Bir kız evlenmeden önce kızlık zarını diktirmişse eger anlaşılır mı?

fikret
artık evlenmeye de korkar oldum dogrusu bu arada sorum özellikle erkeklere bir kızla evleneceksiniz ve o şahsın kız oldugunu düşünüyorsunuz fakat o kişi kızlıgını seneler önce başka bir erkege teslim etmiş ve evlenmeden önce gidip diktirmiş vs.. bu durumu anlayabilirmiyiz yada olduki kendisi aradan aylar yıllar gectikten sonra anlatsa siz ne yapardınız? ama benim için en önemlisi böyle olan bir kız anlaşılırmı anlaşılırsa nasıl anlaşılır. cevapları bekliyorum..
Güncellemeler
+1 yıl
lütfen gizli kullanıcılar cevap yazmasın ve kuyruk acısı olan gizli kullanıcılar hiç yazmasın lütfen.. rica ediyorum..
Bir kız evlenmeden önce kızlık zarını diktirmişse eger anlaşılır mı?