Erken boşalma tedavisi için nasıl bir yol izlemeli?

ben 4 aylık evliyim mutluyuz ama bir problem var,eşim çok erken boşalıyor yani daha organlar birbirine değince gidiyor tabi bu ikimiz de üzüyor.Doktora gitmem diyor utanıyor içinizde böyle oluğ da düzelen var mı varsa nasıl bir yol izlemeli lütfen yardım edin teşekkür ederim

0|0
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• bu sorunu çözmek istiyorsan lütfen bunu sonuna kadar oku ! önce kegel egzersizinden başlayın. tam işerken sıksın kendini idrarı durdursun ama hemen geri braksın yoksa apandis hast. olabilir. sonra normal hayatta aynı işerken yaptığı gibi sürekli yapsın. penis bölgesindeki kasları sıksın braksın sürekli. birde mast. ile tam boşalırken dursun dikkatini dağıtsın. mesela yarın ne yapacağını işini felan düşünsün. sürekli aynı şekilde tekrarlasın boşalana kadar. 1-2 haftada nekadar yapabildiyse artık.bunu ilişki sırasındada yapabilir. son olarak dikkatini tam olarak zevk almaya vermesin. dediğim gibi dikkatini dağıtarak ilişkiye girsin. ben böyle yaparak 30-45 dk gibi hiç boşalmadan yapabiliyorum. hem bazen boşalmıyor bile.korkuyorum ozamn kötü oluyor işte :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• İleri derecede erken boşalma problemi var.Tek çözüm cinsel terapi alması.İlaçla filan tedavisi yk bunun.Birlikte 6-10 seans arası terapi alacaksınız sorun çözülecek.Sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Heyecanlandığı için oluyor erken olacak die şartlamasın kendini herşey psikoloji. Çok iyi olduğunu hissettir sen ona erken boşalıyosun doktora git deme. Bu şekilde bir yol izlersen kendine güvenini kazanır ve kendini kötü olduğuna, erken boşalmaya şartlamaz. Bu şekilde bir yol izleyin eğer olmazsa daha farklı birkaç yöntem var. Bu olmazsa mesaj atarsınız bildiğim diğer yöntemlerı açıklarım. Muhtemelen eşiniz sizinleyken çok heyecanlandığı için, çok beğendiği için böyle oluyor zamanla aşarsınız bu yüzden kırmayın onu lütfen, değerini bilin.

0|0
    0|0
  • erkek için kötü bir durum senin içinde :)

beslenme sekli cok öenmli öncelikle ben mesala daha önceden ortalama 35 dkkada falan boşalıyordum spora başladıkdan sonra yediklerimede dikkat etmeye başladım protein agırlıklı beslendim busefer nezaman boşalmak istersem ozamn boşalıyorum kontrol bende yani

sabah kahvaltısında bal sütlü balda olabilir yatarkende aynı seklde aksam yemeginde tavuk göğsü haşlanmıs sekilde yesin ekmek fazla tüketmesin esmer ekmek 2 dilim olabilir ara öğünlerde bol bol meyve yesin bir hafta sonra bomba ;)

0|0
    0|0
  • Erken boşalmanın profesyonel destek olmadan düzelmesi çok zor... fakat eşinin çabası kadar senin desteğin de çok önemli... senin onu rahatlatman belki de destek almanıza bile gerek bırakmayabilir... onu erken boşalmasının bir sorun olmadığına inandırmalısın eğer sen de onunla birlikte üzülürsen senin üzüldüğünü görmek onu daha da tedirginlrştirecektir... ilk boşalmadan sonra ikinci ya da üçüncü seferlerin süresi gitgide uzayacaktır... ama önemli olan senin ona devam etme iştahı vermen... moralini bozmayacak tavırlarda bulunmalısın onu motive etmelisin... ama yalanla değil... onunla her durumda mutlu olduğunu göstermelisin...

0|0
    0|0
  • Ne kadar çok sorunun varmış. Şimdi bir de yatakta sorun olduğunu itiraf etmişsin. Neden tüm bunlardan kurtulmuyorsun? Ya olanla yetin, ya da her şeyi arkanda bırak, daha mutlu ol.

0|1
    0|1
  • Bu durumda değilim ve bunu bir şeye bağlıyorum. Cinsel iliski esnasinda sirf o is olsun diye bakmiyorum olaya ve partnerimi bosaltma dusuncesine giriyorum buda benim gecikmeme sebep oluyor. Bir defasında saat tutmustm ilk seferde 38 dakika sonra ki seferde 60 dakika gibi bir sure bosalmamistim partnerimde bende mutlu olmustuk. Belki isinize yarar.

0|0
    0|0
  • arkadaşım tamamen psikolojik bunun için gerçekten ciddi anlamda yardım alması gerekiyor... bunda utanılacak bir şey yok bunu bir şekilde yansıtmalısın gerekirse biraz incinmesini de göze alabilirsin... bu arada kesinlikle kimyasal ilaçlar kullanmasın..doktor yardımı şart...

