Sınıf arkadaşınız yumuşarsa ne hissedersiniz?

mezuniyetten sonra gay olduğunu duyduğum eski bir okul arkadaşımın farklı isimle açmış olduğu profilde bikinili ve peruklu fotolarını gördüm. siz ne hissederdiniz?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• bu aarkadaşın okul zamanında sana yakın mıydı? öyleyse kendimi kullanılmış hissederdim:D

0|0
    1|0
    • o anlamda yakın değildi ama genel olarak herkesten farklıydı halleri

• üzüldüm

• boşver o üzülsün kaybeden o

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim de var öyle bir arkadaşım garipsenecek bir durum gibi bile görmüyorum. Herkesin kendi tercihidir rahatsızlık duyuyorsan görüşmezsin bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • İnanılmaz bir şey.Ağzım uzun süre açık kalırdı.

0|0
    0|0
  • Eğer hemcinslerimle ilgilenmiyorsam, ucuz atlattığımı.

0|0
    0|0
  • ayy benimde bi arkım var öyle ya ünv de gayet erkekti 1 ay önce gördüm oda öyle olmuş peruk felan konuştuk garip oldum ya

0|0
    0|0
  • kendi tercihi saygi duymak lazim o mutluysa no problem:)

1|0
    0|0
  • eski samimiyeti kurma artık.ama tamamende ilişkini kesme derim herkes senin gibi yaparsa kendini dışlanmış aşağılanmış hissedebilir.

0|0
    1|0
  • bildiğim eşcinsel olanlar vardı zaten

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığımı keserdim.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi der güler geçerim.

0|0
    0|0
  • ona yardım etmeye çalışırdım bu psikolojik rahatsızlık aslında

0|0
    1|0
  • en yakın arkadaşım eşcinsel zaten. şaşırmam yani. benim asıl şaşırdığım bi arkadaşımın sevgilisi kızdan ayrıldıktan sonra gay oldu. arkadaşıma çok gülmüştüm şahsen:D nası soğuttuysa artık:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer o arkadaşım yakın arkadaşımsa okuldayken. muhtemelen benimde onu b... diğimi düşüneceklerdir diğer okul arkadaşlarım. intihar ederdim..

0|0
    0|0
  • Ben doğuştan olanları asla hor görmem hatta saygı duyarım. Fakat sonradan olanlara sinir olurum. Demekki vicdansızlar cocuğu o hale getirmişler. Asıl onu hale getireni bulup şişlemek lazım

1|0
    0|0
  • samimi olmazdım , olur biter.

2|0
    0|0
  • Duvarına yaz ki: "Sakın inancını yitirme, yaradan seni tipinle ve cinsiyetinle sınıyor."

0|0
    0|0
  • hiçbir arkadaşımı onun yerine koyamıyorum.işkence gibi be

0|0
    1|0
  • uuu çok kötü aga derdim yapma etme demezdim belkide çekinirdim eşcinsellere karşı ön yargılımıyım ne

0|0
    0|0
  • çok şaşırırdım ama kendi yaşamı kendi kararları ben sadece uzak dururdum

0|0
    0|0
  • konuşmak gerek bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...