Kizlara bakireligi en basta nasil sorulur

Bakire bir kizla evlenmek istiyorum. Ama bir iliski baslangicinda bunu soramiyorum ve iliski bir muddet ilerledikten sonra bakire degilse karsimdaki kiz, ayrilmak zorunda kaliyorum ve bu cok zor oluyor her iki taraf icin. Cogu erkek keyfine bakar sonra ayirlir ama ben bunu istemiyorum. Hem zaman kaybi hemde duygusal cokuntu oluyor. iliskinin baslasma asamasinda bunu uygun bir dille sormam normal karsilanir mi?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Halinden tavrından belli olur genelde

Bİrinin yüzüne bu tür bişey sormak çok kabaca

0|0
    0|0
    • O hic belli olmuyor secimlerimleri hep mutevazi hanim hanimcik giyinen ve davranislari olan kisiler olmasina ragmen sonu husran oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• sorman normal olmaz..bide diktirener var ..eee o zaman nasıl anlıyacaksın? ilişki ilerleyince bakire olmadığını anlıyorsun e be kardeşim sen bakir değilken nasıl bir mantık bu ?

0|0
    0|0
    • Ben bakirim iliski ilerleyince ogrendigim iliskilerim oldu en basta bilmek istiyorum bunu sonran ogrenmek uzuyor insani

• üzer tabi, üzmezmi..sevince,duyguar yaşayınca insan mal gibi ouyo.ben evendim,bakire oarak ,elime erkek eli bie değmedi...eşim bakir çıkmadı,evliiğimizin 2 . haftası söyledi,bliirim yani anlıyacağın.

Erkekler Ne Diyor 2

• tanıdık falan yokmu sağlam bir kız için soruşturup öneri alsanız bu zamanda sağlam kız bulmak zorya ama şuda var eğer sen zina yaptıysan karş9na sağlam kız çıkmaz bu böylredir

0|0
    0|0
  • delikanlı gibi söyle kızım bakiremisin değilmisin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...