0|0
    0|0
  • evde kalırsan haberim olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence seninki ahlaksızmış ve sevmemiş böyle bir düşünce olamaz

0|0
    0|0
  • Canım boşver gitsin karşına daha düzgün seni hakeden biri çıkar. Zihniyete bak sen ya madem dayansın biraz daha gerçekten seviyorsa. Bakire olursun birşey yapamayacağım ben bunla diye istemez bakire olmazsın bir başkasıyla yatan kadını ben istemem der. Erkeklerin ne istediği belli değil sen en doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Bence seni çok sevseydi onun aldatma olduğunun farkına varırdı. O yüzden iyi düşünmelisin..

0|0
    0|0
  • hepsi şerefsiz bu erkeklerin uçkur düşkünleri

1|0
    0|0
    • KUYRUK ACIN VAR GALIBA BIDE GİZLEMISIN KENDINI KAÇ ERKEK SANA DOKUNDURDUDA ŞEREFSIZ DIYON.

• yaran var ki sana dokundu

Yükleniyor...