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeden zor..

0|0
    0|0
  • durumun çok kotu esın heycanlanıyordur onu sakınlestır deyınce nasıl oluyor ılk defa duydum hadı gırerek bır dakıka falan surdu desen ama deyme olayı garıp bence dr a gıtsın sanırım bakir bır kocan var ama bu tedavı surecınde sana ne olur bılınmez uzun surer bu tedavi

0|0
    0|0
  • dediğin kadar çabuk boşalıyorsa tıbi müdahele şart doktorada gitmez ise ona söyle tatmin olamıyorum de senin yüzünden başalr sıkıntı çekmeye kendi içinde ihanete uğratırmı acaba hatun fikri baskın gelir kuzu kuzu gider :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir durum zamanla düzelir senin yanında heyecanlanıyor demek ki bu durumdan kurtulmasına da senin yardım etmen gerekli başka şeyler dene oral yaptığında veya elinle dokunduğunda problem var mı

0|0
    0|0
  • çok ateşlısın herhalde dayanımıyor sıcaklıgına condom ile alışır

0|1
    0|0
  • link önce su sorununu bı halledeydın ya

1|1
    0|1
  • bekar kısmını evli yaparsan daha iyi olur

0|1
    0|1
  • Geciktirici etkisi olan ürünler var. Onlardan kullanabilir...

0|1
    0|1
  • Sakın adama memnuniyetsizliğinden bahsetme veya hisettirme

Zamanla alışacaktır.

Özveri ister bu konu.

0|0
    0|0
  • öyle olduğumu sanmam ama ilk önce bir mast. yapsın,sonra olaya geçmeyi deneyin.Haa,kocan eğer 1 defada yoruluyorsa doktora gitmesi şart bana göre...

0|0
    0|0
  • Değdirmeyin sizde organlarınızı (!) birbirine.

Çözüm bacaklarınızın arasındayken doktora ne gerek var :/

0|0
    0|0
  • Geciktirici spreyler oldugunu duymuştum denemedinizmi...

0|0
    0|0
  • bir kaç sağlıklı egzersiz önerebilirim ama burdan o kadar uzun ve detaylı yazmak iyimidir bilemem =)

0|0
    0|0
  • kegel egzersizi deneyin başka bir yolu da var ama buradan anlatamam

0|0
    0|0
  • Bir doktora görünmesi şart,normal bir erkeğin ilk birleşmesi bile bu kadar kısa sürmez.

0|0
    0|0
  • daha önce hiç deneyimi olmamış mı acaba

0|0
    0|0
  • boşadıktan sonra tekrar enden denemiyorsunuz.bu sfer geç boşalır

0|0
    0|0
  • geciktirici alın.işe yarar merak etme içinde etil alkol var uyuşturur

0|0
    0|0
  • bir sorum var..ön sevişme yapıyomusunuz ?

0|0
    0|1
  • tamamen pskolojik bulunduğu ortam ve ne sıklıkla yapıyrsunuz onu doyursan sanırım azalır sexe aç olan erkekn boşalır

0|0
    0|0
  • Buna benzer sorunu bende yasadim ve tibbi destek almadan ustesinden geldim .ama alismak birazzaman aliyor biraz ayip olacak ama sunu tavsiye edebilirim .tabi bu bir sure esin kendini kontrol edene kadar .sonrasi kolay .. yapacaginiz tek sey esin ilk once bosalacak .artik oralmi olur normal iliskimi olur siz birsiniz gercek iliskiyi bir muddet sonra gerceklestirin... bunu duzenli olarak bir sure uygular ve kontrol etmeyi ogrendikten sonra normale donusturebilirseniz tibbi ve ilac veya geciktirici gibi seylere ihtiyac duymazsiniz... tabi bunu esinle acik a ik konusman lazim. Istersen ekle beni daha rahat anlatirim ama ozelden... tabk bunu bu sitedeki bir cok kisi yanlis anlayacakama sunu bil ben bu sorunu gercekten cok ciddi uasadim ve ustesinden geldim

0|0
    0|0
  • Geciktirici sprey alın.Ben kullanıyorum.Rahat 1 - 1,5 saat aralıksız sex yapıyorum.Ben

Delay 48000 isimli geciktiriciyi kullandım.

0|0
    0|0
  • geciktirici prezervatif.krem.sprey denen şeyler var arkadaşım ver internetten spariş gelsin kapına

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• Lan bir evliyim diyon bir bekarım diyon bir pişmanım diyon bir kocam erken boşalıyo diyon. kerhanene geri dön evlat burayı meşgul etme.

0|1
    0|0
  • Sahte hesap olduğun o kadar bariz belli ki... Daha geçen hafta önce ayrılmam lazım dedin, sonra evlensem mi dedin, 5 dakika sonra evlendim dedin. Şimdi de 4 aylık evliyim diyorsun. Sizin gezegende zaman dilimi nasıl işliyor, merak ettim.

0|6
    0|0
Yükleniyor...