Bir kız evlenmeden önce kızlık zarını diktirmişse eger anlaşılır mı?

artık evlenmeye de korkar oldum dogrusu bu arada sorum özellikle erkeklere bir kızla evleneceksiniz ve o şahsın kız oldugunu düşünüyorsunuz fakat o kişi kızlıgını seneler önce başka bir erkege teslim etmiş ve evlenmeden önce gidip diktirmiş vs.. bu durumu anlayabilirmiyiz yada olduki kendisi aradan aylar yıllar gectikten sonra anlatsa siz ne yapardınız? ama benim için en önemlisi böyle olan bir kız anlaşılırmı anlaşılırsa nasıl anlaşılır. cevapları bekliyorum..

Güncellemeler:
lütfen gizli kullanıcılar cevap yazmasın ve kuyruk acısı olan gizli kullanıcılar hiç yazmasın lütfen.. rica ediyorum..

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Anlaşılmaz ne acı değilmi erkeklerle eşit bir durum

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Anlaşılmaz. Sen karşı tarafa güvenü öyle bir ver ki

sana evlenmeden önce böyle bir durumu varsa söylesin.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşınla bekareti için mi onunla bir ömür geçirmek için mi evleniyorsun? Bence güvenmeyi öğren arkadaşım güvensiz bir ilişki yürümez.

0|0
    0|0
    • sonucta bir arkadaşında demesi gibi (sen bakirmisin demiş) eger ben öyleysem karşımdakininde öyle olmasını istemek hakkım degilmi? ama işte biraz güven problemi var sanırım bende..

• sen erkek kardesinin yemiş yutmus biriyle mi evlenmesini isterdinn ? acısı olanlar genelde bölee atıyodaa

• boyle bir konu sorun oluyorsa, ki bu cok sacma seviyorsan... git sor ona acikca eger guvenmiyorsan zaten evliligi dusunme.

0|0
    0|0
    • ne kadar güvenirsen güven içinde şüphe kalıyor işte.

• senin gbi zihniyetler oldukca boyle seylere takilan insanlar oldukca.. utanacaktir oyle olsa bile.. belki sen takilmasan o da sana bunu durustce soyleyebilir... bu tabi benim bakis acim.. hosuna gitmeye bilir ama bence bi dusun bunlari ;)

• kesinlikle anlaşılmaz, kendisiyle sır olarak gider. bakir bir erkegin başına gelebilecek en kötü bir durum içler acısı, yıllar sonra asla anlatmayacaktır emin ol.

0|1
    0|0
  • benım bıldıgım doktor anlar cunku bır seyın ılk halıyle o hale getırılmeye calısılan halı farklılık yaratr

0|0
    0|0
  • Tamam evlenmeden önce böle bişeyn yaşanmasını hoş karşılamayanlardanım.herşey zamannda olmalı ki öyle yaşamaya çalşyrm ben de .pardon ama sen bekaret ararken bakir biri misin ki bunu istemeye kendinde hak görüyosun?

0|0
    0|0
    • şu ana kadar ne kadınla ne kızla ilişkim olmadı bu durumda bakir sayılıyorsam öyleyimdir ve emin ol olmasam bu soruyu sormazdım

• Güvensizlik seziyorum..

Evlenme boyutuna getirdiğin ilişkiye acaba ? belki ? yoksa ? diye sorular getiririrsen hiçte sağlıklı bir beraberlik olmaz.

0|0
    0|0
    • aslını sorarsan birlikte oldugum biri yok sadece internette dolanırken reklam sitelerinden birine denk geldim baktım bu bahsettigim konular vardı yorumlarda ise azımsanmayacak kadar yazılar vardı bbir tanesi hatırladıgım kadarıyla kızın birisi evlenmeden 3 sene önce felan biriyle beraber olmuş sonra diktirmiş ve şimdi evlenmiş hiç bişey belli olmamış vs.. vs.. kız için tamam güzel ama erkek için? yani söylemek istedigim şey böyle bişey yapılabiliyor ama anlamanın imkanı yokmu?

• Ancak doktorlar anlayabilir diye biliyorum ben.

• maalesef canım anlaşılmıyore

0|0
    0|0
  • Asla anlaşılmaz anca kızın sana anlatması lazım yoksa sen mutlu o dahi geznip durursunuz..

0|0
    0|0
  • doktordan başkası anlayamaz.

ayrıca yırtık ne yahu? kumaş mı bu? yuh be.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Anlaşılmaz bu birincisi.

Sahte zar da çıktı bu ikincisi.

Sevgimi bir zara değişmem bu da son nokta.

4|0
    0|0
  • arkadasım onemli olan senınle birlikde oldugu süredeki sadakti sen ne kadar bakirsin birazda ondan bahsedermisin ?

0|1
    0|0
  • Anlaşılır ama bu durumdaki bir kadın o onu görecek şekilde sevişmeyeceği sana sanki jinekolojik muayenedeymiş gibi açmayacağından anlamazsın.

0|0
    0|0
  • dostum bakire olarak koca evine kadar bir sekilde sabredip (!), ondan sonra disari acilan bircok insan var. ayni zamanda daha onceden iliskiye girip de evlenen ve cok mutlu olan insan da var. sana tavsiyem bu tarz detaylara takilacagina, karsindaki insana guveniyorsan yola devam, guvenemiyorsan uzatmanin manasi yok.. ha guvensizlik duygusu sadece senin ic dunyanda ise, bunu da asmaya calis...

0|0
    0|0
  • ya bu zara amma takıyorsunuz anlamıyorum yırtık olsa nolur olmasa ne olur çok istiyorsan baktın yırtık diktir düğün masraflarından düşersin anlaşıp:)

0|0
    0|1
  • sadece muayene sonucu anlaşılır arkadaşım.

0|0
    0|0
  • kabortacıya götürsek cihazla bakarlarmı zımpara yapılan rötöş yapılan yer varmı diye

0|0
    0|0
  • kesinlikle anlaşılmaz...

0|0
    0|0
  • kız su dolu küvete otursun suda hava kabarcığı çıkıyorsa bakire değildir

0|0
    1|0
    • ilginc bi taktik gerceklik payi varmi aceba bide bi kiza nasil dersin ya su dolu kuvete otur bakiyim hava kabarciklari cikacakmi :))

• yok be yaa arkadaş espiri yapmış aklınca gercek olma ihtimali varmı sence :D

Yükleniyor...