Açıklaması ne olabilir acaba?

ben dün bir konu paylaştım bu sitede.konu şuydu Atatürk'ün gençliğe hitabesinin ders kitaplarından kaldırılmasının tartışılması hakkında ne düşünüyorsunuz...

herkes düşüncelerini paylaştı gözlemlediğim kadarıyla da seviyesizce hiçbir cevapta yoktu.belli bir süre sonra bu soru kaldırıldı. açıklama gereği bile duymadılar.

herhangi bir sorum kaldırılmış olsa umurumda değil fakat bu sorunun kaldırılmasına içerledim..

birisi çıkıp diyorki gençliğe hitabe kaldırılsın .bu değersiz kim olduğu belirsiz kişinin yapmış olduğu açıklamayı yazısını paylaştım.

ama bu tarz soruların bir önemi yok bu sitede.ben yalnış bir konu paylaşmışım malesef.. buranın amacı belli erkek arkadaşımı nasıl etkilerim,benden hoşlanıyor mu,beni seviyor mu,bunlarla vakit geçirin çok iyi böylee...

soruyu kaldıran zihniyet yazıyı yazan kişiyle aynı zihniyettedir.bunun başka bir açıklaması yoktur.köhnemiş beyinleriniz size kalsın..gidin cinsellik bölümündeki sorularla kendinizi tatmin edin..

dünkü sorumda cevap veren çok değerli yorumlar yapan arkadaşlara da teşekkür ediyorum...en azından kayıtsız kalmayan arkadaşların olduğunu görmekte güzel..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• köhnemis beyin diyorsunda...asil sen bi metre kare bakis asicisan takilip cikamayan insan gibi davraniyorsun. madem cok akillisin neden tek tarafli düsündün ozaman neden direk hakli sandin kendini? evet kaldirilsin diyebilecegim nedenler var ama ayni zamanda hayir kesinlikle diyebilecek nedenlerimde var.bunubasli basina düsünüpte öyle heybetlen gel derim. yazanin amaci kaldiranin amaci ne iyi bi düsün bence. bu sorunuda kaldirmalari dogru olur cünkü biraz kiskirtildikmi kavgaya dönüsüyor hersey. bu yüzden kaldirmislardir. millet cinsellik bölümünü okumusta ne olacak sende art niyet aramak icin ugrasiyorsun ozaman

0|0
    2|0
    • ne diyorsun sen ya? ha türk düşmanıysan o başka ama seviyeni muhafaza etmek senin için daha iyi olur.

• benim bakış açımın açıına bile giremezsiniz malesef. ben burada akıllıyım değilim bunun tartışmasını yapmıyorum hiçbir art niyetim de yok bu konuyla ilgili insanların görüşlerine saygılıyım. fakat benim anlatmak istediğim olay farklı. eğer site yöneticileri görevini düzgün bir şekilde yapmaya çalışmış olsalar sorulara cevap verenlerin cevaplarını yada yorumlarını silerler. ben cevap veren kişilere kesinlikle yok efendim sen nasıl böyle söylersin diye bir yorumum olmadı.

• ama baksaniza hakaret icerikli yorumlar okuyorum direk. bunlar sadece böyle seylere neden oluyor böyle bi sitede böyle seyler hakkinda konusmaya gerek yok

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet. O sorunun kaldirilmasini ben de garipsedim. Burda ulkenin gidisatindan degil bi tarafin gidisatindan haber verseydin böyle sorunlar yasamazdin. Küçük insanlar küçük işlerle ugrasiyo malum. Seni kutlar yazinin altina imzami atarim..

2|1
    0|0
  • bu konu tartışmaya açıktı ama sen kimsin ki köhnemiş falan diyorsun... bu site yardımlaşmak sohbet etmek vs ile ilgili kaldırıldıysa mutlaka bir nedeni vardır .. sen neden kaldırıldı demedin direk tavrını ortaya koydun ve bu siyasete kadar gitti yorumları okuduysan

0|0
    1|0
    • ben soruya göre yorum yaptım.bu paylaşımın kaldırılmasının bir açıklaması yok.

site yöneticileri görevlerini yapmadılar seviseyis cevaplar yorumlar kaldırılmalıydı

• konuşmana dikkat et sanalda adamlık herkes yapar defol lan !

• efendim bilinçsiz bunlar, lütfen öyle olanlar alınsın. polemik yaratmayın, örümcek agı dolmuş bir magarayı aydınlatmak malesef hep zordur. karanlık beyinlerle ugraşmayın bile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hüdaverdi seni bu konuda destekliyorum ...dediğin gibi burda kızlara asılsaydık belden aşşağıya vurmaya çalışsaydık bu sitede ne kadar popüler olurdun önde olurdun hiç sorun kaldırılmaz balonçuk bile alırdın...?

0|0
    0|0
  • o sorunun kaldırılması talebinde bulundum ben bizzat.her cevapta hakaret küfür içeren bir soruydu sen iyi okumamışsın cevapları.

1|0
    5|1
    • neden cinsellik bölümünde aleni bir şekilde yazılanların açıklaması nedir merak ediyorum sizin bakış açınızda onlar küfür değil tabiii haklısınız

• evet öyle olucak..

• ben artıladım sanki sen kaldırdın soruyu sana saldırmış herkes :D

Yükleniyor...